Dárky pro ženy k valentýnu

Ať chcete, nebo ne tak svátek svatého Valentýna se již plně slaví i u nás. I když jsou proti tomu svátku lidé bez partnerů, lidé co zbrojí proti západu či komerci. Tak i přes to si tento svátek slaví a slavit bude. Sám zastávám názoru, že dárky by se měli ženě kupovat průběžně a nějaký svátek by na to neměl mít vliv. Na druhou stranu příležitost darovat něco ženě se vždy hodí a valentýn touto příležitostí je. A je jen na Vás jak to pojmete.

Možností je obrovské množství. Od vlastnoručně vyrobeného dárku, po drahý dar. Jen si dejte pozor aby jste dárkem ženu nepřivedli do rozpaků. Například v tom, že Vám to nebude moci oplatit, nebo ve chvíli kdy jste si říkali, že si nic nebudete dávat a Vy příjdete s drahým dárkem. Pak tento dárek musí být pro Vás oba, nebo raději v tomto případě kupte spíš nějakou drobnost. Ve všech případech, ať už je dárek levný, nebo drahý je nejdůležitější  to být se svou milovnou ženou a nemít nějaké zbytečné aktivity. Zkrátka na Valentýna je nejdůležitější být co nejvíc pozorný. Ženy to od Vás očekávají.

Dárky pro ženy k Valentýnu

obr: dárky pro ženy k Valentýnu

Jak vnímají svátek svatého Valentýna muži a kolik za dárek utrácejí to si můžete přečíst v tomto článku.

A jaké dárky ženám kupují? Tak kromě květin, dobrého jídla to jsou i parfémy, zážitky.

Mé tipy na valentýnské dárky pro ženy

tipy na valentýnský dárek pro ženy

tipy na valentýnský dárek pro ženy

Daruj ženě k Valentýnu spodní prádlo

Já jsem své manželce minulý rok na valentýna koupil luxusní spodní prádlo. Sice jsme si s Haničkou říkali, že si nic na valentýna nekoupíme a raději zajdeme do naši oblíbené restaurace. Ale já ji chtěl něco dát. Tak jsem ji koupil luxusní spodní prádlo a svůj dárek obhajoval se slovy, že krásné prádlo na tak krásné ženě je dárkem i pro mě a mé oči. Nelhal jsem, rád ji v tomto prádle pozoruji a to nejsem nijak uchylný. Krásné oblečení ji sluší. Hanička byla za toto prádlo ráda, přeci jen ne vždy si člověk v mysli obhájí to, že by měl za nějaké oblečení dávat větší peníz. Hlavně u toho dražšího a ještě u spodního prádla, které by mělo být určeno na koukáni jen pro manžela či partnera. Takže byla za tento valentýnský dárek moc ráda.

Doporučuji koupit například kalhotky Victoria´s Secret, o nich ženy ví, že jde o luxusní prádlo.  Posuďte sami viz obrázek.

kalhotky jako valentýnský dárek

obr: kalhotky jako valentýnský dárek

Spodní prádlo Victoria´s Secret doporučuji koupit ZDE.

Voňavý valentýnský dárek

Před x lety kdy jsem poprvé dával dárek k valentýnu, tehdy jsme s Haničkou byli krátce kamarádi a já chtěl využít valentýna k tomu, aby jsem kamarádství zlomil na něco bližšího. Tak jsem se rozhodl, že ji k valentýnu daruji parfém. Tehdy jsem šel do kamenné parfumérie a tam jsem vybral vůni které mi nejvíc voněla. Nechal jsem tam poměrně velký peníz. Odpoledne jsme šli s Haničkou hrát squash a po něm jsem ji dal pro mě první valentýnský dárek onu vůni. Hanička tehdy vzala dárek a spěchala za babičkou. Takže jsem od ní dostal první pusu, já dal první valentýnský dárek a bylo po valentýnu. Tedy pusa byla nádherná a za 14 dni jsme se dali dohromady, za rok a půl byla svatba a dnes již jsme spolu třetím rokem manželé. Pominu teď náš rozvíjející se vztah s Haničkou a zkusím zde rozvinout mé myšlenky k voňavému valentýnskému dárku. Osobně si myslím, že darovat kvalitní vůni k valentýnu patří stejně, jak kytice a večeře, ale je třeba si dát na něco pozor.

  1. nákup neprovádět v kamenném obchodě, sice si řeknete, že chcete vůni načuchat, ale stejně si v obchodě očucháte jen úvod a to jak vůně voní a zdali vůbec voní za hodinu to nezjistíte, protože tak dlouho v obchodě nebudete. Raději vůni kupte na internetu, důvod je ten, že ušetříte nemalý peníz. Kamenné parfumérie jsou totiž drahé.
  2. to že vůně voní Vám ještě nemusí znamenat, že bude vonět i ženě, které tuto vůni k valentýnu dáte. Pokud tedy chcete udělat radost hlavně ženě, což se u dárku pro ní předpokláda, tak doporučuji prozkoumat její poličku s vůněmi a koupit ji například podobnou vůni. Podobné vůně naleznete například na těchto stránkách . Stačí jen zadat název vůně kterou žena má. Možná ji podobnou vůní, té kterou má ráda mile překvapíte.
  3. vůni doporučuji kupovat v eshopech a nejlíp v těch renomovaných, tam totiž máte jistotu, že dostanete originál. U super levné koupě ta jistota není i vůně se totiž kopírují a prodávají neoriginální. Z vlastní zkušenosti doporučuji Notino.cz, nebo Vivantis.cz Oba eshopy mám odzkoušeny.

Módní doplněk je také skvělý dárek k Valentýnu

Ženy módní doplňky milují, čím víc jich mají, tím víc mohou kombinovat to co si oblečou a jak budou vypadat. A protože módních doplňků je vždy málo a nestojí zase balík, tak jsou i často dávány k valentýnu. Od nových kabelek, po šály, peněženky, či šperky.

Velký výběr módních doplňků pro ženy naleznete ZDE.

Společný zážitek, vynikající dárek k Valentýnu

Wellnessy a jiné zážitky jsou na valentýna většinou beznadějně vyprodány, ale vy takový zážitek nemusíte prožít hned na valentýna. Můžete si jej darovat a v klidu užít někdy jindy a samotný valentýn si užít úplně jinak. Zážitky jsou různé, co takhle vyhlídkový let v letadle pro dva? Nebo let v balóně atd… .

Velký výběr zážitkových dárků k Valentýnu naleznete ZDE.

Vtipný, nebo erotický dárek k Valentýnu

Vtipné dárky jsou hodně oblíbené. Moc nestojí, je s nimi sranda a pokud jsou eroticky laděny, tak mohou být i užitečné. Proto si mnoho lidí tyto dárky k Valentýnu dává. Tento dárek ale nedoporučuji v případě, že si budete dárečky s ženou rozbalovat někde v restauraci, nebo někde ve společnosti. Tyto dárky se hodí spíš do domácího prostředí. Než samotné rozepisovaní Vás raději odkáži na eshop, kde se dají takové dárky koupit. Schválně koukněte na nabídku vtipných valentýnských dárků ZDE.

nejčastější valentýnský dárek

obr: nejčastější valentýnský dárek

Další inspiraci nalaznete:

Valentýnské dárky pro ženy – skvělý článek plný inspirativních tipů na valentýnské dárky

Dárky pro ženy – na úvodní stránce tohoto webu, kde je velký přehledný rozcestník na různé články, které se věnují dárkům pro ženy