Lancome – La Nuit Trésor

Celá tato recenze se bude točit kolem sladkého, pokud máte na sladké vůně averzi, tak tuto vůni hned z úvodu nezavrhujte. Tato vůně je totiž sladká, ale je jiná než většina sladkých vůní. Je to elegantní, sexy vůně, která

ukrývá tajemství, které nejde určit

Je pravda že tajemství jde svým složením naproti. Tento dojem vytváří krásným flakónem ve tvaru diamantu, který tvoří černá růže. A i když je sladká, tak je to temná svůdná vůně.

Lancome - La Nuit Trésor

Lancome – La Nuit Trésor

Jak voní Lancome La Nuit Trésor

La Nuit Trésor voní sladce > ovocně > teple pikantně

Voní dlouhých 8-10 hodin silnou intenzitou.

Nejlíp se bude nosit přes noc, ale slušet ji to bude i přes den a to hlavně v zimě a na podzim.

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz , La Nuit Trésor mají ZDE.

Složení La Nuit Trésor

Hlava: hruška > mandarinka  > bergamot

Srdce: vanilková orchidej  > jahoda  > růže  > maracua

Tělo: pralinka  > liči  > karamel  > pačuli  > vanilka  > kadidlo  > káva  > fazole tonka  > lékořice  > papyrus

Hlava jsou složky, které voní nejintenzivněji v úvodu, srdce složky, které voní nejvíc po tom co se vypaří hlava a tělo se jsou složky vůně, které voní nejdéle. I vůně v těle cítíte v úvodu, jen ty z předchozí vlny jsou intenzivnější. Složky jsou seřazeny podle intenzity, čím víc vlevo, tím jsou ve vůni cítit víc.

Úvod je sladký a ovocný, časem dominuje pralinky s pačuli a kadidlem. Občas se vynoří orchidej a karamel. Je to vůně zajímavá, složitá a i když je sladká a gurmánská, tak má svůj temný půvab. Asi díky kávy kadidla a papyrusu někde na pozadí.

Silný parfém s kterým nebudete splývat, ale budete cítit.

Voní opravdu dlouze. Oproti jiným sladkým vůním není nudná. Na kůži voní jinak než na papíře.

La Nuit Trésor recenze od Karolíny S.

Recenze na tuto vůni od ženy, která tuto vůni nosí. Jde vidět, že vůně může v očích žen vypadat jinak, co je podstatné, pořád dobře. Protože La Nuit Trésor je vynikající vůní.

La Nuit Trésor má jemnou, charismatickou vůni, která srší svěžím nádechem čerstvého ovoce. Skládá se z hrušek, mandarinek, jahod a květin jako orchideje, růží, vanilky. Já v ní však nejvíce cítím právě ony květiny a jahody. Je lehká a svěží, hodí se k uvolněnému outfitu do letních slunných dnů. I přes malé množství, které jsem používala, mě ostatní na vůni upozorňovali a často se ptali, jak se voňavka jmenuje. A to i po několika hodinách, co jsem ji nanesla a pohybovala se v přírodě. Trvanlivost má opravdu velkou. Je to velmi výrazná vůně, která nikterak neruší, protože se skládá především z ovoce a květin. Také ale obsahuje karamel, kávu a lékořici. Z těchto ingrediencí v ní nejvíce cítím karamel, protože je velmi sladká. Celkově to je zajímavý mix, který skvěle zapadá do sebe a pro léto se perfektně hodí, určitě ale může být použita i pro večerní nošení, formální i neformální, protože vůně je příjemná a romantická. Flakónek má tvar diamantu a charakter vůně hezky vystihuje. Navíc je vkusný a vypadá hezky.

 

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz , La Nuit Trésor mají ZDE.

Technické údaje La Nuit Trésor

Firma Lancome přišla s touto vůní na trh v roce 2015. Tato vůně měla svou předchůdkyni která se jmenovala Tresora a ta byla na trhu od roku 1990.

Tato skvělá parfémová voda je v nádherném skleněném flakónu ve tvaru trojuhelníkového diamantu. Na hrdle flakónu je umístěna černá růže, která s robusním víčkem na rozprašovač dotváří skvostný flakón, který se hned tak nevidí. Tajemnost vůně dotváří i samotná barva této vůně. Celý flakón pak leží na poličce šikmě a bude na poličce nepřehlednutelný. Je to umělecké dílo, tak jak samotná vůně.

Na trhu je k dostání toto balení

Lancome – La Nuit Trésor – parfémová voda pro ženy 100 ml

Lancome – La Nuit Trésor – parfémová voda pro ženy 75 ml

Lancome – La Nuit Trésor – parfémová voda pro ženy 50 ml

Lancome – La Nuit Trésor – parfémová voda pro ženy 30 ml

Pokud není Lancome – La Nuit Trésor v akci, tak platí, že čím větší balení, tak je cena za ml výhodnější.

Lancome – La Nuit Trésor video

Tváří Lancome – La Nuit Trésor je Penélope Cruz a Ilay Kurelovič.

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz , La Nuit Trésor mají ZDE.

minutová reklama na Lancome – La Nuit Trésor

ještě jedna reklama na tento parfém

Video o flakónu

 

Video recenze na Lancome – La Nuit Trésor v anglickém jazyce

a ještě jedna recenze

Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz , La Nuit Trésor mají ZDE.