Tipy na dárky pro ženy k 60. narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k 60. narozeninám

Šedesáté narozeniny jsou většinou poslední kulaté narozeniny, které žena slaví s elánem a často dělá větší oslavu. Protože je to poslední příležitost kdy se může sejít širší rodina. A užije si to i oslavenkyně. Jindy jsou oslavy skromné. Pro oba případy naleznete v tomto článku mnoho skvělých tipů pro Váš dárek k 60. narozeninám.

1. tip na dárek pro ženu k 60. narozeninám : let balónem

Pokud se žena nebojí výšek a má ráda romantiku, pak zvažte zdali by jste ji nepotěšili zážitkovým dárkem. Let balónem je skvělou volbou. Je to špetka adrenalinu, hromada romantiky a dobrodružství. Na průběh kromě účasti není kladen žádný požadavek na um. Dárek může stát různě. Záleží s kolika lidmi žena poletí. Let může být “levný” když poletí s hodně lidmi v jednom balónu. Ale žena může letět i soukromě se svými nejbližšími a pilotem v soukromém letu. U kterého si může určit i místo odkud se poletí, pokud to je možné. Záměrně nepíši kde se poletí, protože to za Vás vždy rozhodne vítr, který fouká různým směrem a různou intenzitou. Z vlastní zkušenosti tento dárek mohu doporučit. Pohled z ptačí perspektivy na místa, které člověk zná jsou naprosto úžasným zážitkem. Člověk nahoře si uvědomí, jak jsou často problémy na zemi které řešíme malicherné. A hlavně uvidí krásu, po které dennodenně chodíme. Let balónem je krásný romantický dárek, který ocení každá žena. Kromě ženy která nemá ráda výšky.

Koupit různé druhy letů balónem můžete ZDE.

2. tip na dárek pro ženu k 60. narozeninám : náramkové hodinky

Ženy rády nosí náramkové hodinky. Je to jeden z módních doplňků. A není to jen doplněk, ale praktická věc. Čas nám v dnešní době ukazuje i mobil, ale už dávno pominula doba, kdy se lidé chlubily mobily na stole. Většinou je mají někde schované a čas raději sledují na hodinkách je to jednodušší a praktičtější. Já osobně mám hodinky ještě rád z toho důvodu, že je to dárek u kterého si mohu zvolit velmi dobře hodnotu, kterou chci do dárku investovat. Hodinky totiž mohou stát pár stovek, ale taky několik miliónů, takže je jen na vás jak drahé hodinky ženě k šedesátinám darujete. Pojďme se podívat na několik pěkných hodinek.

Jako jsou například české klasiky Prim hodinky.

Prim hodinky jako dárek k 60. narozeninám

Prim hodinky jako dárek k 60. narozeninám

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

3. tip na dárek pro ženu k 60. narozeninám : kvalitní kabelka

Možná to zní jako klišé. Ale kabelka je skvělým dárkem pro ženu. U kabelky vůbec nevadí, že již žena nějakou kabelku má. Protože ženy rády kombinují kabelky s oblečením. Takže čím víc jich doma ve skříni mají tím líp. Některé ženy mají jen jednu kabelku, protože jim přijde divné utrácet za další. Takže když další kabelku dostane k 60. narozeninám, tak to určitě uvítají. Jako například tuto kabelku.

tip na dárek k 60. narozeninám kabelka

tip na dárek k 60. narozeninám kabelka

Tuto kabelku a mnoho jiných může ZDE.

4. tip na dárek pro ženu k 60. narozeninám : parfém

U parfému je to stejné jak u kabelky o které jsme psali v předchozím tipu. Čím víc parfémů žena má, tím bývá spokojenější. Některé ženy jich mají opravdu velké množství a nedělá jim problém koupit si další a další. Ale mnoho žen má jeden dva a čekají až jej doberou a pak si pořídí další. Vy můžete udělat radost oběma druhům žen. Výhoda parfému je také v tom, že mohou být za různý peníz. Takže je jen na Vás za kolik chcete ženě koupit dárek. U tohoto tipu nečekejte ode mě konkrétní tip. Protože každá žena preferuje jiný druh vůně. Jedna má ráda květinov vůně, další ovocné. U tohoto tipu Vás odkáži na web který se věnuje podrobným recenzím a tam snad váš dárek naleznete.

Parfém doporučuji koupit v renomovaných eshopech. Protože v kamenných parfumériích zaplatíte o desítky procent víc, než například na.


nebo

parfémy.cz

 

 

Možná by Vás mohl také zajímat:

Dárky pro ženy k 60. narozeninám – článek hodně podobný tomuto článku. Který přináší mnoho dalších skvělých tipů

Vtipné dárky pro ženy k 60. narozeninám – tento článek se věnuje vtipným dárkům pro ženy k 60. narozeninám