Tipy na vánoční dárky pro ženy

Moc dobře to znám, blíží se Vánoce a člověk ne a ne dořešit dárky. V době neomezených možností, je to mnohem složitější, než tomu bylo v minulosti. Aby jsme Vám s výběrem vánočního dárku pomohli, tak jsme pro Vás připravili tento článek plný skvělých inspirativních tipů. Nejsme eshop, ani obchod, takže naše tipy nejsou limitovány naší nabídkou.

daruj ženě pod stromeček pěkný dárek

daruj ženě pod stromeček pěkný dárek

Tipy na vánoční dárky

Pojďme se podívat na několik dárků, které můžete ženě k vánocům darovat a z kterých bude mít zaručeně radost.

Kvalitní parfém jako vánoční dárek pro ženu

Parfémy zapadají do škatulky věcí, bez kterých se dá žít, ale když je máme, tak jsme za ně rádi. To hlavně ženy, které chtějí vonět mužům, ale i sami sobě. Kvalitní parfémy něco stojí, takže si je většina žen kupuje s rozvahou. Někdy žena potřebuje něco víc důležitějšího, než je jen vůně. Proto si myslím, že vůně je jeden z nejlepších vánočních dárků, kterým může muž ženě udělat radost. Pokud se rozhodnete pro parfém, pak jsou dvě varianty na výběr co se týče toho, jaký parfém ženě koupit. První variantou je ta, že koupíte ženě stejnou vůni, kterou žena má ráda a už ji zrovna dochází. Druhá varianta je ta, že výběr parfému je na Vás. Doporučuji volit nákup stejného typu vůně, kterou žena nosí. Nosí- li žena sladké vůně, pak ji kupte nějakou sladkou vůni. Pokud nosí květinové vůně, tak ji kupte květinovou vůni atd… . Parfémy doporučuji zakoupit u renomovaných eshopů, oproti kamenným parfumériím ušetříte na ceně obrovské peníze, často i 50% a to i v případě že je parfém v kamenném obchodě v akci. Zkrátka eshopy si mohou dovolit menší marže, neplatí prodavačky, prostory. Já osobně doporučuji Notino.cz , nebo Parfemy.cz .

Jaký parfém ženě darovat k letošním vánocům

Jak zvolit druh, to jsme si už řekli. Teď se podíváme na ty nejoblíbenější v současné době, na ty parfémy, které ženy letos nejčastěji naleznou pod stromečkem. Prvně zde zmíním novinky, které se dobře prodávají kvůli reklamě, která už v televizi běží. To neznamená, že jde o nejlepší vůně v letošním roce, ale reklama udělá své a rozhodně nejsou špatné, protože jinak by je nepropagovali. Jde o novinky Calvin Klain Obsessed for Women, Gucci Bloom

Calvin Klain Obsessed

Obsessed je to orientální letní vůně, která se točí v jádru kolem krásné levandule. Tu dotváří bylinná šalvěj a pižmo. Je to pěkné, nekomplikované, takže ideální jako dárek. Extrémy různymy směry se totiž nemusí některým ženám líbit.

Tento parfém mají na Notino.cz ZDE.

Gucci Bloom

Gucci Bloom je vůně složena hlavně z bílých květin. Ve vůni dominuje hlavně tuberóza, jasmín. Vysoce nositelné, moderní, elegantní parfém od Gucciho . Taková smetanová, či krémová vůně tuberózy obepnuta jasmínem. Vůně boduje i u znalců vůní. Zkrátka jasný hit letošních vánoc. Oblíbily si ji i ženy, které květinové vůně nemusí. V nádherné láhvi bude ukryt váš vánoční dárek. Tuto vůni opravdu doporučuji.

 

Tento parfém mají na Notino.cz ZDE.

Slíbil jsem, že zde zmíním i ty nejoblíbenější parfémy, které ženy rády kupují a dostávají.

