Dárky pro ženy inspirace

Inspirací na dárky pro ženy najdete v současné době na internetu obrovské množství. Většina těchto článků má však ten neduh, že jej psal nějaký eshop a ten se snaží doporučit jen své zboží. My jsme web, který se věnuje tipům na dárky a tím pádem tuto povinnost propagovat zboží z jednoho eshopu nemáme, takže si můžeme dovolit napsat článek, plný těch nejlepších tipů na dárky pro ženy. Pojďme na ně podívat.

Dárky pro ženy inspirace

Dárky pro ženy inspirace

Zážitkové dárky, inspirujte se těmi nejoblíbenějšími

Zážitky jsou nejlepší typ dárků, který můžete ženě darovat. Pokud vyberete ten správný, tak vězte, že na Váš dárek žena do smrti nezapomene, protože na silné zážitky se nezapomíná. Což například o pěkném triku, které můžete ženě taky darovat se říct nedá, protože většina žen si koupí za rok několik trik a pochybuji že za dva tři roky si na to vaše vzpomene. Kdežto na to jak letěla balónem při západu slunce hned tak nezapomene.

Když jsme u těch zážitků, tak si ještě neodpustím jednu poznámku. Je dobré se inspirovat, ale aby byl dárek pro ženu ten nejlepší, tak musí pasovat na samotnou ženu. A jaká žena je, to my nevíme, to víte jen Vy. Možná jsem to napsal moc krkolomně.Ale ve zkratce jedna žena bude nadšena z letu v balóně, druhá si zážitek neužije, protože se bojí výšky. Nebo už několikrát letěla, takže to pro ní bude jen další let v řadě.

Konec teoriím pojďme na slíbenou inspiraci.

Let balónem

zážitkové dárky inspirace

zážitkové dárky inspirace

Oblíbený dárek zvlášť u žen. Koukat se na krasnou českou krajinu z ptačí perspektivy v romantickém balóně je to po čem mnoho žen touží. Zážitek není nijak náročný na umu ženy, odvaze. Zkrátka si jej žena jen klidně užije a určitě na tento dárek hned tak nezapomene. Let balónem je dost netradiční dárek na to, aby na něj žena hned tak nezapomněla. Vy si budete moci její dárek taky užít, můžete ženu doprovázet při letu po zemi a čekat ji v místě kde přistanou. A fotit ji ze země. Ona Vás bude určitě fotit ze vzduchu. Balóny létají nad mnoha místy v naši republice, takže je jen na Vás vybrat to správné místo, odkud chce žena letět. Kde poletí, to už nebude ve vaši volbě, to rozhodne vítr, který ten den bude foukat. Většinou se letí jednu hodinu a to přibližně 10 km vzdušnou čarou, ale kde daleko se poletí to zase bude záležet na rychlosti větru. Pilot během letu jen určuje výšku a pak se rozhodne, kde přistane a řídí přistání.

Velký výběr letů balónem naleznete ZDE.

Pasení ovcí v Beskydech

Když už tu máme článek o inspiraci. Tak zde zmíním jeden hodně netradiční zážitek, který by Vás asi nenapadl, že jej můžete darovat. Přitom je to jeden z nejoblíbenějších zážitkových dárků, který ženy dostávají. Tento zážitek jim na chvíli umožní pást ovce v překrásné přírodě v Beskydech . Tento zážitek kloubí několik věcí, které většina žen miluje. Krásnou živou i neživou přírodu, klid, pohodu, romantiku. Obvzlášť tento zážitek milují vytížené ženy, které díky němu na chvíli vypnou a jen tak odpočívají a při tom hlídají několik ovcí. Když jsem o tomto zážitku poprvé slyšel, tak jsem si myslel, že nemůže nikoho zajímat a v průběhu let ve svém okolí slyším mnoho žen, ale i mužů, kteří dostali pasení jako dárek a byli z toho nadšeni. Výhoda tohoto zážitku je i ten, že patří do kategorie levnějších zážitkových dárků, protože většina zážitků stojí nějakou to korunu.

Pasení ovcí v Beskydech můžete koupit ZDE.

