Dárky pro ženy k 50. narozeninám

Padesáté narozeniny jsou jedny z nejvíc slavených narozenin a nejvíc význámnými narozeninami v životě nás všech. Proto i dárky k 50. narozeninám jsou většinou hodnotnější a originálnější, než je tomu obvykle. Je mi jasné, že ve vašem okolí bude tyto narozeniny slavit nějaká žena a vy pro ní hledáte nějaký dárek. Jinak by jste tento článek nečetli. Jen nevím zdali jde o kolegyni z práce, manželku, mamku, nebo i babičku, popřípadě kamarádku. Takže mi promiňte, že následující tipy budou víc všeobecné. Ale i tak si myslím, že zde naleznete potřebnou inspiraci a kdyby náhodou ne, tak nevadí, na internetu je mnoho dalších skvělých článků a dokonce webů, které se této problematice věnují. Namátkou www.50let.cz který se věnuje výhradně dárkům k padesátinám, konkrétně ženám například v článku Dárek pro ženy k padesátinám , nebo Dárky k padesátinám pro ženy .

dárky pro ženy k 50. narozeninám

dárky pro ženy k 50. narozeninám

Jak vybrat ten správný dárek k padesátým  narozeninám

Než se koukneme na jednotlivé tipy, pojďme se na chvíli podívat na to, jak by měl, nebo neměl vypadat tento dárek. Padesátiny bývají slaveny ve velkém a i dárky k padesátinám jsou hodnotnější. Proto i Váš dárek by měl být hodnotnější, než je u Vás obvyklé. Často se lidé na dárek i skládají, aby mohli darovat oslavenkyni opravdu něco hodnotnějšího.

Dárek k padesátinám by jste neměli dávat oslavenkyni najevo že stárne. Mnoho lidí totiž kolem padesátky bilancuje a myslí si, že život pomalu končí. V dnešní době je to naprostý nesmysl. Dnešní padesátnici sportují, cestují a určitě nemyslí na důchod, který mají ještě daleko. Takže i Váš dárek by měl spíš rozvíjet aktivity ženy v nejlepších letech, nebo ji ukázat co vše ještě může dělat.

Dárek k padesátinám by měl být víc originální. Protože máte nejspíš větší rozpočet na jeho pořízení, než tomu bylo například k 49. narozeninám, tak toho využijte.

Jen vy znáte ženu pro kterou dárek vybíráte, takže zdejší tipy berte jako inspiraci.

Nevhodné dárky k padesátinám

I když tak všichni děláme, tak nedoporučuji dávat k narozeninám mobily, tablety, notebooky. Důvod je ten, že tyto dárky dělají velkou radost, ale brzo se na ně zapomíná. Jak s oblibou říkám, pamatujete si na mobil, který jste měli před tím minulým, tzn. předminulý mobil? Nejspíš ne a jestli ano, tak nejspíš byl na dnešní dobu nic moc a to určitě nechcete, aby váš dárek byl zapomenut.

Dále nedoporučuji koupit něco co žena provozuje. Důvod je úplně stejný. Příklad žena ráda chodí do wellnesu, nebo do dobré restaurace. Takže si řeknete, já ji daruji poukaz na kvalitní wellness pobyt. Když tento dárek žena uvidí, tak za něj bude ráda, ale určitě bude brzo přebit jiným ještě lepším wellnessem, nebo ještě lepší restauraci a na váš dárek bude zapomenuto. Proto se zkuste takovým dárkům raději vyhnout. Vím lehko se to říká a hůř realizuje, ale dejte si práci a nad dárkem  chvíli přemýšlejte, nebo diskutujte s lidmi, kteří ženu znají.

