Dárky pro ženy k vánocům

Vánoce jsou krásné rodinné svátky. Při kterých si každý užívá rodinné pohody. V posledních letech je to, ale i shon. Hlavně rodiče mají plno práce, aby onu rodinnou pohodu zrealizovali. Začíná to cukrovím, stromečkem, kaprem … . A taky sháněním dárečků. Naštěstí všeho je dnes dostatek a máme ve všem obrovské možnosti na výběr. Jenže právě velký výběr nás někdy dost omezuje v tom, aby jsme už konečně nějaký ten dárek pořídili. Tato stránka Vám pomůže najít nějaký pěkný vánoční dárek pro ženy. Doufám že zde naleznete inspiraci pro váš vánoční dárek.

Dárky pro ženy k vánocům

Dárky pro ženy k vánocům

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Pojďme se podívat na ty nejoblíbenější dárky, které ženy o vánocích rozbalují u vánočního stromku a které ženy milují.

tipy na vánoční dárky pro ženy

tipy na vánoční dárky pro ženy

Dárek pro ženu k vánocům módní doplňky

Módní doplňky jsou přesně ten druh dárku, které ženy nikdy neomrzí. Ženy milují plný šatník různých doplňků, ale i kusů oblečení, které mohou různě kombinovat. Někdy si jako muži myslíme, že už toho mají dost, ale pokud to ženu baví tak ji takový druh dárků potěší vždy i kdyby již měla ve skříni deset kabelek, dvacet šatů. Pojďme se tedy podívat na ty nejoblíbenější a nejvíc trendy módní doplňky, které k letošním vánocům budou IN.

Kabelka skvělý dárek k vánocům

Kabelka je přesně ten druh dárku, který ženy rády pod stromečkem vidí a vždy je potěší. Kabelky totiž pokud jich žena nemá se časem opotřebují a okoukají. Takže se musí jedno za čas obměnit. A taky ne pro všechny příležitosti se hodí jednotlivé kabelky. Jedna je do práce, druhá do společnosti, další na kulturní událost. Ta ladí k těm šatům, ta se k těm nehodí atd… . Zkrátka kabelky jsou vděčným vánočním dárkem. Pojďme se podívat na ty nejvíc trendy v současné době.

elegantní kabelka pěkný vánoční dárek

elegantní kabelka pěkný vánoční dárek

Nádherná červená elegantní kabelka musí udělat radost každé ženě. Tuto doporučuji koupit ZDE.

dárek pro ženu k vánocům značková kabelka

dárek pro ženu k vánocům značková kabelka

Mnohé ženy nedají dopustit na značkové kabelky, doplňky. Předchozí kabelka je taky známou značkou, ale určitě ne tak známou a renomovanou zančkou jako značka Guess. Kabelky od této značky jsou mezi ženami hodně oblíbené. Tato značka to s kabelkami umí. To můžete vidět na této fotografii. Koupit tuto kabelku doporučuji ZDE.

dárek k vánocům praktická kabelka

dárek k vánocům praktická kabelka

Často žena potřebuje praktickou kabelku či malou tašku. Hodně oblíbené jsou od českého výrobce Lara Bags. Hlavně tento praktický model se zipy. Velikostně ale do ní nevlezou A4. Tuto kabelku doporučuji koupit ZDE.

Fashion batoh skvělý dárek pro mladou ženu

Mladé ženy  rády nosí fashion batůžky. Takže pokud sháníte vánoční dárek pro mladou ženu, tak zvažte, zdali by jste ji neudělali radost s takovým batůžkem. Na trhu jsou opravdu nádherné kousky.

dárek k vánocům pro mladé ženy

dárek k vánocům pro mladé ženy

Tento batoh můžete koupit ZDE.

elegantní malý batůžek jako dárek k vánocům

elegantní malý batůžek jako dárek k vánocům

Tento elegantní batoh můžete koupit ZDE.

Peněženka je dobrý dárek k vánocům

Zjistěte v jakém stavu má svou peněženku vaše žena. Zdali se ji už nerozpadá, nebo není poškozená. Možná právě peněženka může být dobrým dárkem k vánocům pro vaši ženu. Určitě ji uděláte radost nějakou krásnou peněženkou. Jako je například tato.

dárek k vánocům pro ženu peněženka

dárek k vánocům pro ženu peněženka

Tuto, ale i mnoho jiných krásných peněženek mají ZDE.

