10 tipů na vánoční dárek pro ženu

Pojďme se podívat na deset skvělý tipů pro váš dárek pro vaši ženu

10 tipů na vánoční dárek pro ženu

10 tipů na vánoční dárek pro ženu

1. tip na vánoční dárek pro ženu – darujte ženě zážitek

Hned můj první tip je tip na netradiční, ale přitom skvělý vánoční dárek, kterým potěšíte hlavně ženu, která má vše a které jen tak něčím nenadchnete, protože co chce to si již koupila, nebo si může koupit. Darujte ji silný zážitek na který hned tak nezapomene. Protože na silné zážitky se nezapomíná a to určitě chcete i od svého vánočního dárku. Sice tento dárek nebude konzumovat hned po rozbalení, ale určitě se na něj bude těšit od chvíle kdy jej dostane.

Zde je několik zážitků, které ženy milují a které by jste měli darovat vaší ženě k vánocům:

  • musherem na vlastní kůži –  koupit jej můžete ZDE – ženy psi milují a snad každá se zájmem kouká na musherky, jak se psím spřežením uhánějí zasněženou krajinou a samy touží po tom, si toto někdy vyzkoušet. Vy máte skvělou příležitost ji tento sen, možná i nevyslovený splnit.
  • let balónem – koupit jej můžete ZDE –  další romantický zážitek s mírnou špetkou vzrušení. Snad každá žena s kterou jsem pozoroval balón na obloze prohlásila, že by si přála jednou balónem letět a Ty co letěly, včetně mé manželky i mě o letu tvrdí, že by letěli znovu. Je to nádhera koukat z ptačí perspektivy na krajinou kterou dobře znáte. Nebo objevovat pro Vás neznámou krajinu pěkně z ptačí perspektivy.
  • tandemový seskok padákem – koupit jej můžete ZDE –  pokud máte doma odvážnou ženu, která miluje výzvy a nebojí se výšek a adrenalinu, pak takové ženě můžete k Vánocům darovat tandemový seskok padákem. Určitě bude za tento vánoční dárek vděčná, protože jde opravdu o silný a netradiční zážitek. Na tento vánoční dárek určitě nikdy nezapomene.

2. tip na vánoční dárek pro ženu – darujte ženě kabelku

Vůbec nevadí, že již jednu, dvě, nebo dvacet má ve skříni. Ve všech případech to bude skvělý vánoční dárek, i když to muži nechápou. Zkrátka žena, která má jednu dvě, nechce za kabelky utrácet a čeká, až se ji ta stávající rozpadne, zničí. Přitom již dávno vyšla z módy a nejspíš tu stávající již má nějak poničenou, odřenou, špinavou, takže novou kabelkou jí určitě uděláte radost. Tak samo ji uděláte ženě, která má hodně kabelek, protože taková žena kabelky miluje a bude ráda za další. A zde je tip na kabelku, která teď u žen boduje.

vánoční dárek kabelka

vánoční dárek kabelka

Koupit ji můžete ZDE.

3. tip daruj ženě k vánocům batoh

Kabelka je takový tip na vánoční dárek, který se dá čekat a i mnoho žen si k Vánocům přeje kabelku. Ale co kdyby jste ji překvapili originálnějším dárkem a darovali ji elegantní batoh. Batohy jsou praktické a mnoho lidí chodí se sportovními batohy. Ale do města se hodí spíš nějaký módní, trošku hipsterský kousek, jako je například tento.

originální vánoční dárek pro ženu

originální vánoční dárek pro ženu

Tento krásný batoh můžete koupit ZDE.

4. tip na vánoční dárek pro ženu – sportovní taška

Když už jsme u těch zavazadel, tak možná že právě kvalitní sportovní taška by mohla být skvělým dárkem pro vaši ženu. Většina lidí má nějakou starou sportovní tašku a to, že by si mohli pořídit nějakou krásnou kvalitní, tak na to nemyslí. Tak to měla i má žena. Měla starou sportovní tašku z devadesátých let. Loni k vánocům dostala krásnou moderní sportovní tašku a byla z ní nadšena. Schválně se koukněte na jednu z nejprodávanějších sportovních tašek na trhu.

vánoční dárek elegantní sportovní taška

vánoční dárek elegantní sportovní taška

Koupit ji můžete ZDE.

5. tip na vánoční dárek pro ženu – hodinky

Hodinky jsou krásný praktický dárek, který potěší hlavně ženy, které žádné hodinky nemají. A je jich celkem dost, protože v  posledních letech jsme si zvykli koukat na čas do mobilů a hodinky se moc nenosily a nekupovaly. Ale jejich obliba v posledních letech opět stoupá, protože krásné hodinky nejen ukazují čas, ale jsou i ozdobou a módním doplňkem. Hodně oblíbené jsou například tyto hodinky, které jsou i s náramkem v krásném dárkovém balení.

vánoční dárek hodinky

vánoční dárek hodinky

Koupit tyto krásné hodinky doporučuji ZDE.

