Vánoční dárky pro přítelkyni

Tipy na vánoční dárky, které udělají vaši přítelkyni velikou radost.

Doporučujeme vybrat a koupit vánoční dárek pro přítelkyni na internetu

Proč? Zde je několik důvodů:

  • vánoční dárek si v klidu vyberete a můžete vybírat s nadsázkou z nekonečných možností, eshopů je obrovské množství
  • nikdo Vás nebude časově omezovat dobou kdy budete muset dárek vybírat, eshopy nemají zavírací dobu, takže můžete dárek vybírat například když bude přítelkyně spát
  • oproti kamenným obchodům ušetříte peníze, protože eshopy jsou levnější, nemají takové fixní náklady jak kamenné obchody a mají větší obraty, takže si mohou dovolit menší marže
  • hlavně před Vánoci Vám ušetří čas, protože kamenné obchody jsou plné lidí, čekají Vás fronty u kas v každém obchodě

Aby jsem byl spravedlivý, tak nákup v eshopu má taky dvě nevýhody, první je ta, že musíte objednat zboží s předstihem, protože také eshopy a hlavně dopravci před Vánoci většinou nestíhají. Takže kupovat dárek v eshopu den před Vánoci není to pravé, ale toto je problém, který když o něm víte problémem není.

Vánoční dárky pro přítelkyni

Vánoční dárky pro přítelkyni

A druhý problém je spíš úsměvný, díky obrovské nabídce se dárek hůř vybírá, protože máte obrovské možnosti a tím pádem, můžete vybírat ten nejlepší dárek k Vánocům pěkně dlouho, aby jsme Vám toto dilema ulehčili, tak jsme pro Vás připravili tento článek s tipy na vánoční dárky pro přítelkyni, ale nejen teno článek, na tomto webu naleznete mnoho dalších podobných článků věnující se vánočním dárkům, jako například tipy na vánoční dárky pro ženy , nebo dárky pro ženy k Vánocům . Ale pojďme se podívat na současné na ty nejlepší tipy na vánoční dárky pro přítelkyni.

Tipy na vánoční dárky pro přítelkyni

Několik skvělý tipů na vánoční dárek, který můžete darovat vaši přítelkyni. U tipů jsou i odkazy na místo, kde tento dárek můžete koupit.

Tipy na vánoční dárky pro přítelkyni

Tipy na vánoční dárky pro přítelkyni

Daruj přítelkyni k Vánocůn šperk

Šperky jsou hodně oblíbeným dárkem. Ženy šperky milují. A muži je ženám rádi kupují, protože ví, že je budou nosit a pokud zvolí dobrý šperk, tak i několik let, nebo dokonce celý život. Což u jiných dárků není pravidlem. Taková kabelka je za rok zničena, nebo výjde z módy. U šperků je to něco jiného. Proto doporučuji darovat ženě k vánocům šperk. Jen si dejte pozor, pokud ještě vaši přítelkyni nechcete žádat o ruku na to, aby jste ji nedali prsten a ona si to nevykládala trošku jinak, než jen coby vánoční dárek. Tak samo i na krabičku, aby nebyla z krásných naušnic v krabičce, která bude připomínat krabičku od zásnubního prstenu zklamána. Šperky doporučuji koupit u renomovaného eshopu, jako je například www.sperky.cz , oproti kamenným obchodům ušetříte a u renomovaného eshopu máte jistotu, že koupite pravý drahý kov a kámen.

Zde je několik tipů na šperky, s kterými budete u žen bodovat.

Pandora skvělý vánoční dárek pro přítelkyni

Pandora skvělý vánoční dárek pro přítelkyni

Pokud chodíte před Vánoci do obchodních středisek, kde je klenotnictví Pandora, tak jste určitě zaregistrovali to, že jsou tam vždy před Vánoci fronty, důvod je ten, že Pandora je přesně ten druh šperku, který se k Vánocům ženám dává. Pokud jej neznáte, tak první co od Pandory žena dostane je náramek, jako je například ten nahoře na obrázku a pak na něj dostává korálky. Korálky i náramek může být z různého kovu, takže mohou být levnější, ale i pěkně drahé. Korálky pak můžete ženě kupovat a dávat v průběhu roku k různým příležitostem, jako je například Valentýn, svátek, narozeniny. Nebo jen tak z lásky. Zkrátka Pandora šperk je super v tom že máte možnost dělat radost přítelkyni kdykoliv to budete potřebovat. Tento náramek který vidíte na obrázku je nejprodávanější a můžete jej koupit ZDE.

A zde je několik korálků, které můžete ženě k náramku darovat hned k těmto vánocům.

korálek Pandora dárek pro přítelkyni k vánocům

korálek Pandora dárek pro přítelkyni k vánocům

Tento korálek mají ZDE.

sovička korálek dárek k vánocům

sovička korálek dárek k vánocům

Tuto krásnou sovičku mají ZDE.

korálek vánoční dárek pro přítelkyni

korálek vánoční dárek pro přítelkyni

Tento krásný korálek v tvaru dárku mají ZDE.

