Dárky pro ženy alkohol

Osobně moc nemám v lásce alkoholové dárky. Ale někdy dobrá láhev alkoholu není špatným dárkem. Například v situaci, kdy se skládáte na hodnotnější dárek a Vy nechcete gratulovat s prázdnou rukou. Nebo v situaci, kdy potřebujete koupit levný dárek. Popřípadě pokud má žena, které dárek sháníte ráda nějaké dražší pití a víte, že si jej běžně nekupuje kvůli ceně a Vy ji chcete tímto dárkem udělat radost.

Dárky pro ženy alkohol

Dárky pro ženy alkohol

Jak vybrat alkoholový dárek pro ženu

V tom se těžko radí, protože každé ženě chutná něco jiného. Takže je dobré sledovat co má žena ráda. Hlavně u vín, nebo druhu alkoholu je to obvzlášť důležité. Doporučuji se na to zaměřit a taky si dát s výběrem tohoto dárku obvzlášť záležet. Důvod je ten, že mnoho lidí vnímá dobrou láhev, jako dárek z nouze. Zkrátka ten kdo přeje alkoholem nic jiného nenapadalo, tak alespoň přeje dobrou láhvi. Což není vždy pravda, ale aby jste do toho klišé nezapadali, tak darujte alespoň láhev o které víte, že ženě uděláte radost. Mnoho lidí totiž dává láhev alkoholu, která chutná jim a doufá, že se žena o svůj dárek hned podělí. U dražších láhví je, ale lepší ženu do otevíraní netlačit. Ať si dárek vychutná sama ve chvíli kdy bude mít chuť a čas. Většina lidí dražší láhev totiž neocení a jen to tak vypije.

Kde koupit alkohlový dárek pro ženu

Každý obchod dnes nabízí velké množství alkoholu různého druhu. Od hypermarkety, po vinotéky, všude tento dárek seženete. Pokud však chcete něco speciálnějšího a chcete ušetřit pak doporučuji eshop. Mají tam velký výběr za super ceny. A hlavně hodně speciálních láhví, které udělají ženě radost.

brand-468x60-1493717091.jpg

cervena-vina-468x60-1493884153.jpg

darkova-baleni-468x60-1499855886.jpg

konaky-armanaky-468x60-1493886275.jpg

Alkoholové dárky pro ženy jsou vhodné:

  • Jako dárek k svátku . K svátku se nekupují drahé dárky a dobrá láhev alkoholu nemusí zase tolik stát, aby nebyla dobrým dárkem k svátku.
  • Jako doplňkový dárek k narozeninám, nebo jako hlavní dárek k narozeninám, pokud jde například o kolegyni v práci. Nebo si k narozeninám nekupujete nějaké hodnotné dárky. Nebo pokud chcete dát ženě k narozeninám víc dárků.