Tipy na dárky pro ženy k 50. narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k 50. narozeninám

Padesáté narozeniny lidé slaví nejvíc. Jsou to nejkulatější narozeniny. Čerstvá padesátnice má většinou velkou rodinu, má elán a ještě chuť slavit. Padesátka se slaví nejen s rodinou, ale i v práci s kolegyněmi a kolegy s kamarádkami. Často na několik etap. Budoucí padesátnice má plnou hlavu s organizováním narozenin a lidé kteří jsou na oslavu pozváni zase s výběrem a nákupem dárků. A právě této skupině lidí se snaží tento článek pomoci. V dnešní době není problém kde a za kolik koupit dárek v době velkých nákupních center a eshopů toto není problém. Mnohem větší problém je vybrat vhodný dárek a s tipy na dárky k padesátinám pro ženy přichází tento článek. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

1. tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám :  privátní let balónem

Lety balónem jsou oblíbeným dárkem a to nejen k 50. narozeninám. Já osobně jsem dostal let balónem jako dárek k výročí svatby a byl to jeden z nejlepších dárků který jsem kdy dostal. Tehdy jsme letěli ve velkém balónu s mnoha dalšími lidmi a parádě si to všichni užili a i když už je to nějaký rok na zpět, pořád si na tento dárek vzpomínám. Což o mnoho jiných dárcích a to byly i mnohem dražší říct nemohu. Zkrátka na silné zážitky se nezapomíná. A proto si myslím že darovat let v balónu ženě k padesátinám je super nápad . A pokud chcete darovat dražší dárek a víte že žena je ráda v blízkosti svých blízkých, tak ji rovnou darujte privátní let balónem. Je o dost dražší, ale má několik výhod. Žena si bude moci zvolit místo odkud se poletí a bude moci do balónu vzít své nejbližší, což její zážitek z letu ještě víc umocní. Tento zážitek doporučuji koupit ZDE. Na zážitcích jsou i varianty pro levnější lety a mnoho jiných neobvyklých zážitků, které můžete ženě darovat.

tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám   privátní let balónem

tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám   privátní let balónem

2. tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám :  kvalitní náramkové hodinky

Hodinky jsou zpět. Už opět letí mít na ruce hodinky. Ještě pár let na zpět každý používal výhradně mobil. Dnes jsou to opět hodinky, které mají kromě měření času ještě jednu funkci a to tu že jsou módním doplňkem. Hodinky coby dárek jsou vděčné i z toho pohledu, že je můžete pořídit v různé cenové relaci a je jen na Vás kolik chcete do vašeho dárku k padesátinám investovat.

Hodně oblíbené jsou například tyto hodinky.

tip na dárek pro ženu k 50 narozeninám   kvalitní náramkové hodinky

tip na dárek pro ženu k 50 narozeninám   kvalitní náramkové hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

3. tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám : kvalitní parfém

Každá žena Vám řekne že vůní na poličce není niky dost. Jenže kvalitní vůně něco stojí a ne všechny ženy mohou utrácet za vůně velké peníze. Proto možná váš dárek by mohl jít tímto směrem. Radit po internetu jako vůni ženě darovat je těžké. Protože nezná jaké vůně žena preferuje a kolik peněz chcete do dárku k padesátinám investovat. Ale nebojte se poradím Vám. Na internetu jsou stránky, které přinášejí podrobné recenze vůní a těch recenzí tam mají opravdu velké množství. Tak tam určitě tip na dobrou vůni naleznete ty stránky jsou ZDE.

Já snad jen přidám pár tipů aby jste vybrali dobře vůni k padesátinám pro ženu:

  1. Zjistěte jaký druh vůně žena preferuje, některé ženy mají rádi květinové vůně, jiné ovocné. Některá ráda nosí silné vůně, některé zase mírné.
  2. Vůni nakupujte v eshopech u renomovaných prodejců, jako například Notino.cz . Na internetu mají větší výběr než v kamenných prodejnách a hlavně v eshopu jako je Notino ušetříte nemalý peníze oproti kamenný parfumériím.
  3. Nekupujte ženě úplně stejnou vůni kterou má. Ona možná je ve výběru vůně konzervativní, ale Vy s výběrem dárku takto být nemusíte.

4. tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám : kvalitní kabelka

Tak jako u předchozího tipu na dárek k narozeninám tak i u kabelek u žen platí známé, čím víc jich bude žena mít tím víc bude spokojenější. Kabelky mnoho žen rádo střídá a pokud ji darujete k padesátinám kvalitní kabelku, tak se určitě za takový dárek nebude zlobit a bude za něj ráda.

Hodně oblíbenou kabelkou, kterou můžete ženě k padesátinám darovat je například tato kabelka.

tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám kvalitní kabelka

tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám kvalitní kabelka

Tuto kabelku doporučuji koupit ZDE.

5. tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám : šperk

Tento druh dárku snad nemá cenu moc rozvádět. Šperky k ženám patří a kdy jindy než k padesátinám se hodí darovat ženě krásný šperk. Jako například tento pozlacený nádherný náhrdelník.

tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám šperk

tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám šperk

Tento nádherný šperk, ale i mnoho dalších naleznete ZDE.

 

6. tip na dárek pro ženu k 50. narozeninám : vtipný dárek

Všechny předchozí tipy na dárky k 50. narozeninám byly spíš konkrétnější tipy, než tento poslední tip. Ale nedalo mi to poslední tip jsem dal všeobecný. Pojďme se na tento tip podívat podrobněji. Vtipné dárky jsou hodně oblíbené. Někdy jsou to nosné dárky, někdy je vtipný dárek jako doplněk k hlavnímu dárku na který se skládá víc lidí. Vtipné dárky dávají i kolegyně a kolegové v práci. Vtipné dárky jsou oblíbené z několika důvodů. První a ten hlavní. Odlehčují někdy napjatou atmosféru. Hodně lidí totiž hůř nese že jim je již padesát. Přitom jak s oblibou říkám v šedesáti na tu padesátku budou ještě v dobrém vzpomínat. A právě vtipný dárek dokáže tyto drobné chmury rozprášit. Zkrátka s vtipným dárkem je sranda. S vtipným dárkem se taky velmi dobře fotí a vznikají super vtipné fotky. Další výhoda vtipného dárku je ta, že vtipný dárek nestojí tak moc.

Konkrétní tipy na vtipné dárky k padesátinám pro ženy:

  • plechová dopravní značka 50 km\h – toto je ideální vtipný dárek k padesátinám. S touto cedulí vznikají parádní fotky na kterých je hned jasné kolikáté narozeniny se slaví. Koupit tento vtipný dárek můžete ZDE.
  • kniha s překvapením – když dostanete knihu například žena která toho moc v životě nečetla, tak nejspíš z takového dárku nebude nadšena. Ale když jí začne “listovat” tak zjistí že vlastně žádnou knihu nedostal, protože místo knihy je uvnitř schovaná malá slivovice od Jelínka. Taková kniha nadchne i ženy které kromě slabikáře nic nečetly. Vtipných “knih” je velké množství a koupit je můžete ZDE.
  • vtipná kniha Jak se žije padesátkám – i můj další tip na vtipný dárek bude tip na knihu. Tentokrát opravdovou knihu, plnou vtipného čtení pro čerstvou padesátnici. V knize se žena doví co ji po padesátce čeká. Vše podáno velmi vtipnou formou. Koupit tuto knihu můžete ZDE.

 

Možna by Vás mohl také zajímat:

 

Dárky pro ženy k 50. narozeninám – článek v kterém naleznete další tipy na dárky k padesátinám

Vtipný dárek pro ženu k padesátinám – článek plný tipů na vtipné dárky k padesátinám

Dárek k padesátinám pro ženu – podobný článek na jiných stránkách, které se výhradně věnují problematice dárků k padesátinám