Dárky pro ženy k výročí

Blíží se výročí vašeho vztahu, nebo svatby a Vy nevíte jaký dáte dárek své milované ženě, či dívce? Nevadí, v tomto článku naleznete tipy na několik zajímavých dárků k výročí. Berte to jako inspiraci, protože jen Vy znáte svůj protějšek a víte co má ráda. Pokud ji pořád bedlivě nasloucháte, tak si své přání co by si přála určitě ve vaši přítomnosti vysloví. Jen musíte bedlivě naslouchat a tvářit se lhostejně, že takový dárek není na pořadu dne. Nejlíp, že jste její tužbu neslyšeli a pak ji mile překvapíte tou věci po které toužila. Ale můžete ji překvapit i něčím naprosto originálním.

Dárky pro ženy k výročí

Dárky pro ženy k výročí

Tipy na dárky k výročí pro ženy

Netradiční zážitek pro dva

Pokud se se svou ženou, dívkou pořád navzájem milujete, tak myslím, že největším dárkem bude pro Vás čas strávený spolu. Jenže toto jste si za ty roky už celkem užili, takže nejspíš jen tak zajít do restaurace, na wellness, nebo do kina, to nebude ten pravý dárek k výročí na který se nezapomíná. To chce něco mnohem víc originálnějšího a netradičního. Co takhle proletět se s ženou v horkovzdušným balóně, nebo nějaký vyhlídkový let v malém letadle? Zážitků, které můžete darovat je obrovské množství schválně se podívejte na nabídku.

Velký výběr zážitků, které můžete darovat k výročí naleznete ZDE.

zážitek je skvělý dárek k výročí

zážitek je skvělý dárek k výročí

Šperk

Šperk je jeden z nejklasičtějších dárků, které se ženám k výročí dávají. Je to krásný dárek, kterým ženě uděláte radost. U tohoto dárku snad jen dobře si všimněte jaký styl šperku žena nosí. Možná už to za ty léta dobře víte, ale není nic horšího, než když koupíte něco co žena nemusí, nebo nemá tak v lásce. Aby jsem uvedl příklad, má žena má ráda bílé zlato. Takže rozhodně ji k výročí nikdy nedám žluté zlato. Jiné zase rády nosí chirurgickou ocel atp… . Jiné mají rády minimalistické šperky, jiné zdobné.

Nějakou inspiraci a dobrý nákup můžete udělat ZDE.

Pro inspiraci několik šperků kterými ženě k výročí uděláte velkou radost:

přívěsek k výročí

přívěsek k výročí

Tento přívěsek mají ZDE.

Přívěsek je skvělým dárkem k výročí, pokud ještě nejste manželé a máte výročí vašeho vztahu, tak tím ženu nepřivedete do rozpaků, že ji žádáte u ruku. Protože tak by to mohlo být, když by jste ji daroval prstýnek. Vdaná žena zase již dva prstýnky má zásnubní a snubní, takže si myslím, že přívěsek, náušnice jsou v obou případech nejlepší volba.

naušnice skvělý dárek k výročí

náušnice skvělý dárek k výročí

Tyto krásné náušnice mají ZDE.

Kvalitní hodinky

Myslím si, že kvalitní hodinky jsou ještě lepším dárkem než šperk. Hodinky jsou ozdobou každé ženy. V posledních letech jsou opět oblíbenou součástí šatníku žen i mužů. Sice už jsou dávno doby, kdy jsme je potřebovali k tomu, aby jsme věděli jaký je čas, to dnes umí i mobily. Ale kromě času jsou i již zmiňovanou ozdobou a módním doplňkem. Proto zvažte, zdali nebude dobré darovat ženě k výročí nějaké krásné hodinky.

daruj romantické hodinky k výročí

daruj romantické hodinky k výročí

Tyto, ale i jiné dámské hodinky za super cenu naleznete ZDE.

Parfém je skvělý dárek k výročí

Ženy rády voní a mají rády vůně ve svém okolí. Kvalitní vůně ale něco stojí. Možná, že právě výročí je skvělou příležitosti k darování opravdu kvalitní vůně vaši ženě. S parfémy se těžko radí, protože každému voní něco jiného, každý potřebuje jinou vůni pro jiné počasí, situaci. Takže tento tip na dárek k výročí omezím spíš na tip, jak tento dárek vybrat a jak jej koupit.

