Vánoční dárek pro manželku

Sháníte vánoční dárek pro svou manželku? A nevíte si rady? Pak právě pro Vás vznikl tento článek. Ale nejen tento článek, ale celý tento web, který se věnuje výhradně dárkům pro ženy. Pojďte načerpat inspiraci pro vánoční dárek pro vaši manželku.

Vánoční dárek pro manželku

Vánoční dárek pro manželku

Pokud jste v uplynulých měsících pozorně svou ženu poslouchali, tak Vám nejspíš svou touhu několikrát sdělila, ať už náznakem, tak přímo. Pokud ano, tak jedna z variant je splnit ji její přání. Je to ta nejsnadnější varianta a určitě to vaši manželku potěší. Jenže tímto přijdete o dva důležité vlastnosti každého dárku a to nejen toho vánočního. První je moment překvapení, kdy žena neví co dostane, vy čekáte jak obdarovaná žena zareaguje a zdali jste se trefili do ženina vkusu a tím se dostávám k dalšímu rysu dárku. Dobře vybraným dárkem dáváme druhé osobě najevo to, jak ji dobře známe, jak známe její povahu, to co se ji líbí a taky to, jak moc si dáme práce dárek vybrat a pořídit. Tyto dva prvky jsou hodně důležité a proto si myslím, že než přesně splnit manželčino přání, tak raději bude lepší být trošku víc kreativní a vánočním dárkem ji překvapit.

Tipy na vánoční dárek pro manželku

Několik skvělých tipů pro váš vánoční dárek. Překvapte svou manželku originálním vánočním dárkem.

Tipy na vánoční dárek pro manželku

Tipy na vánoční dárek pro manželku

 

Vánoční dárek pro manželku kabelka

Pokud vaše manželka nepatří mezi ženy které mají ve skříni x kabelek, tak se koukněte v jakém stavu má tu svou jedinou. Pokud je v horším stavu, tak si myslím, že kvalitní kabelka bude dobrým vánočním dárkem. Tak samo to bude i u ženy, která má x kabelek ve skříni. Určitě bude mít radost i z další kabelky. Zde je pár kousků, které budou hitem letošních vánoc.

Elegantní kabelka je skvělý dárek pro manželku

elegantní kabelka jako vánoční dárek pro manželku

elegantní kabelka jako vánoční dárek pro manželku

Tuto kabelku můžete koupit ZDE.

Kabelky mohou být i mnohem dražší, dokonce mohou stát i velké jmění, ale k vánocům můžete koupit luxusní kabelku a nemusíte za ní dávat několik výplat. Oblíbené luxusní kabelky jsou například ty od značky Michael Kors.

luxusní kabelka je skvělý dárek pro manželku

luxusní kabelka je skvělý dárek pro manželku

Například tato kabelka od nich je v akci, takže je za zajímavý peníz. Koupit ji doporučuji ZDE.

Daruj manželce k vánocům luxusní vůni

Ženy vůně milují, ale ty kvalitnější něco stojí, takže většinou mají jednu lepší vůni, nebo víc levnějších. Jen některé mají vůně jako koníček a mají plnou poličku. V obou případech je kvalitní vůně dobrou volbou. Vždyť právě parfumérie mají většinu tržeb v před vánočním období. Protože muži ženám vůně k vánocům dávají. Já tu nebudu popisovat, která vůně je dobrá a která ne, protože vnímaní vůně je hodně individuální a taky se recenzím vůní podrobně věnujeme v rubrice parfémy pro ženy.

Já chci spíš zmínit jeden fakt, doporučuji vůni koupit v renomovaném eshopu. Proč? Kamenné prodejny jsou o desítky procent dražší a to i ve chvíli, kdy mají akce. Eshop zkrátka nemusí mít takové marže, jak kamenná parfumérie, která musí platit prodavačky, nájem. Takže já doporučuji nakupovat v renomovaných eshopech. Nedoporučuji hnát se za nejnižší cenou, protože u nízké ceny hrozí to, že koupíte kopii vůně. Jistot originálu za super cenu máte například u www.Notino.cz , nebo v eshopu www.parfemy.cz

Netradiční vánoční dárek pro manželku deštník

Zní to divně, dávat manželce pod stromeček deštník, vždyť v zimě neprší a spíš by se hodilo něco teplého, než deštník. Ale vánoce nikdy nebudou v létě, vždy budou v zimě a proč nedat manželce kvalitní, elegantní odolný deštník. Určitě za něj bude ráda. Sice až na jaře, ale jaro po zimě zatím vždy přišlo. Zde je několik krásný a kvalitních deštníků, které můžete ženě k vánocům darovat.

netradiční vánoční dárek pro manželku

netradiční vánoční dárek pro manželku

Tento deštník doporučuji koupit ZDE.

deštník je netradiční dárek

deštník je netradiční dárek

Tento krásný deštník můžete koupit ZDE.

Hodinky klasický vánoční dárek pro manželku

Bylo období, kdy se hodinky skoro nenosily. Na čas se všichni dívali do mobilů. Ta doba je již pryč a hodinky jsou opět hodně oblíbené. Nejen že ukazují čas, ale jsou i ozdobou. Pokud vaše manželka nemá pěkné hodinky, tak možná právě letošní vánoce toto může změnit. Překvapte ji pěknými hodinkami. Hodně oblíbené u žen jsou tyto.

hodinky jsou krásný vánoční dárek pro manželku

hodinky jsou krásný vánoční dárek pro manželku

Tyto krásné hodinky doporučuji koupit ZDE.

hodinky jako dárek pro manželku

hodinky jako dárek pro manželku

Tyto krásné hodinky mají ZDE.

Šperk je klasickým vánočním dárkem pro manželku

Mnoho žen nalezne pod vánočním stromečkem nějaký šperk. Šperky jsou vděčným dárkem, které ženy milují. Asi nemá cenu nějak víc se o tomto druhu dárku rozepisovat pro inspiraci zde přikládám několik konkrétních tipů.

šperk je klasický vánoční dárek pro manželku

šperk je klasický vánoční dárek pro manželku

Tyto krásné náušnice z  bílého zlata doporučuji koupit ZDE.

přívěsek je krásný vánoční dárek pro manželku

přívěsek je krásný vánoční dárek pro manželku

Tento krásný přívěsek z bílého zlata a s diamantem udělá radost každé ženě. Koupit jej doporučuji ZDE.

Dobrým vánočním dárkem ve formě šperku může být i náramek. Náramek totiž mnoho žen vůbec nemá a přitom po nich touží.

stříbrný náramek jako vánoční dárek

stříbrný náramek jako vánoční dárek

Tenhle nádherný stříbrný náramek osazený diamantem musí nadchnout každou manželku. Koupit jej můžete ZDE.

 

Těch tipů na vánoční dárky pro manželku by jsem zde mohl napsat ještě mnohem víc, ale myslím, že tato ukázka je dostatečná a kdo ještě nějakou inspiraci hledá, tak tomu doporučuji začít v hledáni další inspirace v článku Dárky pro ženy k vánocům. Nebo například ZDE.