Změna image

Změna image je jeden z nejlepších dárků, které můžeš ženě darovat. Změna image dá ženě do života nový impuls. A její okolí změnu určitě pozitivně ocení, takže tento impuls bude rezonovat jak obdarované ženě, tak v jejím okolí. A to věc, kterou určitě od svého dárku chcete.

Změna image

Změna image

Největší výběr Změn Image za super ceny naleznete ZDE.

Proč je změna image dobrým dárkem?

Už jsem to trošku naťukl v úvodu, ale toto není vše. Pojďme se na to podívat.

Ženy rády mění svou image, od účesu, po barvu vlasů po šatník. A když jim se změnou pro jednou pomůžou profesionálové, tak za jejich rady bude určitě moc ráda. Obvzlášť dobrým dárkem je změna image pro ženy, které slaví kulaté narozeniny jako jsou padesátiny, čtyřicetiny atp a to hned z několika důvodů. Jeden z nich je ten, že lidé, kteří slaví kulaté narozeniny mají tendenci pořád nad tím přemýšlet a často jsou v depresích, nebo mají špatnou náladu z toho, že si myslí, že už jsou staří. Což je hloupost, ale kulaté narozeniny toto doprovází. Proto často kolem těchto narozenin ženy svou image mění a upravují. Takže konzultace a rady od profesionálů ženě určitě přijdou vhod. Další důvod proč je tento dárek dobrý pro kulaté narozeniny je ten, že se k těmto narozeninám kupují hodnotnější dárky a Změna image je “dražším dárkem”. Pokud je pro Vás moc drahý, tak zvažte zdali by nestálo za to se na dárek složit ve víc lidech. Přeci jen jeden dobrý dražší dárek je lepší, než například pět zbytečností.

Jak změna image probíhá?

To záleží, jaký balíček změny image si vyberete. Většina z nich probíhá tak, že se na začátku sejde vizážista, stylista a kadeřník s ženou a spolu proberou, co by se ženě líbilo a co by bylo vhodné. Pak se dají postupně do práce jednotliví specialisté a za pár hodin jde změna image pěkně vidět. Tedy s novým oblečením, pokud bude chtít žena změnit i šatník to bude trvat trošku déle. Ale nákup už bude muset žena provést sama. Úžasné na změně image je to, že je vedena odborníky, kteří změnu provádějí často. Tzn. je to úplně něco jiného, než když příjdete ke své kadeřnici a chcete po ní změnu.

Jak změna image probíhá

Jak změna image probíhá

Kde změna image probíhá?

Skoro ve všech velkých městech v naší republice. Od Prahy, po Brno, Ostravu až po menší města, jako jsou například Poděbrady. Možná že do této odpovědi patří i to kde myšleno místě. Většinou jde o kosmetický salón. Díky tomu, že jde o místnost, tak si tento zážitkový dárek může žena užít kdykoliv. Tedy prvně se bude muset domluvit na termínu, který bude vyhovovat jak ženě, tak salónu, aby měli volno.

 

Největší výběr Změn Image za super ceny naleznete ZDE.

Výhody dárku změny image

  • Dárek který ocení každá žena, která o sebe dbá.
  • Netradiční dárek, na který žena nezapomene.
  • Tento dárek ocení i ženino okolí, určitě si změny všimnou a s ženou se budou na to téma bavit a určitě žena zmíní, že tento dárek dostala od Vás.
  • Změna image může pomoci hlavně ženám, které mohou mít problém s tím, že slaví například kulaté narozeniny a mají pocit, že už jsou “staré” když teď mají těch například padesát. Možná právě radikální změna image pod taktovkou odborníků, těmto ženám pomůže tento pocit přejít.
  • Mnoho žen je ráda za rady a tipy od profesionálů, ten den kdy budou váš dárek konzumovat si budou připadat jako VIP zákaznice.
  • Tento dárek se dá dál skvěle rozvíjet a rozšiřovat. Ať už Vy nebo lidé, kteří půjdou na oslavu narozenin s Vámi. Mohou ženě například darovat poukaz do nějakého módního obchodu a až bude žena vědět jak její změna dopadla, tak si bude moci změnit i šatník a tím svou změnu ještě víc rozvinout a podtrhnout.

Nevýhody dárku změna image

  • Změna image není nejlevnějším dárkem, takže jej zase ženy tolik nedostávají. Na druhou stranu díky tomu jde o neobvyklý zážitek na který se nezapomíná.
  • Změna image probíhá v několika městech v ČR. Pokud žena není z daného města, tak může mít problém s tím do města dojet, na druhou stranu i cesta a nějaký pobyt v městě může být příjemný bonus k vašemu dárku.
  • Některá žena nemusí chtít změnu, takže ji tento dárek moc nenadchne.
změna image je super dárek

změna image je super dárek

Další informace o změne image se můžete dočíst například ZDE, nebo ZDE. V obou článcích se dovíte o změně image zase něco navíc. Třeba Vám tyto texty pomohou k finálnímu rozhodnutí, zdali tento dárek ženě darovat, nebo ne. Za mě rozhodně ano.

Největší výběr Změn Image za super ceny naleznete ZDE.