Netradiční dárek pro ženu k vánocům deštník

Vím vánoce jsou v zimě a v zimě sněží. I když v posledních letech to tak často nebývá. Ale i tak vánoce jsou super příležitostí k tomu, že můžete ženě darovat krásný deštník. Na trhu jsou opravdu nádherné kousky s kterými bude žena vyzařovat do okolí pozitivní energii i v tom nejvíc deštivém dnu v roce. Myslím si že tento deštník a mu podobné bude dělat dobrou náladu i samotné ženě.

netradiční dárek k vánocům deštník

netradiční dárek k vánocům deštník

Tento deštník, ale i mnoho dalších doporučuji koupit ZDE.

Dobrý dárek pro ženu k vánocům hodinky

Hodinky vždy byly  oblíbeným vánočním dárkem. Hlavně v posledních letech, kdy  šly opět do módy. Lidé se už nabažili sledováním času na svých mobilech a vrátili se k praktickým a krásným náramkovým hodinkám. Hodinky jsou oblíbené i kvůli tomu, že si můžete vybrat kolik chcete do vašeho vánočního dárku investovat. Hodinky mohou stát od pár stovek klidně po milión. Zde je pár nejoblíbenějších modelů.

dárek k vánocům pro ženu hodinky

dárek k vánocům pro ženu hodinky

Krásné hodinky pro krásné ženy. Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

luxusnější hodinky jako vánoční dárek pro ženy

luxusnější hodinky jako vánoční dárek pro ženy

Samozřejmě že můžete ženě darovat i luxusnější hodinky. Tyto značkové hodinky můžete koupit ZDE. Píši zde luxusnější, ale ne luxusní. Protože právě u hodinek se luxus může hledat i mnohem u vyšších částek. Tyto hodinky ale mají dobrý poměr cena, značka, výkon. Trošku dražší, ale zase víc kvalitnější jsou například tyto nádherné hodinky.

luxusní hodinky skvělý vánoční dárek pro ženy

luxusní hodinky skvělý vánoční dárek pro ženy

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

Na trhu jsou ještě mnohem dražší hodinky, ale je mi jasné, že mnohem dražší hodinky nebudete kupovat na internetu. Ale u hodinek které tu uvádím by jsem se nákupu po internetu nebál. Oproti kamenným obchodům ušetříte.

Nejoblíbenější dárek pro ženu k vánocům je parfém

Blíží se vánoce a v televizi i v tisku se začínají objevovat stále víc reklamy na parfémy. Je to jasné, vánoce jsou období kdy se parfémy nejvíc prodávají. Snad každá žena pod stromečkem nalezne nějakou vůní. Ženy vůně milují a dobře ví, že kvalitní vůně i něco stojí, takže často se s jejich nákupy krotí. Proto jsou moc rády když nějakou další naleznou pod vánočním stromečkem.

Já zde nebudu dávat tipy na jednotlivé vůně, protože každé ženě voní něco jiného. Ale hlavně kvůli tomu, že parfémům pro ženy se věnujeme podrobně ZDE. Spíš jsem zde chtěl poradit, jak takové vůně nakupovat. Určitě Vás napadne zajít do nějaké parfumérie a tam vůni koupit. Pokud máte hodně peněz, tak můžete vyrazit. Ale necháte tam o desítky procent víc, než musíte. Mnohem lepší je koupit vůni v nějakém renomovaném eshopu jako jsou Parfemy.cz , nebo na Notino.cz  . V obou případech máte jistotu dobré ceny a hlavně toho, že koupíte originální vůni a ne nějakou kopii. Oba eshopy mají v nabídce i kvalitní kosmetiku, kterou mají ženy taky moc rády. A jsou rády, když něco pěkného naleznou pod stromečkem.

Podrobné recenze na parfémy pro ženy na tomto webu:

Miss Dior

Miss Dior

Miss Dior je ideální dárek pro ženy s to z mnoha důvodu hlavní je ten že jde o univerzální vůni, která dlouho voní, není v ničím extrémní. Tím pádem nehrozí, že by se některým ženám nelíbil. Dokonce i když by se ženě nelíbila poznámka jasmín, nebo pačuli, tak i když v této vůni tyto složky […]

Žádný komentář

Lancome – La Nuit Trésor

Celá tato recenze se bude točit kolem sladkého, pokud máte na sladké vůně averzi, tak tuto vůni hned z úvodu nezavrhujte. Tato vůně je totiž sladká, ale je jiná než většina sladkých vůní. Je to elegantní, sexy vůně, která ukrývá tajemství, které nejde určit Je pravda že tajemství jde svým složením naproti. Tento dojem vytváří […]

Žádný komentář

Hugo Boss – Boss The Scent – recenze

Boss The Scent je mladistvá vůně, přesto je to elegantní vůně, což nebývá vždy pravidlem. Někomu může vonět podobně jak Fanta. Pojďme se podívat jaké hlavní složky v této vůni naleznete, Hlavní akordy Boss The Scent ovocná květinová sladká   Vhodné pro denní nošení a to hlavně na jaře, ale dobře se nosí i v […]