padesáti letá žena

padesáti letá žena

Tipy na dárky pro ženy k 50. narozeninám

Změna image

Hned můj první tip na dárek, bude tip na zážitkový dárek, který přinese ženě velkou radost. Skoro každá žena o sebe ráda pečuje a jednou za čas mění svou image. Někdy tak činí po drobných krůčcích, jindy zvolí radikální cestu. Jednou se inspiruje v časopise, jindy kolegyní v práci, moderátorkou … . Co kdyby jednou svou proměnu provedla za za asistence odborníků, kteří mění image mnoha žen a ví jak na to? A zrovna k padesátinám si myslím, že se toto hodí. Po padesátce chce vypadat žena ještě víc mlaději, než dosud. Proto si myslím, že za tento dárek bude moc ráda a oceníte to i Vy jako okolí. Co změna image obsahuje? Jde o jednodenní setkání a realizaci změny image s vizážistou, stylistou a kadeřníkem. Na začátku si všychni čtyři sednou a proberou své představy a pak se kadeřník a vyzážista pustí do práce. Oblečení si žena z tohoto dárku k novému účesu a makeapu nepořídí, ale to je možná prostor pro další lidi, kteří budou ženě k padesátinám přát. Mohou ji darovat poukazky na oblečení a ona již k tomuto zážitku bude přicházet s tím, že ví, že si může pořídit i nový šatník. Pokud se pro tuto variantu dárku rozhodnete, pak doporučuji prvni darovat změnu image, nebo to dát vše dohromady. Aby žena věděla, proč dostala poukazky na oblečení a ne konkrétní věc. Popřípadě ji na to upozornit.

Změnu image můžete koupit ZDE.

Vic si o změně image můžete přečíst ZDE.

Let balónem

Let balónem je jeden z nejoblíbenějších dárků. Dávají se k různým příležitostem a obvzlášť ženy mají tento zážitek moc rádi. Není tak adrenalinový, jak například tandemový sekok, který také můžete ženě darovat. Je to romantické, většinou letíte nad nádhernou přírodou. Z vrchu si uvědomíte, jak jsou ty pozemské problémy lidí nicotné. Taky se z ptačí perspektivy může kouknout na místa, po kterých již padesát let chodí. To ale nelze zaručit z důvodu směru větru. Zkrátka let balónem je skvělým dárkem a vím o čem mluvím. Sám jsem letěl balónem a skoro všichni letěli díky tomu, že to dostali jako dárek. Já konkrétně k výročí svatby. Lety balónem jsou různé, obecně platí, čím míň je lidí v balóně tím je let dražší, ale nebojte se i velkých balónů, větší počet lidí nijak neruší, spíš samotný zážitek víc umocňuje.

Let bylónem doporučuji koupit ZDE.

Vyhlídkový let letadlem

I můj poslední tip na zážitkový dárek bude ze vzduchu. Důvod je ten, že pohled z ptačí perspektivy lidem otevírá oči a kolem padesátky je potřebuje otevřít každý. Možná Vám příjde, že let v balóně a vyhlídkový let je hodně podobný, ale není tomu tak. Let s balónem je víc romantickou záležitostí, ale bez možností určit si směr letu. Maximálně určíte místo odkud se poletí. Ale dál už je to na přírodě. Kdežto letadlo se dá řídit, takže let většinou má nějaký směr. Někdy je pevně daný, jindy se dá domluvit. Záleží jakou formu vyhlídkového letu zvolíte.

Velký výběr různých vyhlídkových letů naleznete ZDE.

Kvalitní hodinky

Nadšení lidí z koukání na čas na mobily již vyprchalo. V módě jsou opět náramkové hodinky, které nejen ukazujou čas, ale i zdobí ženino zápěstí. Hodinky většinou vydrží několik let, takže je to dárek, který bude mít žena dlouho a určitě na něj hned tak nezapomene. Pro inspiraci Vám zde nějaké hodinky ukáži. Posuďte sami, že jde o krásné kousky.

luxusní hodinky k padesátinám pro ženu

luxusní hodinky k padesátinám pro ženu

Tyto luxusní hodinky můžete koupit ZDE.
módní hodinky k 50. narozeninám pro ženu

módní hodinky k 50. narozeninám pro ženu

Tyto módní hodinky můžete koupit ZDE.

Hodinky můžou být za různou cenu i k různému užití. Hodně oblíbené jsou v dnešní době i různé sportovní hodinky, ale i nějaké retro hodinky.

Já doporučuji nakupovat hodinky ZDE.