Ty nejoblíbenější parfémy pro ženy jsou tyto:

  • Celvin Klain Euphoria – výrazná orientální vůně, úvodní granátové jablko je vystřídano exotickým ovocem, černou orchidejí a lotosem, to dělá z vůni jednu z nejoblíbenějších dámských vůní. Koupit ji doporučuji na Notino.cz mají ji ZDE.
  • DKNY Be Delicious – krásná letní vůně, počáteční nádherné jablko čase vystřídají květinové tóny. Vůně voní krásně a dlouze. Vím o čem píši. Tuto vůni jsem totiž dal mé manželce loni na vánoce a je s ní spokojena a já jsem taky nadšen z toho jak voní. Vůni doporučuji koupit na Notino.cz mají ji ZDE.
  • Chloé Chloé – parfém, který ženu i její okolí provede po růžových zahradách. Krásná vůně, které se i po mnoha letech nejsou ženy schopny nabažit a chtějí ji znovu a znovu. Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.

Kde dál čerpat inspiraci na voňavý dárek pro stromeček? Já doporučuji rubriku parfémy pro ženy v které naleznete podrobné recenze na ženské vůně.

Módní doplněk je skvělý dárek k vánocům pro ženu

Módní doplňky coby dárek k vánocům nikdy nezevšední a neomrzí. Ženy totiž nemají módních doplňků nikdy dost. Vždy jsou rády za novou kabelku, nový šátek, či nové hodiny atp… . Já pro inspiraci chodím do jednoho eshopu, kde ze zboží  které mají dělají story inspiraci. Aby jsem to přiblížil vezmou nějaké téma, seženou modelky modely a se zbožím nafotí dané téma. Na fotografiích jde vidět, jak jednotlivé módní doplňky vypadají v realu na lidech. V článku jsou odkazy na dané výrobky, za mě naprostá jednička v hledání dárků k vánocům. Schválně koukněte například na jejich poslední fashion story Vánoční den Anety a Jakuba.

Nebo další fashion story

U módních doplňků už asi nemá cenu se moc zdržovat, podrobněji se jim věnujeme v článku Dárky pro ženy k vánocům.

tipy na vánoční dárky pro ženy

tipy na vánoční dárky pro ženy

Daruj ženě k vánocům šperk

Nedalo mi to a přeci jen jeden tip módních doplňků zde zmíním protože v článku, na který jsem Vás odkázal o nich nepíšeme. Dobrým dárkem k vánocům jsou totiž šperky. To je přesně ta věc, kterou si žena sama od sebe nekoupí. A čeká až jej dostane a k vánocům se dárky dávají a jak jsem se nedávno dozvěděl, tak se dávají i ve velkém šperky. O tom, jak lidé nakupují šperky k vánocům se mi totiž nedávno rozpovídala jedna prodavačka v zlatnictví. Je pravda, že v obchodních střediscích jsou v těchto obchodech před vánoci pěkné fronty. Přitom je mnohem lepší koupit šperk v renomovaném eshopu. Kde člověk ušetří, má větší výběr a nemusí stresovat v obchodě, kde prodavačky nestíhají a všichni jsou nervozní. Já několikrát nakupoval v eshopu www.sperky.cz a byl jsem vždy spokojen. Pro inspiraci zde několik šperků které jsou vhodné jako vánoční dárek ukáži.

Hodně oblíbené jsou v poslední době věci od Pandory, nevím zdali Pandoru a její hlavní produkt znáte. Žena dostane, nebo si koupí náramek, na který se dají nasouvat korálky a na něj si pak kupuje, nebo dostává různé korálky. Jsou různé, zlaté stříbrné. Pěkně drahé, ale i za pár korun. Je to taková sbírka na zápěstí a i když je na trhu několik let a zlé jazyky o Pandoře tvrdily, že je to jen móda na jednu sezónu, tak je pořád stejně oblíbená. Právě možná kvůli tomu, že se korálky skvěle dávají jako dárek.

korálek z Pandory jako vánoční dárek

korálek z Pandory jako vánoční dárek

Velký výběr různých “korálků” z Pandory mají v ZDE. Pokud však žena nemá náramek od Pandory, tak ji prvně musíte darovat náramek, jako například tento.