Jak vybrat dobrý parfém pro ženu k výročí? Tak za 1. koukněte se ženě na poličku kde má vůně, jaké vůně má. Možná sami tušíte jaké vůně ráda nosí. Lehké, květinové, sladké, orientální, silné atp… . Určitě ji nekupujte stejnou vůni jakou má. Dle mého to není dárek. Možná že Vám pomohou recenze vůní, které jsou na tomto webu v rubrice Parfémy pro ženy. Kde naleznete podrobné recenze na vůně. Rozhodně nedoporučuji jít do kamenné parfumérie a tam vybírat vůně podle toho jak ji cítíte. V obchodě totiž prodavačka přinese pár vůní, ty vám nastříká na papírky v prodejně jste pár minut, takže vůbec nedokážete zjístit jak vůně voní v čase, protože úvod se často dost liší od srdce a těla vůně a co je hlavní v kamenné parfumérii za vůni i kdyby byla v akci zaplatíte a desítky procent víc než v eshopu. Proto doporučuji v klidu přečíst recenze a objednat například na Notino.cz. U tohoto eshopu máte jistotu originálu a dobré ceny. Což někdy u nějakého super levného eshopu nemáte i drahé vůně se totiž kopírují a dělají se padělky.


Eurovíkend k výročí

Můj poslední tip na dárek pro ženu k výročí je tip na dárek, za který Vám žena bude hodně vděčná. Vždyť sen všech žen je navštívit romantickou Paříž, nebo Řím v doprovodu muže, kterého miluje. Proto si myslím že eurovíkend v těchto metropolích je jeden z nejlepších dárků, které můžete ženě k výročí darovat a určitě si jej užijete naplno i Vy. Ono užít si určitě užijete i jiné dárky, které jsem zde zmínil, ale toto bude naprostá pecka. Samozřejmě pokud nemáte finanční problémy, tak dárek k výročí nemusí být jen eurovíkend, ale například pěkná dovolená do destinace, kterou žena miluje, nebo tušíte že se ji bude líbit.

My jsme byli na svatební cestě v Paříži, takže vím o čem píši. Víc o Paříži si můžete přečíst na stránkách Poznávací zájezd Paříž.

Mé zkušenosti s dárkem k výročí v posledních letech

Já se aktuálně se svou manželkou znám pět let. Nedávno jsme slavili 5 let kdy jsme se dali dohromady a nedávno jsme měli třetí výročí naší svatby. Za tu dobu jsem dostal a dar několik dárků k výročí a Ty nejzajímavější zde zmíním. Asi nejlepší dárek jsem od Haničky, jak se má manželka jmenuje dostal let balónem. Píši dostal, protože ona si ten dárek nadělila taky. Zkrátka mě oznámila, že nemám k našemu výročí nic kupovat, že nám dárek zařídila. Letěli jsme tehdy horkovzdušným balónem a byl to super zážitek. Vůbec nevadilo, že nás letělo v balóne hodně. My jsme si to náramně užili a všem tento dárek doporučuji. Zkrátka společné netradiční zážitky mají něco do sebe. Ale to trošku předbíhám.

Let balónem doporučuji koupit ZDE.

Na první naše výročí našeho vztahu, kdy jsem za Haničkou jezdil jsem Haničce koupil kvalitní designovou vázu i s pěknou kytkou. Myslím si, že každý muž by měl nosit ženám květiny. Ženy květiny milují. A když jsou květiny v pěkné váze, tak je to super. Mnoho žen má ale jen vázu, nějaké které podědily, které někdy koupili aby něco měly. Takže já jsem se rozhodl darovat ženě kterou miluji nade vše vázu, aby jsem do ní mohl nosit květiny.

Dalším dárkem který jsem mé Haničce k výročí daroval byl přívěsek s perlou. Vždy o tmavé perle mluvila  a chtěla ji. Ode mě již dostala coby dárek různé šperky, od zásnubního prstenu, po naušnice, ale přívěsek ještě ne. Tak jsi k výročí daroval onen přívěsek. Trošku jsem si tak připravoval půdu pro můj další dárek pro ni. A to naušnice, coby dárek a poděkováni za to, že porodí naši první dítě. Tzn. mám v plánu ji koupit ještě v stejném setu i naušnice, aby měla set. Doufám, že to teď tři měsíce nebude číst.

Jeden z dalších dárků, který jsem ji koupil výročí našeho vztahu bylo kvalitní spodní prádlo. Musím se přiznat, že od svatby, jsme začali slavit výročí svatby a výročí našeho vztahu se přestává slavit. To by jsme mohli slavit pořád něco. Ale já jsem chtěl něco Haničce darovat a udělat ji radost, tak jsem ji koupil luxusní spodní prádlo a překvapil ji tímto dárkem. To když byla v rozpacích, že pro mě dárek nemá jsem ji vymlouval, že to nevadí že pro mě je nejhezčím dárkem to, že ji mohu v tom krásném spodním prádle pozorovat a mít ji v mé blízkosti. Čímž jsem nelhal a mluvil pravdu. Zkrátka v tom prádle ji to sluší ještě mnohem víc.

Těch dárků k výročí bylo ještě víc, ale myslím, že tyto čtyři byly nejlepší.

 

Můj tip na závěr. Hlavní co jeden druhému můžeme dát je naše společná blízkost a jistota. Takže i drobný dárek někdy může stačit než tisíce drahých darů.

pár slavící výročí

pár slavící výročí