Nejlepší dárky pro ženy k narozeninám

Pojďme se podívat na ty nejlepší dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat. Než se vrhneme na jednotlivé tipy, tak zde zmíním jedno pravidlo, kterým se při výběru dárku musíte vždy řídit. Protože jen tak můžete vybrat dobrý dárek. Toto pravidlo zní.

Jen Vy znáte ženu pro kterou dárek vybíráte, takže tipy které zde naleznete jsou dobrou inspirací a dokonce mohou být nejlepším dárkem pro vaši ženu, ale aby byl nejlepší, to budete muset posoudit Vy.

Co tím myslíme? My vám zde přineseme tipy na nejlepší dárky pro ženy, víme co se ženám k narozeninám dává, protože se dárkovým problematikám věnujeme. Jenže jen na Vás bude to rozhodnutí, zdali tento tip dárku koupit. My totiž nevím, zdali je žena stará, mladá. Zdali je sportovní, či v jakém příbuzenském či přátelském vztahu k Vám je. Jaké má koníčky, jakou má povahu. To víte dobře Vy. Takže my teď můžeme navrhnout, že tandemový seskok bude tím nejlepším dárkem a nejspíš i může být, jenže taky nemusí. První a hlavní důvod může být ten, že žena se bojí výšek, nebo nemá ráda adrenalin. Další důvod může být ten, že hledáte nějaký levný dárek pro kamarádku a tandemový seskok něco stojí, takže ani pro Vás v tomto případě tento dárek nebude tím nejlepším. Ale pokud hledáte pro kolegyni v práci dárek k padesátinám a skládáte se na ni. Nebo jste manžel a hledáte pro vaši manželku dárek k 40. narozeninám nějaké povyražení a chcete ji udělat radost a víte že se výzev nebojí, tak pro tyto ženy a pro Vás to může být nejlepší dárek k narozeninám. Konec teorií, pojďme na již oznámené tipy.

Nejlepší dárky pro ženy k narozeninám

Nejlepší dárky pro ženy k narozeninám

Tipy na nejlepší dárky pro ženy k narozeninám

tipy na nejlepší dárky k narozeninám

tipy na nejlepší dárky k narozeninám

Zážitkové dárky

Nejlepší dárky jsou nevšední zážitek, který můžete ženě k narozeninám darovat. V dnešní době je hodně firem a mnoho možností. Je jen na Vás vybrat ten nejlepší a neopakovatelný zážitek. Pokud se budete držet výše napsaných rad a ještě při výběru budete myslet na to, aby byl dárek pro ženu unikátní. Pak máte velkou šanci ženě dát nejlepší dárek k narozeninám. Tím unikátní mám na mysli to, že dobrým zážitkem může být například dobrý wellness. Jenže mnoho žen chodí na wellness pravidelně a i když ji darujete nějaký pěkný a uděláte ženě tímto dárkem radost, tak to bude jen jeden wellness v řadě. A dopadne to jak s oblečením, to taky dostáváme k narozeninám, vánocům každý rok a již za rok dva nevíme, že to byl dárek a k čemu to byl dárek.

Pojďme se podívat na nejlepší zážitkové dárky pro ženy.

Pasení ovcí v Beskydech

Ženy milují klid, romantiku, přírodu a to vše ji můžete darovat v podobě na dnešní dobu netradičního zážitku. Tím je pasení ovcí v Beskydech. Žena bude moc celý den pást pár oveček v překrásné přírodě. Ideální dárek pro vytížené ženy, kterým na chvíli pomůžete vypnout. Pokud to bude ve vaši moci, tak ji od shonu pomozte kromě samotným dárkem i například tím, že ji během něho pohlídáte děti atp… . Podrobněji o tomto dárku píšeme v článku Pasení ovcí v Beskydech .  Možná by jste tomu nevěřili, ale tento zážitek je jeden z nejprodávanějších zážitků.

Pasení ovcí v Beskydech můžete koupit ZDE.

Let balónem

Tentokrát jde o romantiku a pohodu v nebesích. Sám jsem letěl, tak vím o čem mluvím. Většinou se totiž lítá před západem slunce a za dobrého počasí. Lidé co s námi letěli všichni dostali let balónem jako dárek a myslím že všichni jsme byli nadšeni. Z vrchu jsme se dívali na místa, které známe i na místa neznámé. Z ptačí perspektivy jsou některé problémy na zemi takové nicotné a to je možná jeden z důvodů proč lidi tak rádi balónem létají. Nejde o žádný adrenalin a není kladen požadavek na um ženy. Takže pokud se žena nebojí výšek, tak tento dárek vřele doporučuji. Podrobněji jsme o tomto zážitkovém dárku psali v článku Let balónem.