Tandemový seskok s padákem

Po klidných zážitcích zde musím zmínit pro inspiraci i nějaký ten adrenalinový zážitek. Jeden z nejoblíbenějších zážitkových dárků je i tandemový seskok. Tandemové seskoky jsou dražší záležitostí, takže lidé si tento zážitek běžně nekupují, ale když jej dostanou jak dárek a mají nějakou odvahu, tak jsou z tohoto dárku hodně nadšeni. Já jsem tento dárek koupil s mou dnes již ženou Haničkou mé budoucí tchýni k narozeninám. Z dárku byla nadšena. Do dneska na něj vzpomíná i když sem tam má u toho vtipnou poznámku, že jsem se ji chtěli zbavit, tak jsem ji tento dárek koupili. To samozřejmě myslí s hůmorem a vím o ní, že by klidně šla do toho znovu. Seskok není nijak obtižný co se týče umu, většinu totiž obstará tandemový parťáka s kterým obdarovaná osoba skáče. Před skokem je jen krátké zaškolení, jak se má kdy chovat a jde se na věc. Pěkné se na přistávající lidi kouká, takže si dne, kdy bude žena skákat může užít i ženin doprovod.

Velký výběr tandemových seskoků z různých míst v republice naleznete ZDE.

Zážitkových dárků je obrovské množství, takže by jsem o nich mohl psát ještě dlouze, ale musíme se kouknout i na další druhy dárků, tak snad jen ještě několik tipů na vhodné zážitkové dárky pro ženy. Skvělým dárkem je změna image , musherem na vlastní kůži , gurmánsky kurz vaření atd… .

TIP: zážitky jsou dražší dárky, proto je někdy dobré se na tento dárek složit ve více lidech. Někdy je lepší koupit zážitek pro dva, protože ve dvou se určité zážitky zažívají mnohem intenzivněji a lépe. Při tandemovém seskoku to nevadí, ale romantický pobyt na zámku si užije žena určitě intenzivněji s osobou, která je ji milá, než sama. Ještě jeden tip. Dejte si pozor, aby dárek nebyl moc všední. Sice s tím můžete ženě udělat radost, ale brzo na něj bude zapomenuto. Já vždy rád v tomto případě uvádím wellness. Každá žena bude nadšena z luxusního wellness pobytu někde. Jenže za nějaký čas pojede na další, pak zase na další a je dost pravděpodobné, že na ten váš brzo zapomene a to určitě nechcete, aby se na váš dárek zapomnělo.

Módní doplňky

Možná že svou inspiraci pro Váš dárek naleznete v této kapitole. Protože módní doplňky jsou vděčnými dárky. Hlavně u žen, které módní doplňky nikdy neomrzí a většina z nich razí teorii čím víc doplňků ve skříní, tím budu moci víc kombinovat. Při výběru módních doplňků si jen hlídejte, aby to bylo ve stylu v jakém žena chodí. Protože pokud ji to nebude pasovat k tomu co má, tak i sebelepší módní doplněk bude ležet ve skříni bez využití.

Najděte inspiraci pro váš dárek mezi kabelkami

Kabelky mohou být různé, od super luxusních drahých, po luxusní, ale i ty levnější mohou vypadat skvěle, elegantně a přitom mohou být praktičtější než ty drahé. U kabelek se totiž velmi často platí za značku. Přitom ty nejluxusnější jsou často kopírovany. Takže po republice chodí hodně žen s kopiemi kabelek od Luis Vuittona, které si koupili na své dovolené v Turecku, Tunisku.  Ale o tom jsem psát nechtěl. Spíš zde ukážu několik kabelek, které můžete ženě koupit. Vybíral jsem z těch nejvíc prodávaných.  Velká prodejnost je totiž známka toho, že se ženám tato kabelka líbí.

inspiraci hledejte mezi elegantními kabelkami

inspiraci hledejte mezi elegantními kabelkami

Tuto elegantní kabelku od Calvin Klein mají ZDE.

inspirace na dárek kabelky

inspirace na dárek kabelky

I levnější kabelky mohou vypadat skvěle, jako například tato kabelka od značky Lylee. Tuto kabelku můžete koupit ZDE.

crossbody Dara bags kabelky inspirujte se pro svůj dárek

crossbody Dara bags kabelky inspirujte se pro svůj dárek

Crossbody kabelky se ženám vždy hodí. Hodně oblíbené jsou české kabelky od firmy Dara bags. Obvzlášt provedení Dariana, kterou vidíte na této kabelce. Která je rozdělena několika podélnými zipy, které ukrývají praktické kapsy. Tuto kabelku doporučuji koupit ZDE.