Kvalitní kabelku

Každá žena Vám řekne, že kabelek není nikdy dost. A vůbec nevadí, že již nějakou má. To činí kabelky, skvělým dárkem. Stačí si jen všimnout jaký typ kabelek žena nosí a jakou má ráda barvu a pak jen vybírat. Pro inspiraci Vám zde zase ukáži několik trendy kvalitních kabelek. Které udělají každé ženě radost.

elegantní hnědá kabelka k padesátinám

elegantní hnědá kabelka k padesátinám

Tuto kabelku můžete koupit ZDE.

 

luxusní kabelka k 50. narozeninám

luxusní kabelka k 50. narozeninám

Tuto luxusní kabelku můžete koupit ZDE.

Kvalitní vůni

Ženy vůně milují. Chtějí vonět jak mužům, tak sami sobě. Jenže kvalitní vůně v dnešní době něco stojí. Teď tu zmiňuji že něco stojí, je to relativní. Kvalitní vůně se dá dnes v eshopech koupit i kolem tisícovky. Nečekejte teď ode mně, že Vám doporučím, jaká vůně se k padesátnici hodí. Důvod je ten, že každá žena má ráda jinou vůni. Takže než začnete uvažovat o tom, že ženě darujete vůni, tak prozkoumejte to jaké vůně má na poličce. Nekupujte ji stejnou, experimentujte, ale v podobném stylu. Má li žena doma ovocné vůně, tak ji kupte jinou ovocnou. Voní Vám po růžích, pak ji kupte nějakou vůni která voní jak růžová zahrada. Má rada v tomto případě zní nakupujte na internetu a nejlépe u renomovaných eshopů. Oproti kamenným parfumériím ušetříte desítky procent na ceně a u renomovaných eshopů máte jistotu originálu. Což by jsem u levných eshopů nebyl jist. Já osobně doporučuji Notino.cz

TIP: Možná že nastal čas k tomu, aby žena vyzkoušela legendu legend. Slavný parfém Chanel No.5. O této vůni se tvrdí, že k ní musí žena dozrát, že ji určitě neocení 20. letá žena, ale spíš žena kolem padesátky. Že jde o kvalitní vůni není třeba zdůrazňovat, jinak by tato vůně nebyla legendou. Víc se o této vůni dovíte ZDE.

Vtipný dárek

Vtipných dárků je obrovské množství. Lidi je mají rádi z několika důvodu. S vtipným dárkem je vždy legrace a o to většině lidí jde. Vtipné dárky jsou většinou levné, takže je to ideální dárek, coby dárek pro kolegyni v práci. Nebo jako doplněk k nějakému hlavnímu dárku, ať máte s čím gratulovat. Vtipné dárky jsou různé, od vtipných potisků na trika, noční košile. Po vtipný alkohol, nebo například hrníčky. Raději než tisíce dalších slov, tak to Vás raději odkáži na eshop, kde mají skvělý výběr.

Vtipné dárky pro ženy k 50. narozeninám mají například ZDE.

TIP: Vtipné dárky jsou skvělé, jen ne vždy jsou vhodné. Například erotický vtipný dárek je fajn, ale nejspíš pohorší babičku na rodinné oslavě. Jinak se na ten dárek bude dívat ve chvíli, kdy bude slavit s kamarádkami.

Podrobněji se vtipným dárkům věnujeme v článku Vtipný dárek pro ženu k 50. narozeninám .

Euro víkendy

Dnešní doba přeje cestování. Lidé rádi poznávají nové místa. Proto si myslím, že darovat zájezd je skvělou volbou co se týče dárku k padesátinám. Nemusí jít o 14 denní pobyt v exotice. Radost ženě udělá i eurovíkend například v Paříži. Schválně se podívejte na nabídky.

TIP: Tento dárek je nejlepší koupit pro dva. Ať si žena veme sebou osobu blízkou. Nikoho totiž nebaví cestovat samotnému. O zážitky se musí člověk dělit a ve dvou se líp cestuje.

 

 

Další inspiraci naleznete v článcích:

Vtipný dárek pro ženu k 50. narozeninám – pokud hledáte vtipný dárek k 50. narozeninám, pak právě tento článek bude právě pro Vás

Dárky k 50. narozeninám – na stránkách k-narozeninam.cz, které se věnují dárkům k narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k 50. narozeninám – konkrétní tipy na super dárky k padesátinám