Velký výběr různých letů balónem za super ceny naleznete ZDE.
nejlepší dárky pro ženy zážitky

nejlepší dárky pro ženy zážitky

Změna image

Další skvělý zážitkový dárek, který ženy milují. Tento si užije nejen samotná žena, ale i její okolí ve kterém se žena pohybuje. Ženy rády jednou za čas změní svou image, učes, barvu vlasů, líčení i šatník. Většinou do dělají samy a pozvolna. Co kdyby jim jednou s tím pomohli profesionálové, kteří se na změnu image specializují. Nemám teď ani tak na mysli nějaké operace, jako již zmíněný účes, líčení a oblékání. Víc si o tomto dárku můžete přečíst ZDE.

Největší výběr Změn Image za super ceny naleznete ZDE.

Zážitků jako dárky by jsem zde mohl zmínit ještě hodně a určitě mnohé z nich by byly tím nejlepším dárkem, ale nebudu je zde vypisovat, spíš Vás odkáži na portál, kde se na ně můžete podívat, popřípadě nějaký objednat.

Velký výběr zážitků pro ženy naleznete ZDE.

Módní doplňky

Módní doplňky jsou dobrým dárkem pro každou ženu. Ať už pro ženu, která má ve skříních tolik módních doplňků, že už neví kde by je dávala, tak i pro ženu, která má jen pár věcí. V prvním případě víte, že žena doplňky miluje a Vy ji dáte dobrý dárek. V druhém případě buď žena šetří, nebo je v tomto případě střídmá, ale myslím, že i tato žena bude s doplňkem spokojena. Výhoda doplňků je ta, že nevadí, když bude mít žena již nějaký podobný doplněk. Ženy rády doplňky střádají a kombinují. Takže vůbec nevadí že dostane svou pátou kabelku. Jen je důležité trošku se trefit do jejího vkusu. Pojďme se podívat na ty nejlepší módní doplňky.

Kabelka

Kabelky jsou přesně oním módním doplňkem, který ženy rády obměňují a kombinují. Ony kabelky mají tu tendenci, že se časem obnosí, nebo výjdou z módy, takže normální žena si kabelku jednou za čas koupí, protože ji potřebuje. Jiná si občas kupuje kabelku pro radost a pro to, aby je mohl a kombinovat. Zkrátka pokud darujete ženě kabelku, tak uděláte dobře. Pojďme se podívat na ty nejprodávanější.

kabelka nejlepší dárek pro mnoho žen

kabelka nejlepší dárek pro mnoho žen

 

Kabelky Guess jsou u žen hodně oblíbeny. Jsou elegantní, “luxusní”. Takže je velmi rády nosí. Luxusní jsem dal do uvozovek, protože zrovna kabelky jsou i za mnohem větší cenu. Ale taky za nižší.

Tuto kabelku doporučuji koupit ZDE.

Pokud hledáte spíš levnější dárek a chcete zůstat u kabelek, pak pro Vás mám tento tip.

elegantní kabelka je nejlepší dárek

elegantní kabelka je nejlepší dárek

Pěkné elegantní kabelky za super ceny má například značka David Jones. Nejde sice o takovou renomovanou značku jako Guess, ale pokud nechcete za váš dárek dávat větší sumu, pak právě tato značka by Vás mohla zajímat.

Tuto, ale i jiné kabelky doporučuji koupit ZDE.

Pokud však hledáte ještě nějaký luxusnější kousek. Teď se bavíme o kabelkách kolem 10000,- Kč, pak skvělou volbou je například kabelka od firmy Cocconelle. Elegantní, luxusní, krásná, posuďte sami.

luxusní kabelka je skvělý dárek

luxusní kabelka je skvělý dárek

Tuto kabelku doporučuji koupit ZDE.

Náramkové hodinky

Dalším vynikajícím dárkem k narozeninám jsou náramkové hodinky. Krásné hodinky jsou nejen praktickým pomocníkem, ale i módním doplňkem. Myslím, že u tohoto tipu na nejlepší dárek není třeba víc slov. Spíš zde ukážu několik krásných hodinek, které můžete ženě darovat.

hodinky jeden z nejelpších dárků

hodinky jeden z nejelpších dárků

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.
nejlepší dárky pro ženy

nejlepší dárky pro ženy

Nádherné hodinky, u kterých může žena měnit řemínky podle potřeby.

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.
luxusní hodiny nejlepší dárek pro ženu

luxusní hodiny nejlepší dárek pro ženu

Tyto luxusní hodinky můžete koupit ZDE.

Parfémy

Parfémy jsou jedny z nejlepších dárků pro každou ženy. Ženy chtějí vonět a kvalitní vůně něco stojí. A jak je tomu u módních doplňků, tak je tomu i parfémů. Dobrých vůní není nikdy dost. Při výběru vůně doporučuji řídit se těmito zásadami. Nekupujte ženě stejnou vůni, jakou má, protože to nebude originální dárek. Ale kupte ji nějakou typově podobnou. Má li ráda květinovou vůni, mírné intenzity, tak ji vyberte takovou, má li ráda silnou orientální, tak hledejte v této kategorii. Vůni doporučuji koupit v renomovaném eshopu. Proti kamenným parfumériím ušetříte desítky procent na ceně a proti nejlevnějším nabídkám na internetu máte u těch renomovaný jistotu originálu. Já osobně doporučuji Notino. O vůních by jsem zde mohl psát hodně,  ale raději Váš odkáží na rubriku, kde se jim podrobně věnujeme. Koukněte na rubriku parfémy pro ženy .