Žádný komentář

Christina Aguilera Christina Aguilera

Vítám Vás u první recenze na dámský parfém na těchto stránkách. Upřímně si myslím, že vůně jsou jedny z nejlepších dárků, které můžete ženě darovat. Jeden z důvodu je samotná vůně, která bude bavit jak samotnou ženu, tak její okolí. Druhý důvod je ten, že vůně často nejsou nejlevnější záležitostí, takže většina žen má vůní […]

Žádný komentář

Klasický dárek pro ženu k vánocům je kniha

Knihy jsou i v dnešní době pořád hodně oblíbeným dárkem a to nejen pro ženy které rády čtou. Jestli máte doma čtenářku, tak už určitě víte jakou knihu ženě koupíte. Pokud však vaše žena tolik nečte, tak i v tomto případě můžete na knižním dárkem pouvažovat. Knihy totiž nejsou jen romantické romány, či detektivky. Jsou to i cestopisy, odborné kuchařky, rádci jak dělat to, nebo ono. Vím mnoho toho dnes člověk najde na internetu, recepty nám tlačí i obchodní řetězce a televize. Ale jak říká má manželka kniha je kniha. Je to ucelená sbírka informací, napsaná odborníkem, který většinou dané téma dobře zná. Já o knize rád tvrdím, že je lepší darovat knihu, která se věnuje koníčku obdarované osoby, než nějakou věc, která je součástí koníčku. Knihy dnes nejsou nejlevnější záležitostí, přitom jsou opravdu informační a obrázkové skvosty, které se mohou dědit z generace na generaci. Víte například, že plánujete dovolenou do Itálie, kterou vaše žena miluje. A víte, že se ráda o této zemi něco dovídá. Tak ji pod stromeček můžete trochu oné Itálie darovat.

Sám Itálii miluji a mám o nich několik webů, jako tento o Toskánsku , nebo o italských Dolomitech . Takže dobře znám i dobré knihy o Itálii, proto ji zde zmiňuji, toto samozřejmě můžete aplikovat i na jinou zemi kde pojedete, nebo na jiný koníček. Ale zpět k nápadu, koupit ženě něco o Itálii.

Má li ráda italskou kuchyň, ráda vaří, víte že ji zajímají italská vína, sýr … tak ji kupte úžasnou knihu Culinaria Itálie. Naprosto úžasná kniha. Plna fotek, obrázků a hlavně informací, původních receptů … .

Je li žena ta co plánuje dovolenou a jedete svým autem, tak ji kupte nějakého kvalitního průvodce po Itálii. Pokud pojedete autem tak nějaký Lonely Planet. Pokud cestovkou tak spíš Bedekr.

Pokud jen chcete, aby žena nasála atmosféru Itálie. Tak ji můžete pod stromeček darovat nějaký romantický román. Jako například Pod Toskánským sluncem.

To jsem jen nastínil to, jakým směrem můžete nad dárky k vánocům pro ženu v podáni knih přemýšlet. Je mi jasné, že Vy nejspíš do Itálie nepojedete, ale třeba do Francie jo a Culinaria je i na Francii a na mnoho dalších zemí. Nebo nikam nepojedete. Protože moc necestujete a musíte se starat o vaši krásnou zahradu, kde má žena hodně květin. Tak ji kupte nějakou kvalitní knížku o zahradě atd… . Těch možností je opravdu hodně.

 

Vánoční dárek pro ženu která má vše

Některé ženy mají vše co chtějí. Ve skříni deset kabelek, na poličce několik parfémů. Drahé oblečení, hodinky. Čím tedy potěšit takovou ženu? Darujte ji netradiční zážitek. Tento dárek neprožije hned o vánocích, ale určitě si o něm budete povídat již u pohádky po rozbalování dárků. Pokud máte doma odvážnou ženu, tak ji pod stromeček darujte například tandemový seskok s padákem. Při seskoku si užije pořádnou porci adrenalinu. Nebo nějaký jiný adrenalinový nevšední zážitek.

Velký výběr adrenalinových zážitků naleznete ZDE.

Pokud si vaše žena na adrenalin nepotrpí a je spíš romantické povahy, pak myslím, že dobře zabodujete tím, že ji darujete let v horkovzdušným balóně.

Velký výběr letů z různých míst naleznete ZDE.

Hodně oblíbené zážitkové vánoční dárky jsou i různé ochutnávky, nebo kulinářské kurzy.

Ty naleznete ZDE.

