Miss Dior

Miss Dior

Miss Dior je ideální dárek pro ženy s to z mnoha důvodu hlavní je ten že jde o univerzální vůni, která dlouho voní, není v ničím extrémní. Tím pádem nehrozí, že by se některým ženám nelíbil. Dokonce i když by se ženě nelíbila poznámka jasmín, nebo pačuli, tak i když v této vůni tyto složky dominují, tak se ženám které je moc nemusí líbí.

 

Hlavní akordy

Pačuli

citrus

bílá květinová

teplá pikantní

růže

 

Vhodná do

Nejvíc

Jaro, Podzim, léto

potom

zima

 

Den i noc

 

Podobná

COCO Mademoiselle- pačuli je v CM pronikavé a ostré v Miss Dior je takové hladké. Miss Dior voní víc svěžeji a ženštěji.

 

Jak voní Miss Dior

 

Miss Dior má příjemnou intenzitu příjemně nápadnou, ale určitě ne arogantní.

Vůně voní mladě a svěže, ale určitě není pro mladičké dívky.

Oproti jiným vůním  s pačuli, tato vůně nevoní tak ostře.V Miss Dior voní pačuli pěkně měkce. Onu měkkost  nejspíš vytváří v kombinaci s jasmínem.

Sladká, ale ne zas tak moc, svěží moderní vůně. Vůně je velmi romantická.

 

Firma Dior v posledních letech často mění pod jménem MIss Dior vůni. Lidé v tom mají zmatek. Takže pokud si Miss Dior budete kupovat a chcete vůni, kterou popisuji na těchto stránkách pak nejlepší je tuto vůni si koupit ZDE.

Použití

 

Úžasná jarní vůně, vhodná i do kanceláře.

Na oděvech vydrží vonět celý den.

Ideální pro jarní svatbu.

Podle mnohých lidí Miss Dior voní zajímavě v zimě. Tato vůně v zimě hřeje na duši.

 

Výdrž

Na šatech 8-12 hodin.

Na kůži 4 hodiny pro okolí, potom při kůži 8

 

Zajímavosti

 

Ideální pro krásné ženy, které se nebojí jít s bosými nohami a rozcuchánými vlasy, v pěkných šatech.

Miss Dior totiž není jedinečná vůně, ale vůně pro denní nošení. Což z ní činí ideální dárek, protože víte, že se s ní nespletete.

Původní Miss Dior z roku 1947 voněla úplně jinak. Lidé ale změnu vůně nijak neodsuzují, mám na myslí kvalitu. Tím nechci tvrdit že by původní Miss Dior voněl špatně. Mnoho lidí je smutno, že o tuto vůni svět přišel. Snad jediný problém je ten že občas někoho tato vůně někoho překvapí, protože očekával původní vůni. Současná vůně vzešla s upravené vůně MIss Dior Chěrie z roku 2005.

 

Firma Dior v posledních letech často mění pod jménem MIss Dior vůni. Lidé v tom mají zmatek. Takže pokud si Miss Dior budete kupovat a chcete vůni, kterou popisuji na těchto stránkách pak nejlepší je tuto vůni si koupit ZDE.

 

Další podrobná recenze na Miss Dior.

Souhrn recenze
Datum recenze
Název produktu
Překrásná univerzální vůně pro ženy. Která ničím nevybočuje, ale krásně dlouze voní a to je to co ženy od vůně chtějí a díky již zmíněné univerzálnosti jsou ideálním dárkem.
Naše hodnocení
41star1star1star1stargray