Dárky pro babičky k vánocům

Vánoční dárky pro babičky se celkem dobře vybírají. Pokud máte starou babičku, tak už nejspíš nechodí po obchodech a nějak moc nových věcí nemá, takž ji některé věci které si v minulosti koupila, nebo dostala dosluhuje. Na druhou stranu, taky jí ubyly aktivity a koníčky, takže vybrat dárek je těžší, protože už nechodí po horách, tak moc nechodí do společnosti. Mám teď na mysli hlavně staré babičky, které jsou skoro pořád doma. Těm mladším se dárky vybírají dobře, pro ty můžete načerpat inspiraci například na stránce Dárky pro ženy k vánocům Pro ty starší, ale nejen ty máme tipy na dárky zde a nebojte se nepůjde o teplé ponožky, papuče a župan.

Dárky pro babičky k vánocům

Dárky pro babičky k vánocům

Tipy na vánoční dárky pro babičku

Módní doplněk

Koukněte se v jakém stavu má babička svou peněženku. Jakou má kabelku, zdali se nerozpadá, zdali ji funguje zavíraní. Koukněte se zdali má šátky a čepice. Přeci jen babičky i ty míň mobilní občas někde chodí, pořád něco platí. Takže i tyto věci k životu potřebuje a taková nová peněženka ji určitě udělá radost. Než tisíce slov, tak v tomto tipu budu pokračovat spíš obrazovou formou a sem tam zmíním, proč si myslím, že jde o dobrý vánoční dárek pro babičku.

vánoční dárek pro babičku kabelka

vánoční dárek pro babičku kabelka

Elegantní kabelka je pěkný dárek k vánocům pro každou babičku. Tuto můžete koupit ZDE .

vánoční dárek pro babičku peněženka

vánoční dárek pro babičku peněženka

Peněženka je oblíbeným dárkem. Možná že právě vaše babička potřebuje novou peněženku. Tuto můžete koupit ZDE.

kvalitní deštník je dobrý vánoční dárek

kvalitní deštník je dobrý vánoční dárek

Pokud babička občas někde vychází, například do obchodu, za rodinou, kamarádkami, tak určitě občas jde i v dešti a před deštěm se musí chránit. Určitě má babička nějaký deštník, možná je to nějaký reklamní, možná je ohnutý, staromódní. Co kdyby jste babičce darovali k Vánocům kvalitní automatický deštník. Který se nejen rozloží, ale zmačknutím i sám složí. Je odolný, takže babičce vydrží i v silném větru. A hlavně je nádherný. Tento deštník můžete koupit ZDE.

manikura je netradiční dárek pro babičku k vánocům

manikura je netradiční dárek pro babičku k vánocům

Teď se podíváme na trošku netradiční vánoční dárek, ale možná že to právě bude ten pravý dárek. Co kdyby jste babičce darovali novou manikuru. V krásném pouzdře, ostré nůžky, pilník … . Tuto manikuru, ale nejen tuto doporučuji koupit ZDE.

čistička vzduchu je skvělý vánoční dárek

čistička vzduchu je skvělý vánoční dárek

Často se starším lidem k vánocům dávají dárky, které podporují zdraví. Prvním tipem na takový dárek je čistička vzduchu. Darujte babičce k vánocům lepší vzduch. Čistička vzduchu je hodně oblíbená záležitost a tento model je nejoblíbenější čistička. Koupit ji doporučuji ZDE.

podpořte dárkem zdraví babičky

podpořte dárkem zdraví babičky

Oblíbeným dárkem, který se babičkám k vánocům dává jsou různé kloubní výživy. Většinou totiž tyto přípravky něco stojí, takže si je babička nemůže dovolit. Ale když je dostane jako dárek, tak je za ně ráda. Nejoblíbenější je Kamzík, kterého určitě znáte z reklamy z televize. Kamzíka doporučuji koupit ZDE.

Další inspiraci pro váš vánoční dárek pro babičku naleznete například v článku Tipy na vánoční dárky pro ženy.

Vánoce u babičky

Vánoce u babičky