O některých zážitcích jsme zde psali podrobně nejnověji o těchto:

Let balónem

Včera jsme se vraceli z Beskyd z chaty autem do Ostravy a na obzoru nad Ostravou visely hned čtyři horkovzdušné balóny. Hanička má manželka v autě špitla. Taky by jsem chtěla opět letět balónem a oba jsme začali vzpomínat na náš let. Hanička jej nám a hlavně mě darovala k našemu prvnímu výročí svatby. Já […]

Žádný komentář

Pasení ovcí v Beskydech

Většina žen miluje přírodu, romantiku a klid. A toto vše splňuje tento neobvyklý dárek, kterým je pasení ovcí v Beskydech. Jak jsem začínal s weby, které doporučují dárky, tak jsem bral tento zážitek, jako takovou kuriozitu, jak by mohl zážitkový dárek vypadat. Napsal jsem o tom několik článků jako například Pasení ovcí v Beskydech na […]

2 comments

Změna image

Změna image je jeden z nejlepších dárků, které můžeš ženě darovat. Změna image dá ženě do života nový impuls. A její okolí změnu určitě pozitivně ocení, takže tento impuls bude rezonovat jak obdarované ženě, tak v jejím okolí. A to věc, kterou určitě od svého dárku chcete. Proč je změna image dobrým dárkem? Už jsem […]

1 komentář

Jak vybrat nejlepší vánoční dárek pro ženu

  • Hodně jsem toho řekl k výběru již v samotném článku, pokud hledáte ještě další inspiraci, tak se klidně porozhlédněte po tomto webu, je tu hodně článku podobného ražení. Já by jsem začal úvodní stránkou Dárky pro ženy, z které naleznete odkazy na další skvělé články. Dobře se inspiruje i například ZDE. Jsou to fotostory, kde jsou modelky oblečeny zbožím z eshopu, tzn. dobře vidíte jak věci sedí  a proporčně vypadají. Já se zde inspiruji často
  • Naslouchejte pořádně ženě, ona Vám v průběhu roku o svých tužbách pravidelně dává informace. Dobře ví že budete vybírat a kupovat vánoční dárek pro ní. Já osobně jsem pozorný a nejraději plním přání, ale ty kdy si myslím, že má žena ani nedá info, že by to chtěla úplně jako dárek. Jen zmíní že se ji to líbí a pak na to zapomene, protože vidí něco jiného.
  • Vánoční dárek kupujte s předstihem. Dárky se sice dají nakoupit i na vánoce. Letos to bude díky zákonu o otevírací době těžší, ale znám experty co kupovali dárek na benzince na štědrý den. Lepší je dnes vše řešit s předstihem a přes eshopy. Tam ušetříte peníze a předstih Vám zajistí to, že nebudete trnout, zdali balíček doje a taky nebudete stresovat, že ještě nic nemáte.
  • Vybírejte dárek ženě  a ne sobě. Někteří lidé dávají dárky, jak by je dávali sobě. Počítají s tím, že se k němu dostanou. Zkrátka dvě pernamentky na fotbal pokud žena není fanda do fotbalu nejsou dobrým dárkem.
  • Vánoční dárek pěkně zabalte. Není nad krásně zabalené vánoční dárky pod stromečkem.
užijte si vánoční čas

užijte si vánoční čas

Tím že vyřešíte své dárky po ženu k vánocům s předstihem, tak si budete mnohem víc užívat krásy předvánočního období. Nebudete stresovat, že Vám ještě něco chybí.

Nevhodné vánoční dárky pro ženy

  • K Vánocům nedoporučuji darovat:
  • klasické oblečení, ty si žena kupuje během roku velké množství, takže brzo na tento dárek zapomene
  • elektronické dárky v podobě mobilů, notebooků. Ty morálně rychle zestárnou a dle mého se to jako dárek nehodí
  • peníze jsou nejhorší dárek, který můžete ženě darovat. Ještě to chápu například u babičky, která dá peníze vnučce, protože již nechodí do obchodů, ale pokud jste manžel přítel, tak je to to nejhorší co můžete ženě dát. Tím ji dáte najevo, že nevíte co ženu baví, po čem touží
Vánoce

Vánoce

Přeji Vám pěkné prožití Vánočních svátků.

Další podobné články:

Tipy na dárky pro ženy k vánocům – článek podobný tomuto článku, plný dalších skvělých tipů, takže pokud ještě pořád hledáte vánoční dárek pro ženu, tak pak doporučuji kouknout na tento článek

10 tipů na vánoční dárek pro ženu – další článek plný skvělých tipů

Dárky pro babičky vánocům – pokud hledáte inspiraci na vánoční dárek pro svou babičku, tak právě tento článek bude ten pravý

Vánoční dárek pro manželku – několik tradičních i netradičních tipů na dárek, který můžete darovat vaší manželce k Vánocům

Vánoční dárky pro přítelkyni – pomůžeme vám najít nejlepší vánoční dárek pro vaši přítelkyni