Oblíbeným šperkem, který se ženě k vánocům dává jsou samozřejmě prstýnky. Jako je například tento zlatý s diamantem od firmy Danfil.

prsten skvělý dárek pro ženu k vánocům

prsten skvělý dárek pro ženu k vánocům

Tento prsten doporučuji koupit ZDE.

Dobrým dárkem může být i přívěsek, jako například tento moderní přívěsek z růžového zlata, stříbra a zirkonů od firmy Modesi.

moderní přívěsek je dobrým dárkem k vánocům

moderní přívěsek je dobrým dárkem k vánocům

Tento přívěsek můžete koupit ZDE.

Těch šperků jako vhodný dárků by se dalo doporučit obrovské množství, mohly by totiž následovat náušnice, náramky, brože. Stříbrné, zlaté z chirurgické oceli. Myslím ale že toto pro inspiraci stačí.

Zážitek jako skvělý dárek pro ženu k vánocům

Zážitek je vynikajícím dárkem pro každou ženu a nejen k vánocům. Sice to není dárek, který si hned vyzkoušíte, nebo prozkoumáte, protože většinou se prožívá v jiném termínu než na štědrý den a to většinou v domluveném termínu, který vyhovuje, ženě i provozovateli. Ale je to dárek o kterém si určitě po rozbalení takového dárku začnete povídat, žena na něj bude určitě myslet a po zážitku na něj hned tak nezapomene. Což se o jiných dárcích často stává. Schválně pamatujete si na svůj mobil, který jste měli před tím předchozím? Nejspíš ne a to jste jej možná dostal k vánocům a měl z něho velkou radost. Kdežto na silný zážitek, jako je svatba, nějaký adrenalinový zážitek, to jste určitě nezapomněli. Teď tedy neříkám, že dárkem by měla být svatba, pokud nejste svoji. Ale máte li doma odvážnou ženu, tak ji můžete darovat například tandemový seskok s padákem. Pokud je romantička a ještě neletěla balónem, tak si určitě užije letu v balóně.

U zážitků si dejte pozor na dvě věci:

  • První je ta, aby zážitek nebyl proti tomu co má žena ráda. To že bude mít zdravý strach z tandemového skoku to k adrenalinovému zážitku patří, ale pokud se bojí výšek, nebo adrenalin nesnáší. Pak v tomto případě ji s takovým dárkem radost neuděláte.  A možná jej ani neužije, protože se bude bát něco takového prožít.
  • Další důležitá věc je ta, aby nebyl zážitek moc všední. Pobyt v nějakém luxusním wellness může být silný zážitek a může být za něj ráda, ale pokud do wellnessu chodíte, tak to bude jen další wellness v řadě,  nic unikátního na co bude po celý život vzpomínat a tak to může být u jakéhokoliv zážitku, jen Vy víte co si žena prožila a co má ráda.

TIP: zážitkové dárky jsou skvělým dárkem pro ženy, které mají vše. Ty totiž nejspíš nenadchnete novou kabelkou, šperkem, ty ocení právě takový druh dárků, kdy z něj ještě vycítí, to, že ji dobře znáte a že jste ji daroval zážitek, který si užije.

Další tipy na vánoční dárky pro ženy

Těch tipů na vánoční dárky by jsem zde mohl zmínit obrovské množství. Ale jen by to byly další tipy a hlavně další tipy na vánoční dárky tu na webu leží v dalších článcích, celý tento web se totiž věnuje dárkům pro ženy, takže další inspiraci můžete začít hledat například na úvodní stránce. Nebo v podobném článku tomuto dárky pro ženy k vánocům v kterém je mnoho dalších skvělých tipů pro Váš vánoční dárek. Nově taky v článku 10 tipů na vánoční dárek pro ženu , nebo originální dárky pro ženy .

vánoce se blíží

vánoce se blíží