Pojďme se podívat ještě na jiný druh šperku. Co takhle darovat přítelkyni romantické stříbrné náušnice, jako například tyto.

romantické naušnice skvělý vánoční dárek

romantické náušnice skvělý vánoční dárek

Hodinky krásný praktický dárek pro přítelkyni k Vánocům

Krásné hodinky jsou vlastně taky takový šperk. Hodinky jsou v dnešní době opět IN dárkem. Už je zase doba kdy se na čas díváme na hodinky a ne do mobilu. Takže pokud vaše přítelkyně nemá hodinky, tak máte skvělou možnost se realizovat tímto směrem. Zde je několik hodinek, které ženy milují.

hodinky jako vánoční dárek pro přítelkyni

hodinky jako vánoční dárek pro přítelkyni

Bílé elegantní hodinky od renomované firmy za super cenu. Není divu, že Tyto hodinky budou hitem letošních Vánoc. A osobně si myslím, že i vaše přítelkyně by byla z tohoto vánočního dárku nadšena. Koupit je můžete ZDE.

hodinky s diamanty potěší každou přítelkyni

hodinky s diamanty potěší každou přítelkyni

Nádherné dámské hodinky s diamanty na ciferníku. Tento vánoční dárek musí potěšit a překvapit každou ženu. Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

Tradiční vánoční dárky pro přítelkyni

Teď odmyslím Ty naprosto nejtradičnější dárky, jako jsou pyžama, papuče, ponožky, podprsenky a v rychlém sledu zde zmíním a ukážu tradiční vánoční dárky v druhém sledu, tzn. ty klasické, ale ne zase úplně běžné.

elegantní kabelka pro přítelkyni

elegantní kabelka pro přítelkyni

Každá žena vám poví, že kabelek není nikdy dost. My muži to někdy nechápeme, ale ony tvrdí, že ne vždy se hodí ke všemu jedna, dvě které má. Že jich zkrátka potřebuje hodně, aby je mohla kombinovat, aby šla s módou, aby ji kolegyně nepomlouvaly, že chodí pořád se stejnou. Protože ta co má je již rozpadlí. Zkrátka kabelkou coby dárkem pod vánočním stromečkem nic nezkazíte. Tuto krásnou kabelku mají ZDE.

svetr pro zimomřivou přítelkyni

svetr pro zimomřivou přítelkyni

Většina žen je od přírody zimomřivé. Takže cokoliv teplého, co jim zlepší tepelný komfort jim udělá coby dárek k vánocům velkou radost. A když to bude krásný elegantní svetr, tak z takového dárku budou určitě nadšené. Pokud musíte svou přítelkyni pořád zahřívat, pak možná právě tento vánoční dárek bude ten pravý. Tento krásný svetr můžete koupit ZDE.

parfém skvělý vánoční dárek pro přítelkyni

parfém skvělý vánoční dárek pro přítelkyni

Ženy vůně milují. Každá má několik vůní. Některé jich mají opravdu hodně, jiné pár, protože jim přijde hloupé dávat za kvalitní vůně velký peníz. Protože kvalitní vůně něco stojí. A možná právě proto muži ženám vůně rádi k vánocům dávají. Kamenné parfumérie jsou před Vánoci plné. A možná že už i Vy jste byli na parfémy kouknout do parfumérie. Já doporučuji spíš koupit vůni v eshopu. Proti kamenným parfumériím ušetříte na ceně desítky procent. Vím o čem píši. Již nějaký rok mapuji pánské parfémy, tak vím jak se ceny pohybují. Vůně nakupuji ZDE.

Vánoční dárek pro přítelkyni, která má vše

Jsou ženy, které mají vše. Nebo mají koníček v kterém se nevyznáte a těžko ji tak koupíte dárek, který by se týkal jejího koníčku. V obou případech se vánoční dárky těžko vybírají. Já v těchto případech doporučuji sáhnout po jednom druhu dárku a tím je zážitkový dárek. Ono samotné vánoce s přítelkyni je velký zážitek pro Vás i pro ni, ale co takhle ji k Vánocům darovat ještě nějaký netradiční zážitek. Sice jej nebude moci prožít o Vánocích, ale určitě si o něm již budete povídat během Vánoc.

Zážitkové dárky jsou dárky na které se nezapomíná. Proto se nebojte, že za celkem vyšší cenu si bude žena užívat jen chvíli nějaký zážitek, protože vzpomínat na něj bude celý život.

A jaké zážitkové dárky jsou nejoblíbenější?

Atd… .

 

Kde naleznete další inspiraci pro vánoční dárky pro přítelkyni?

O dárcích pro přítelkyně by jsem mohl psát ještě hodně, ale to by jsem dělal zbytečně a to ze dvou důvodů. První je ten, že čim víc tipů, tím je pak samotný výběr těžší, takže zůstaneme u tohoto výčtu. A těm co to nestačilo, tak ty odkáži na další skvělé články na tomto webu, které se věnují dárkům pro ženy. Já doporučuji začít na úvodní stránce tohoto webu. Nebo můžete inspiraci načerpat například v článku Vánoční dárek pro manželku . Vím že hledáte dárek pro přítelkyni, ale přítelkyně je žena a taky možná vaše budoucí manželka, takže i v tomto článku najdete vhodnou inspiraci pro váš vánoční dárek.

 

Přeji Vám krásné prožití Vánočních svátků s vaší přítelkyní.