Oblíbené jsou i různá psaníčka, těch není nikdy dost. Na plesy se totiž nosí různé šaty a ty potřebují různé psaníčka.

možná najdeš svoji inspiraci mezi přáničky

možná najdeš svoji inspiraci mezi psaníčky

Toto psaníčko můžeš koupit ZDE.

inspirace k červeným šatům

inspirace k červeným šatům

Toto psaníčko můžete koupit ZDE.

Náramkové hodinky, hledej inspiraci pro svůj dárek zde

Náramkové hodinky jsou v dnešní době hlavně ozdobou a módním doplňkem. V minulosti hlavně ukazovaly čas, to dnes umí i mobil, který sebou všude nosíme, ale paráda se v dnešní době nedělá s mobilem, jak tomu několik let bylo, ale hodinkami. Hodinky se staly oblíbeným dárkem. Pojďte načerpat inspiraci v této kategorii dárků.

Špatné nejsou různé dárkové balení, které obsahují buď nějaký další módní prvek. Jako v tomto případě náramek z malých perel.

dárkové balení hodinek

dárkové balení hodinek

Tyto hodinky koupíte ZDE.

Nebo obsahuji různé řemínky, které si bude moci žena měnit podle potřeby a vkusu. Pro vaši inspiraci a představu oblíbené jsou například tyto.

pro inspiraci hodně oblíbené hodinky

pro inspiraci hodně oblíbené hodinky

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Inspiraci pro váš dárek můžete načerpat i mezi luxusnějšími hodinkami. Teď pominu ty, které mohou stát i stovky tisíc, ale mám na mysli řemeslně dobře vyrobené a kvalitní hodinky. Jako například tyto.

inspiraci můžete najít i mezi luxusním hodinkami

inspiraci můžete najít i mezi luxusním hodinkami

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Šperky

Krásný šperk je vždy ozdobou každé ženy. Tento módní doplněk ženy milují. Kromě toho, že je zdobí ženy ví, že v nich mají nějakou hodnotu. Já s oblibou říkám, kdyby bylo třeba utíkat přes kopečky, tak zde máme uloženou “nějakou” hodnotu. Ale o tom jsem psát nechtěl. Chtěl jsem vám pro inspiraci ukázat pár kousků, které jsou nádherné a určitě potěší každou ženu.

inspiruj se mezi šperky

inspiruj se mezi šperky

Tyto krásné náušnice doporučuji koupit ZDE.

inspiruj na tvůj dárek mezi přívěsky

inspiruj na tvůj dárek mezi přívěsky

Tento přívěsek můžete koupit ZDE.

Kde chodím na inspiraci ohledně módních doplňků já?

Inspirace není nikdy dost. Proto taky vznikl tento článek, aby inspiroval Vás. A kde chodím za inspirací já? Já nejčastěji chodím za inspirací na jeden eshop, který nabízí velké množství značek a jednou za čas nafotí lidi ve zboží které nabízí. Takže tam má kategorii s inspirativními fotkami, texty a vedle i odkazy na produkty, které sám nabízí. Na fotkách jsou aktuální módní věci a jde na nich krásně vidět, jak na lidech zboží vypadá. Takže vím co kupuji. Koukněte se sami Fashion story. Občas něco podobného vidíme v časopisech, ale tam si zboží nemůžeme lehce objednat a většinou tam jsou dražší věci.

Inspiraci pro tvůj dárek můžeš najít mezi parfémy

Od módních doplňků se přesuneme k jinému druhu dárků, který se ale s módou a doplňky dobře doplňují. Snad každá žena miluje vůně. Ty kvalitní však něco stojí, takže ty umírněnější mají jednu dvě vůně a až jim dojdou tak si koupí novou. Často stejnou, protože nechtějí experimentovat. To činí z vůní skvělý dárek. Protože vůní na víc se nic nezkazí, krabička a flakón jsou většinou samy o sobě umělecké skvosty a kvalitní vůně od renomovaných firem taky. V tomto článku Vám nebudu psát o konkrétních vůních, protože to děláme na jiném místě tohoto webu. Pokud Vás zajímají podrobné recenze, tak koukněte do kategorie Parfémy pro ženy . Další inspiraci naleznete v samotných eshopech, nebo parfumériích. Já se spíš chci zabývat tím, jak a kde koupit tento dárek. Osobně doporučuji vyhnout se kamenným parfumériím. I když instikt velí jít si vůni očuchat, tak stejně při čucháni ucítíte jen úvod vůně, který se často hodně mění, nebudete vědět jak dlouho voní a jakou intenzitou. Jak voní za hodinu, dvě. Taky se Vám nejspíš papírky brzo popletou. A to hlavní při placení za vůni zaplatíte o desítky procent víc, než v nějakém renomovaném eshopu. Dobré taky není kupovat na internetu ty nejlevnější vůně. Ty se totiž tak jako vše drahé padělají, takže u super levných kousků nemáte jistotu v to, že si koupíte originál. Zkrátka já osobně doporučuji vůně nakupovat například v Notino. Mají super ceny, velký výběr.