Euro víkend

Pokud chcete za dárek k narozeninám utratit větší částku a víte o ženě že ráda cestuje, pak zvažte zdali by nebyl tím nejlepším dárkem nějaký eurovíkend. Euro víkendy nejsou zase tak drahé, aby jste je nemohli k narozeninám darovat. Na cestováni je trošku hloupé, že se blbě cestuje v jedné osobě, proto buď s ženou jeďte Vy, nebo ji kupte euro víkend pro dva a ona si již sama zvolí, koho na cestu vezme.

Myslím si, že tyto dvě města miluje každá žena.

Kniha

Kniha je dle mého bajný fénix, který povstal z popela. V minulosti se totiž knížky k narozeninám často dávaly. V poslední době internetu, mobilů, čteček by si mohl člověk myslete, že knihy jsou pasé. Ale opak je pravdou. Knihy jsou ucelené, komplexní informace. Nebo jsou to poutavé příběhy. Které se krásně jako dárek zabalí a potom s ženou zůstanou u ní v knihovně, jako ozdoba. Ne všechny ženy čtou, ale skoro každá ráda vaří, nebo jak už jsem v předchozím tipu na nejlepší dárek zmínil i rádi cestují atp… . A právě knížka která se věnuje ženině koníčku je skvělou volbou. Třeba ji k narozeninám cestu do Paříže nekoupíte, ale už víte že tam v létě pojede na poznávací zájezd do Paříže, tak ji darujte k narozeninám kvalitního knižního průvodce, nebo nějaké romantické romány z Paříže. Pokud má ráda jídlo a zajímá se o speciality, tak ji můžete koupit například knihu o Francouzské kuchyni. To jsou jen úvahy, kudy se může váš nápad na knižní dárek ubírat. Někdy je lepší koupit ženě něco o jejím koníčku v knižní podobě, než dárek který se týká konkrétně jejího koníčku. Pěstuje ráda růže, ale těžko víte jaké má, zdali má místo pro další. Co kdyby jste ji raději darovala knihu o růžích. atp… .

Pro ženu která má ráda cestování, nebo nějakou kuchyni a zajímají ji i kuchyň doporučuji knihy z edice Culinaria. Je to nádherně zpracována knížka, plná fotek, informací a základních receptů. Já mám doma Itálii, protože Itálii miluji i její gastro. Ale když už jsem tu psal o Paříži, tak začnu Francouzskou Culinaria.

To jsou přesně Ty knížky které si běžně člověk nekoupí, ale když je má, tak je za ně strašně rád. Rozšířuje obzory a informuje o tom, na co se máme při cestování zaměřit.

Nevhodné dárky pro ženy k narozeninám

Teď zde zmíním tři nejčastěji dávané dárky k narozeninám. Jsou oblíbené, ale nejsou vůbec vhodné. První z nich je oblečení. Z něho mají ženy radost, ale oblečení si běžně kupují a obměňují jej. Taky jej často dostávají, takže to jaké oblečení od někoho dostali před třemi lety k narozeninám to si již nejspíš nevzpomenou a už jej ani nemusí mít v šatníku. Dalším oblíbeným dárkem k narozeninám jsou mobily a jiné technologické hračky. Z nich mají obdarované ženy většinou radost, líp fotí, má lepší display, větší paměť. Ale mobily, tablety, notebooky postihuje stejný osud jak oblečení. Tedy mobil technologicky stárne, opotřebovává se, takže za dva tři roky bude vyměněn za jiný, za pár let bude ten Vámi darovaný jako historický kousek v šuplíku, nebo v koši. A to určitě nechcete, aby se na Váš dárek tak rychle zapomnělo. To hodinky bude žena nosit déle, na to jak letěla v balóně hned tak nezapomene. No a asi nejhorší dárek k narozeninám, který rádi dáváme a asi i dostáváme jsou peníze. Je to jednoduché, dát někomu k narozeninám obálku. On za to bude asi taky rád, protože si koupí co potřebuje. Nicméně to je jak by dárek nedostal. Dárkem nejen děláte radost samotným dárkem, ale dáváte jim najevo to, jak danou ženu znáte. Hodnotou zase to jak si ji vážíte, jaký je vztah mezi Vámi. Kouzlo dárku je to, jak čekáte při rozbalovaní ženino překvapení a čekáte nejen na to, ale i to, zdali jste se dárkem trefili a toto vše peněžní dárky postrádají.

 

Další inspirativní čtení:

Váš nejlepší dárek k narozeninám můžete začít hledat buď na úvodní stránce tohoto webu, kde je rozcestník na další skvělé články, plných tipů. Nebo na stránce Dárky pro ženy k narozeninám, kde naleznete mnoho dalších skvělých tipů.