Dárky pro ženy k 40. narozeninám

40. narozeniny jsou jedny z nejvýznamnějších narozenin v životě každé ženy. Mnoho žen v tomto životním období žije rodinným stereotypem a blížící se čtyřicátiny těžce nese. Protože si uvědomuje, že mládí je neodvratně za ní a po čtyřicítce se kvapem blíží padesátka. Nicméně doba, kdy by se měla žena cítit staře je mnohem dál než v blížící se čtyřicítce. Takže tyto chmury jsou naprosto zbytečné. Co bude říkat až bude slavit například své osmdesáté narozeniny? To bude určitě na čtyřicítku vzpomínat v dobrém. Co chci tímto úvodním textem naznačit. Snad jen to, že dárkem k 40. narozeninám by jste ženě neměli dávat dárek, který by je ujišťoval v tom, že stárne, nebo, že je její život stereotypní. Spíš by měl ženě ukázat že čtyřicítkou se nic nemění a i po ní bude vše skvělé. Ne li lepší.

Dárky pro ženy k 40. narozeninám

Dárky pro ženy k 40. narozeninám

Ať uvedu názorný příklad dárku k 40. narozeninám. Mluví žena již dlouho o tom, že by chtěla navštívit romantickou Paříž, nebo Řím? Pak není nic snadnějšího, než ji to umožnit. Darujte ženě k narozeninám euro víkend. Nejlépe pro dva, ať si sebou vezme osobu sobě blízkou. Nejlepší a největší výběr euro víkendů naleznete na Invii.

První tip na dárek máme za sebou pojďme se podívat na další tipy.

Tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám

Zážitkové dárky k čtyřicátinám pro ženy

Zážitkové dárky jsou jedny z nejlepších dárků, které můžete komukoliv k narozeninám darovat. Hlavní důvod je ten, že na silné zážitky se nezapomíná. Kdežto na cokoliv sebelepšího se časem zapomene. Například oblíbené dárky jako jsou například mobily. Schválně vzpomenete si na svůj mobil, před tím posledním? Nejspíš ne. A tak by dopadl i vámi darovaný mobil. Ale kdežto na silné zážitky to se hned tak nezapomíná. Pojďme se podívat na ty nejlepší, které můžete darovat.

Změna image

Hned můj první tip na zážitkový dárek, je tip na hodně neobvyklý zážitek. Každá žena o sebe dbá a jednou za čas trošku pozmění svůj šatník, účes, barvu vlasů atd…. Zkrátka poupraví svou image. Co kdyby jste její další změnu trošku podpořili a darovali ji zážitek změnu image. O co jde? Během jednoho dne se sejde s vizážistou, stylistou a kadeřníkem a dohromady s ženou vymyslí nové image, to během dne i zrealizují. Myslím, že každá žena rady odborníků, kteří se na změnu image soustředí ráda setká.

Změna image je nevšední dárek, který potěší.

Změnu image doporučuji koupit ZDE.

Let balónem

Po netradičním zážitku, tu mám tip na jeden hodně oblíbený zážitek, který se ženám k narozeninám často dává a ženy jej milují. Jde o romantický let v balóně. Sám jsem balónem letěl a musím říct že je to neopakovatelný zážitek. Většina lidí, kteří se mnou letěli let balónem dostali jako dárek. Lety balónem jsou v různých variantách čím víc lidí letí, tím je to levnější. My jsme letěli ve velkém balóně, bylo nás tam 16 + pilot a steward a vůbec mi to nevadilo že nás bylo hodně. Lítá se z různých míst v republice. Nejlíp je se kouknout na nabídku.

Velkou nabídku letů v balóně za dobrou cenu laneznete ZDE.

Tandemový seskok s padákem

I u dalšího zážitku coby dárku zůstaneme ve vzduchu. Tentokrát romantiku vystřídá velká porce adrenalinu. Asi nemá moc cenu popisovat co je to tandemový seskok s padákem. Snad jen jde asi o 45 sekundový volný pád z 4000 metrů a pak několik minut plachtění. Tandemový seskok padákem je maximální porce adrenalinu kterou můžete někomu darovat, z počátku Vás nemusí mít za to rád, ale uvidíte, že žena bude za ten dárek ráda.

Tandemový seskok padákem doporučuji koupit ZDE.

Jaké zážitkové dárky k 40. narozeninám nekupovat

Tipy na zážitkové dárky by jsem mohl pokračovat ještě dlouho a určitě i sami začínáte přicházet na to, jaký zážitek by se mohl vaši ženě líbit. Proto si dovolím v tipech nepokračovat, ale spíš chci upozornit na to, jaké zážitky nejsou vhodné.