Inspiruj se mezi zájezdy

Mnoho žen rádo cestuje. Pokud chcete za dárek dát větší částku, pak zvažte, zdali by vhodným dárkem nebyl například nějaký zájezd, či dovolená. Dovolené sice mají jednu velkou nevýhodu v tom, že nejen že jsou samo o sobě drahé, ale je hloupé ji darovat jen pro jednu osobu. Nikoho totiž nebaví cestovat samotného, takže většinou musíte dát zájezd, dovolenou pro dva. Nebo jet s obdarovanou ženou Vy. Takže zájezd jako dárek je pěkně drahým dárkem. Ale pokud se pro něj rozhodnete, pak doporučuji kouknout například na eurovíkendy. Ty nestojí tolik peněz a myslím si, že snad každá žena touží po tom navštívit romantickou Paříž, nebo Řím. Samozřejmě můžete ženě koupit i nějaký poznávací zájezd, nebo nějakou dovolenou u pláže. Já jen pro inspiraci zde uvádím možnosti.

Zájezd do Toskánska

Můj osobní tip na zajímavý poznávací zájezd, je zájezd do Toskánska. Toskánsko je region v Itálii v kterém se kloubí historie, romantika, dobrá kuchyně, moře a sluníčko pěkně dohromady. Možná že Vám Toskánsko nic neříká, ale šikmá věž v Pise, Florencie, Siena to už Vám nejspíš něco říká. Nebo co takhle znamenité červené víno Chianti. To vše je Toskánsko. Víc se můžete dovědět například v tomto článku Poznávací zájezdy Toskánsko.

Hledej inspiraci pro svůj dárek mezi knihami

Knihy byly a jsou jedny z nejoblíbenějších dárků, které se dávají. Nestojí moc, ty povedené jsou moc krásné a pokud koupíte opravdu kvalitní knihu, tak je možné, že tuto knihu budou dědit v rodině z generace na generaci. Koupit román, ženě která ráda čte romantické romány není nic těžkého. Horší je to už se ženou která moc nečte, ale i těm můžete nějakou knihu dát. Jen to nesmí být kniha primárně na čtení, ale spíš informační. Například ve chvíli kdy žena ráda vaří a má ráda nějakou kuchyni. Například Italskou, když už jsem tu v předchozí kapitole zmiňoval Toskánsko, tak dejme tomu, že jste ji nedarovali zájezd do Toskánska, ale víte, že žena pojede v létě do Toskánska. Moc nečte, ale ráda vaří a víte o ní že má ráda Italskou kuchyni, proto si taky vybrala cestu do Itálie. Tak ji darujte knížku Culinaria Itálie. Je to nádherně zpracovaná kniha o Italské kuchyni. Z které se doví proč, jak, kde, kde, kdy … .

Aby jsem pokračoval u inspirace ohledně knížek, tak zůstaňme u toho, že žena jede do Toskánska, ale víc než kuchyně ji zajímá historie a památky, pak v tom případě ji darujte nějakého kvalitního papírového průvodce. Jako například.

Pokud má ráda romány, romantické příběhy a opět jede do Toskánska, tak ji kupte skvělou knížku Pod Toskánským sluncem.

Z které nasaje atmosféru země  a místa do kterého pojede.

Je mi jasné, že mé tři tipy na knihy nemusí přinést tu správnou inspiraci pro váš knižní dárek, ale snad Vám ukáže cestu, jak se dá nad knižním dárkem originálně přemýšlet. Dle mého je kniha, která se věnuje ženině koníčku mnohdy lepším dárkem, než dárek který se týká ženina koníčku, protože tam nevíte, zdali to již žena nemá, zdali nemá lepší věc atd… .

Kde dál hledat inspiraci?

Je to jednoduché, inspiraci doporučuji hledat na tomto webu, který je plný inspirativního čtení. Doufám, že Vám tento web pomůže najít váš skvělý dárek pro vaši ženu. V hledání další inspirace doporučuji začít na úvodní stránce Dárky pro ženy , odsud se dostanete na další skvělé články na tomto webu.

inspirace

inspirace