Dárky pro ženy k narozeninám

Narozeniny jsou nejčastější příležitostí při které se dávají ženám dárky. Těch příležitostí je mnohem víc, ale k narozeninám se dárky kupují asi nejvíc. Důvodů je několik, jedním z nich je ten, že narozeniny se často slaví i mimo úzký rodinný okruh, takže dárek ženě k narozeninám kupují i kolegové v práci, kamarádky. Ale i strejda, teta atd … . Což se u jiných příležitostech tak neděje. Proto na sobě často pozorujeme, že během roku pořád vybíráme a nakupujeme nějaké narozeninové dárky a je tomu rok co rok a s přibývajícím věkem těch narozenin spíš přibírá. Protože rodiny se rozrůstají, okruh známých taky. A právě pro pomoc při výběrů dárků pro ženy, tyto stránky vznikly.

Tyto stránky Vám pomohou najít ten nejlepší narozeninový dárek pro vaši ženu.

Než se vrhneme na jednotlivé tipy, tak snad jen. Ten nejlepší dárek pro ženu budete muset vybrat ve finále Vy. Protože jen Vy víte jaká žena je a co se ji líbí. My Vám jen přineseme inspiraci pro vaše správné rozhodnutí. Naše výhoda je ta, že nejsme žádní prodejci či eshop, takže naše tipy jsou upřímné a opravdové.

Dárky pro ženy k narozeninám

Dárky pro ženy k narozeninám

Aby se Vám snadněji vybíral ten nejlepší dárek k narozeninám, tak jsme pro Vás udělali základní dělení žen.

Dárky pro ženy k narozeninám podle věku

Mladší žena má jiné potřeby, tužby, než starší žena. Takže nejzákladnější dělení, které můžeme ve výběru dárků udělat je rozdělení podle věku. Rozdělili jsme je podle významných kulatých narozenin.

Dárky pro ženy k narozeninám podle ceny

Ne vždy je nutné kupovat ženě k narozeninám drahý dárek. Někdy sháníme jen nějakou drobnost pro kolegyni v práci, nebo pro kamarádku. Jindy hledáme dražší dárek, protože zkrátka chceme udělat ženě radost. Někdo dárek ženě vyrobí atd. Většina článku na tomto webu přináší tipy jak na levné, tak dražší dárky. Takže toto dělení je zde spíš okrajové.

TIP: pokud Vám příjde že je nějaký námi doporučovaný dárek dražší, ale i přes to se Vám myšlenka bude líbit, tak zkuste zvážit, zdali by jste se na narozeninový dárek nesložili. Jestli se pro tuto variantu rozhodnete, pak doporučuji hned konat. Zvedněte telefon a obvolejte lidi, kteří přijdou na oslavu narozenin a zeptejte se jich, zdali by se s Vámi na dárek nesložili. Není nic horšího než vyčkávat. Může se stát, že se na Váš skvělý nápad nikdo nesloží, protože již budou mít nějaký dárek koupený. Nebo se složí s někým jiným atd… . Zkrátka při skládaní se na dárek je důležité jednat, což v době mobilů a sociálních sítí není takový problém.

Dárky pro ženy k narozeninám podle místa bydliště

U většiny dárků je jedno, zdali ji dostane žena z Prahy, nebo z Hrčavy. V době eshopů si i Vy nemusíte lámat hlavu kde dárek nakoupíte, zdali budete muset jet do Brna, nebo někde jinde. Protože Vám dárek přivezou odkudkoliv. Stačí je jen s předstihem objednat. Výhoda eshopů je i v tom, že oproti kamenným obchodům ušetříte. Ale i tak jsou některé dárky spjaty s místem bydliště ženy. A to hlavně ty zážitkové či pobytové.

Příklad : nemá cenu darovat romantický pobyt v Praze ženě, která bydlí v Praze. Nebo masáž v Ostravě pro tuto ženu.

 

Tipy jak vybrat ten správný dárek

Darovat něco někomu je mocné. Protože darem chtě nechtě si toho druhého nakláníme na svou stranu. Proto muži rádi dávají dárky ženám. Státnici dávají dárky jiným státníkům. Atd … . Někdy jde dárek odmítnout, ale u narozeninového dárku to není lehké. Proto by jste při výběru dárku měli mít na zřeteli to, že dárkem chcete ženě udělat radost a ne ji přivést do rozpaků. Co mám na mysli? To že dárek by neměl být příliš drahý, aby ženu nepřiváděl do rozpaků. Neměl by být nevhodný z pohledu společnosti. Když se rozhodnete dát své ženě coby muž krásné erotické prádlo, tak ji ji dejte v soukromí a ne na rodinné oslavě, kde bude tchýně, děti atp … .

Dárkem taky dáváte najevo, jak obdarovanou dobře znáte. Takže si dejte záležet, aby jste trefili vkus a užitečnost dárku. Není nic horšího, než dárek, kterým dáte najevo, že o ženě nic nevíte. Například ji darujete něco co má nové a další nepotřebuje.Vím někdy je těžké kupovat dárek, který se týká například ženina koníčka, protože nejspíš nejste v daném koníčku odborník a nevíte co je dobré, co ještě nemá. Ale i v těchto druzích dárků se dá dobře zabodovat, můžete koupit například něco co se týká koníčku, ale jde po jiné vertikále. Například žena má ráda orchideje, jen nevíte zdali má pro další místo, jaké má, protože jste je neviděli nikdy všechny vykvetlé. Ale co kdyby jste ji místo orchideje, koupili nějakou krásnou knížku, která se orchidejím věnuje? Asi chápete co chci říct.

Kde čerpat inspiraci pro narozeninový dárek?

Inspiraci pro Váš dárek můžete čerpat na celém tomto webu. Pokud však hledáte články, kde najdete opravdu velkou porci inspirace, pak potom doporučuji článek dárky pro ženy inspirace . V kterém naleznete mnoho skvělých tipů.

Jak zabalit dárek k narozeninám

Každý dárek by měl být zabalený. Důvod je ten, že jeden z hlavních kouzel dárků je rozbalovaní dárků. Kdy obdarovaná čeká co dostala a ten co dává čeká na reakci obdarované, zdali se dárkem trefil do vkusu a potřeb. Pokud dárek nezabalíte, tak o toto kouzlo přijdete a to by byla velká škoda. Nemluvě, že nezabaleným dárkem dáváte najevo to, že jste zase tomu shánění nejlepšího dárku k narozeninám tolik nedali, což nemusí být pravda.

Ukázky pěkně zabalených dárků k narozeninám

Několik fotek pro inspiraci.

jak zabalit dárky k narozeninám

jak zabalit dárky k narozeninám? Nebojte se barev, ženy barvy milují.

 

jak zabalit dárky k narozeninám

květiny mohou dělat při zabalení dárku divy

jak zabalit dárky k narozeninám

někdy je vhodné a super při balení využít různých krabiček. Ženě můžete například darovat srdíčko.

jak zabalit dárky k narozeninám

ženy, které žijí zdravě a ekoligicky ocení takové zabalení dárku

 

Tipy na dárky pro ženu k narozeninám

Pojďme se podívat na několik dárků které ženy milují.

Ženy mají rády módní doplňky, jako jsou kabelky, hodinky, šátky, atd…

Míň netradičním dárkem pro ženu k narozeninám může být nějaký pěkný zážitek na který nezapomene, jako například let horkovzdušným balónem, tandemový seskok atp… .

Víc tipů na narozeninové dárky pro ženy naleznete v článku Tip na dárek k narozeninám ženě .