6. tip na vánoční dárek pro ženu – náušnice

Ženy šperky milují a muži jim je rádi dávají k různým příležitostem a to i k vánocům. Když se podíváte do zlatnictví před vánoci, tak jsou stejně plné, jak jiné obchody, kde můžete vánoční dárek ženě koupit. Pokud se rozhodnete pro šperk, tak k Vánocům ženě raději dejte náušnice, náramek, přívěsek. Pokud by totiž dostala prstýnek a ještě by jste nebyli manželé, tak by při jeho rozbalení mohla něco od Vás očekávat, ale když by jste ji o ruku nepožádal, tak by mohla být zklamaná. I když požádat ženu o ruku o vánocích není tak špatný nápad. Myslím, že moc romantičtějších příležitostí za rok mít nebudete. Ale zpět k náušnicím. Doporučuji je koupit v renomovaném eshopu jako je například ten, na který Vás pod tipem odkáži. A zde je můj tip na vánoční dárek pro ženu.

vánoční dárek náušnice

vánoční dárek náušnice

Tyto zlaté náušnice můžete doporučuji koupit ZDE.

7. tip na vánoční dárek pro ženu – přívěsek

Přívěsek je další šperk, který ženy milují a samy si je většinou nekoupí, protože čekají, že je dostanou od muže. A muži se takto činí a ženám dávají krásné přívěsky ať už jen tak, tak k různým příležitostem, jako je výročí, narozeniny, Valentýn, ale i k Vánocům. Proto zvažte, zdali by se na hrudi vaši ženy nevyjímal dobře nový přívěsek. Zde je jeden který by mohl vaši ženu nadchnout.

dárek k vánocům přívěsek

dárek k vánocům přívěsek

 

Tento přívěsek můžete koupit ZDE.

8. tip na vánoční dárek pro ženu – náramek

Náramek je šperk i módní doplněk, který mnoho žen nemá. Takže je to potenciální vánoční dárek. V posledních letech se stal oblíbeným náramkem mezi ženami náramek, který není jen náramek, ale i hodinky. Součástí náramku jsou totiž malé elegantní hodinky. Tento náramek není nejlevnější, ale vánoční dárky nebývají levné, takže možná že právě tato krásná věc může udělat radost vaši ženě k Vánocům. Na tento náramek si může žena přidávat ještě další korálky, tak jak na známou Pandoru. Zde má ale v základu nejen náramek, ale právě již zmiňované hodinky.

vánoční dárek náramek

vánoční dárek náramek

Koupit takový náramek můžete koupit ZDE.

9. tip na vánoční dárek pro ženu – kniha

Kniha je jeden z klasických vánočních dárků. V posledních letech trošku vytlačena internetem a digitálním obsahem. Ale pořád mající místo coby vánoční dárek. Kniha je totiž ucelený soubor kvalitních informaci. Knihu totiž většinou píšou odborníci v daném tématu a jdou do hloubky. Nebo jde o knihu s krásným příběhem atd… . Zkrátka kniha baví i v dnešní době a často je ozdobou v interiéru. Já o knize ještě rád tvrdím, že je to ideální dárek v případě, že má žena nějaký koníček, vy se v něm moc nevyznáte, nevíte kterou věc by žena potřebovala. Pak v tomto případě ji raději daruji knihu, která se týká jejího  koníčku, nebo záliby. Jako ukázku jak se dá tímto směrem uvažovat. Má li žena ráda Italskou kuchyni, ráda vaří a ráda do Itálie jezdí, pak ji darujte k Vánocům úžasnou knihu Culinaria Italie atp… .

10. tip na vánoční dárek pro ženu – parfém

Nakonec jsem si nechal tip na asi nejvíc dávaný vánoční dárek a tím je parfém. Ženy vůně milují, ale některé z nich ví že jde o věc nezbytnou, takže mají jednu dvě. Jiné bez vůně nedokáží žít, tak jich mají obrovské množství. V obou případech když dostanou od může vůni, tak jsou za to moc rády. A když jde o kvalitní vůni, ne tu z drogérie za pár korun, která přestane vonět už po pár minutách. Tak jsou z toho dárku nadšeny. Prodejci vůni to dobře ví, takže již od září nás masírují reklamou na vůně.

Já Vám zde neporadím, která vůně je nejlepší, protože každému voní něco jiného. Možná Vám s výběrem vůně pomůžou naše podrobné recenze dámských parfémů na tomto webu. Spíš by jsem chtěl dát tip na to, jak v tomto případě ušetřit nemalý peníz. Pro parfém nechoďte do kamenných parfumérií, mají je tam o desítky procent dražší než v eshopech. Vím je to lákavé jít do parfumérie a tam si vůně očuchat, ale stejně po dvou pokusech se v tom přestanete orientovat a vůni si načucháte jen v úvodu, to jak voní za hodinu či dvě to se nedovíte. A další postřeh nekupujte vůni v nejlevnějších eshopech, ale spíš u renomovaných eshopů. Jen tam máte jistotu, že dostanete originál. Parfémy se totiž často kopíruji a na trhu jsou neorginály. Já doporučuji koupit parfém buď na Notino.cz, nebo na Parfemy.cz .

 

Kde hledat další tipy na vánoční dárky pro ženy?

Pokud i po přečtení tohoto článku hledáte další tipy na vánoční dárky pro ženy. Pak i pro Vás mám tip, tentokrát na další články plné dalších skvělých tipů.