Dárky pro ženy Brno

V době velkých nákupních středisek, eshopů to vypadá, že článek s tipy na dárky pro ženy z Brna je zbytečnou záležitostí. Já si to ale nemyslím. Jsou totiž dárky, které ocení lidé z Brna a jeho okolí víc, než například někdo z Prahy. Jde převážně o regionální zážitky, které se dají prožit jedině v Brně a jeho okolí. Pojďme se na ty nejlepší podívat.

dárky pro ženu Brno

dárky pro ženu Brno

Tipy na dárky pro ženy Brno

Několik tipů na skvělé dárky pro ženy z Brna a jeho okolí

tipy na dárky pro ženy Brno

tipy na dárky pro ženy Brno

Zážitkové dárky pro ženy z Brna

Zážitkové dárky jsou nejlepší dárky, které můžete ženě darovat. Aby byl zážitek dobrým dárkem tak musí splnit několik podmínek. Takže než se vrhneme na konkrétní tipy, tak zde zmíním pár zásad, kterých je dobré se řídit.

Jak vybrat nejlepší zážitkový dárek pro ženu:

  • Zážitek nesmí jít proti povaze a charakteru ženy. Ne všechny ženy milují adrenalin, výšky, řízení. Pokud ženě darujete takový dárek, tak hrozí, že jej vůbec nevyužije.
  • Zážitek musí být unikátní. A co je pro někoho unikátní, může být pro jiného všedním zážitkem, na za který bude žena ráda, ale za dva roky si na něj již nevzpomene. Aby jsme to rozvedl. Někdy ženy dostávají k narozeninám, k vánocům poukazy na masáže, wellness pobyty. Toto jsou taky zážitky. Teď pominu to, že mnoho lidí tyto dárky nakupuje na slevomatech a jak takový voucher ze slevomatu vypadá coby dárek. Ale spíš se chci podívat na to jaký zážitek ženě lidé dávají. Ona dostane wellness třeba do nejlepšího wellness podniku v městě. Určitě ji udělá velkou radost. Ale pokud žena občas chodí na wellness tak určitě za pár let půjde ještě do lepšího, mezitím do mnoha dalších a to, že od Vás dostala wellness pobyt nejspíš rychle zapomena. Tak jako na dárky tipu trička. Zkrátka bude to jeden zážitek v řadě. Asi chápete co s tím chci říct.
  • Někdy je dobré darovat zážitek pro dva i více lidí. Vím že vybírate dárek pro konkrétní ženu, ale někdy se zážitek líp prožívá ve dvou. Koho si žena sebou vezme nechte na ni.

Těch tipů by mohlo být mnohem víc, ale o tom jsem psát nechtěl. Snad jen, Vy znáte ženu mnohem líp než já, takže následující tipy berte jako doporučení.

Vyhlídkový let Pálava

Vyhlídkové lety jsou přesně ty zážitky na které se hned tak nezapomíná. A pokud letíte nad místy, které znáte o to líp. Můžete se kochat krajinou po které léta chodíte. A zrovna lete z Brna na Pálavu má co nabídnout. Od vinic, po jezera, památky jako je Mikulov či Valticko – Lednický areál atd… . Letí se 4 místným letadlem, takže zážitek je škálovatelný, od toho, že si sebou žena vezme další dvě osoby sobě blízké, nebo poletí sama. Vyhlídkový let pro tři je dražší, ale na osobu levnější a následná domluva kdy a jak se poletí bude snadnější. Ideální dárek pro ženu z Brna k výročí svatby, kdy máte tříčlennou rodinu.

Tento zážitek můžete ženě koupit ZDE.

Let balónem

I s dalším zážitkem zůstaneme ve vzduchu. Asi nemá moc význam vysvětlovat co je to let v horkovzdušným balóně. Snad jen je to romantická záležitost, při které se v klidu kouknete z výšky na místa Vám známé. Možná si teď říkáté, že je to dost podobný zážitek vyhlídkovému letu, ale já si myslím, že je to hodně rozdílný dárek. U balónu neletíte přesně stanoveným místem, protože letíte tam kde vane vítr. V koši je Vás většinou mnohem víc, ale to nevadí. Myslím že všichni si užívají větříku v tváři a neopakovatelně krásnému výhledu na zem po které chodí z ptačí perspektivy. Sám jsem letěl a vím o čem mluvím. Vřele tento zážitek doporučuji.

Lety balónem doporučuji koupit ZDE.

Radikální proměna účesu

Ženy jednou za čas mají chuť udělat něco se svými vlasy. Velmi rády to dělají například po nějakých kulatých narozeninách, kdy si myslí, že stárnou a musí něco s tímto přirozeným procesem, který nikdo nezastaví udělat. Někdy si změní vlasy jen tak pro svou radost. Udělejte ji proto radost ať další proměnu provede s profesionály, kteří se radikální proměnou účesů zabývají a ví jak na to. Spolu s ženou najdou novou podobu jejího účesu, poradí ji jak o nový účes pečovat atd… .

Tento netradiční zážitek můžete ženě koupit ZDE.

Brno

Brno je naše druhé největší město. Tím pádem asi nemá cenu o tomto městu víc psát. Každý jej známe.

Brno

Brno