  1. zážitek musí být tipově vhodný k ženě – ne všechny ženy milují adrenalin, to že se zdravě před tandemovým seskokem bojí je správné, ale nesmí mít z vašeho dárku trauma a hrůzu. Pak by se mohlo stát, že jej ani nevyužijí. Proto zvažte, zdali se žena například nebojí výšek, nebo vody.
  2. zážitek nesmí být moc všední – každý člověk je jiný. Pro někoho je dobrodružství jet například do Prahy, pro někoho je to naprosto běžné. Proto si dejte pozor, aby zážitek nebyl pro ženu moc běžný. Sice ve chvíli kdy dárek dostane, tak bude ráda, ale brzo na ten zážitek zapomene, protože to bude jen zážitek v řadě. Příklad žena si často dopřává adrenalinové zážitky, na dovolené skákala bangee, již tandemově skákala a víte že ještě bude. Pak v tom případě by jsem ji další tandemový seskok nekupoval
  3. nemělo by jít o wellnes, luxusní večeři, nebo například muzikál – tyto tři tipy zážitků jsou nejčastěji darovanými zážitky, které se ke kulatým narozeninám dávají. Možná ještě masáže. Vím o čem mluvím, teta nedávno slavila své 60. narozeniny a těchto dárků dostala mnoho. Jenže toto nejsou vyjímečné zážitky, je to jen x té wellness v řadě a další bude určitě následovat. Tak samo návštěva dobré restaurace atd… . Sice tyto dárky udělali tetě radost, ale určitě na to brzo zapomene. Kdežto kdyby dostala vyhlídkový let, tak si myslím, že na něj hned tak nezapomene. Proto pokud můžete, tak raději ženě darujte nějaký neobvyklý dárek, klidně se na něj složte.

Módní doplňky

Ženy milují módu a kulaté narozeniny jsou skvělou příležitostí, kdy můžete ženě darovat i nějaký hodnotnější módní doplněk, který ji vydrží. Asi by jsem teď mohl začít psát, co je aktuálně v módě a co se sluší. Jenže to neudělám. Důvod je ten, že tento článek budete číst za půl roku, za rok a to bude móda úplně jiná. Spíš Vás odkáži na super motivační články u jednoho eshopu, kde fotí lidi v aktuální módě a inspirují tím lidi.

Aktuální módní trendy doporučuji sledovat a nakupovat ZDE.

Ale ať Vás u tohoto tipu dárků neodbydu jen odkazem, tak pro inspiraci přikládám několik módních doplňků, které se k čtyřicátinám hodí.

kabelka k čtyřicátinám

Kabelka k čtyřicátinám. Kvalitních kabelek nemá žádná žena nikdy dostatek.

Tuto kabelku, ale i další krásné kabelky doporučuji koupit ZDE.
hodinky pro ženu k 40. narozeninám

hodinky pro ženu k 40. narozeninám. Pěkné hodinky jsou v dnešní době taky módním doplňkem. Kromě času zdobí u ženino zápěstí.

Tyto hodinky, ale i jiné mají ZDE.
elegantní deštník k 40. narozeninám

Elegantní kvalitní deštník je skvělým levnějším dárkem k 40. narozeninám. Který určitě potěšíte každou ženu.

Tento deštník, ale i mnoho dalších krásných deštníků naleznete ZDE.

Kvalitní parfém

Neznám ženu, která by nechtěla vonět. Jenže kvalitní vůně něco stojí. A dárek k 40. narozeninám taky nebývá nejlevnější. Takže co kdyby jste ženě koupili nějakou kvalitní vůni. Než tak učiníte, tak prozkoumejte její poličku a zjistěte, jaké vůně má ráda. Některé ženy mají rádi květinové, jiné ovocné atd… . Takže Vám neporadím, kterou vůni je nejlepší koupit ženě kolem čtyřicítky. Snad jen že sladké vůně se už v tomto věku tolik nehodí. Ty jsou pro mladší. Co ale radím je to, aby jste vůni koupili u renomovaného eshopu. Ušetříte nemalý peníz a máte jistotu že dostanete originál. Já doporučuji buď Notino.cz , nebo Parfemy.cz . Tyto eshopy mám vyzkoušené, mají super nabídku za super cenu a hlavně u nich mám jistotu, že dostanu originální vůni. U levnějších eshopů mám obavu z originality.

parfém k 40. narozeninám

parfém k 40. narozeninám je vynikajícím dárkem

Vtipný dárek

Můj poslední tip na dárek k čtyřicetinám v tomto článku je tip na vtipný dárek. Vtipné dárky spadají do kategorie levných dárků. Většinou moc nestojí a užije se s nimi sranda. Často se dávají, jako dárek kolegyni v práci, nebo kamarádce. Asi se zde nebudu rozepisovat o typech vtipných dárků. Spíš Vás hned odkáži na jeden eshop, kde naleznete velké množství vtipných dárků.

Vtipné dárky pro ženy k 40. narozeninám koupíte ZDE.

TIP: úsměv je koření života a vtipné dárky umí úsměv zaručeně vyloudit i u ustaraných žen, které slaví čtyřicetiny

Na tomto webu je nově článek Vtipný dárek pro ženu k 40. narozeninám , který se věnuje výhradně vtipným dárkům.

Další inspirace

Pokud Vám předchozí tipy na dárky nestačily, tak pro Vás mám další tipy na podobné články. Začal by jsem úvodní stránkou tohoto webu, který se celý věnuje tipům na dárky pro ženy. Hodně dobrý článek naleznete i na webu www.40let.cz který se věnuje zase jen tipům na dárky k 40. narozeninám. Doporučuji hlavně tématicky stejné články Dárek pro ženu k čtyřicetinám a Dárek ke 40. pro ženu .

čtyřicetiletá žena

čtyřicetiletá žena

Trošku s nadsázkou, ale takto nějak prožívá svůj život většina žen kolem čtyřicítky. Proto si dejte s výběrem dárku záležet, ať ji uděláte radost. A na chvíli ji přivedete na jiné myšlenky. V tomto článku naleznete mnoho další tipů na dárky pro ženy 40. narozeninám .