Originální dárky pro ženy

Sháníte nějaký originální dárek? Pak právě pro Vás jsme připravili tento článek v kterém naleznete mnoho skvělých tipů. A pokud Vám nepomůže tento článek pak určitě desítky dalších na tomto webu.

Originální dárky pro ženy

Originální dárky pro ženy

Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

Tipy na originální dárky pro ženu

Několik tipů na netradiční dárky, kterými můžete potěšit a překvapit snad každou ženu. Darujte originální dárek na který žena hned tak nezapomene.

Musherem na vlastní kůži

Tento netradiční zážitek potěší každou milovnici přírody. Myslím, že tímto originálním dárkem nadchnete každou ženu. Sice si bude muset počkat na zimu a počasí k tomu potřebné, ale myslím že to čekání bude stát za to. Žena bude po zaškolení řídit psí spřežení a se psy se projede zasněženou krkonošskou krajinou. Zážitek obsahuje převoz ženy sněžným skůtrem na místo konání a zpět což samo o sobě je pro mnoho lidí věc nová a zajímavá. Potom cca třihodinový program se psy, kdy bude žena seznamena se psy, musherstvím, pomůže napojit, zapřahnout psy a pak s nimi pojede na 15-20km vyjížďku. Potom pomůže psy vypřahnout, uklidit saně a sněžným skutrem bude odvezena zpět. Během akce budou pořízeny fotografie, které žena dostane na flash disku na památku. Myslím že tento dárek se bude líbit každé ženě bez vyjímky.

Tento originální dárek můžete koupit ZDE.

Musherem na vlastní kůži originální dárek

Musherem na vlastní kůži originální dárek

 

Kino pro dva

Toto je hodně originální dárek, který se skvěle hodí hlavně coby dárek k výročí, nebo k jiné příležitosti jako například dárek k Valentýnu , či pokud chcete nějak originálně požádat ženu o ruku, nebo trošku dražší rande. Co bude ženu při tomto zážitku čekat. Prvně si domluví termín a film který se bude promítat. Promítat se může kterýkoliv film který hrál v českých kinech, nebo vyšel na DVD či Blue-Ray. Takže to že by si žena svůj oblíbený film nevybrala, nebo alespoň žánr nehrozí. No a potom půjde ona a další osoba, tipuji že Vy coby dárce tohoto originální dárku na tento film do malého kinosálu v Lucerně, kde si film užijete jen vy dva. K tomu dostanete každý skleničku sektu a popcorn. Budete si moci prohlídnout i promítací kabinu. V kinosále budete úplně sami, takže si film náležitě užijete. Už to vidím, jak si například pár dá k výročí svatby jako originální dárek tento zážitek a užijí si společně svůj oblíbený film.

Koupit tento originální dárek můžete ZDE. 

originální dárek pro ženu kino pro dva

originální dárek pro ženu kino pro dva

 

Pasení ovcí v Beskydech

Hodně netradiční dárek, který ženy milují. Hlavně ty které mají rádi přírodu a pak i Ty co mají velké pracovní tempo a neumí vypnout. Toto je přesně ten zážitek, který jim na chvíli zajistí zklidnění a pohlazení jejich duše. Budou mít totiž na starost pár oveček, které budou hlídat v krásné přírodě. Beskydy jsou totiž opravdu krásné. Vím že o tento zážitek je celkem zájem, což mě celkem překvapilo. Protože když jsem se poprvé dověděl, že někdo nabízí takový zážitek, tak jsem si říkal co je to za nabídku a pak jsem slyšel jednu kamarádku jak se nad tímto zážitkem který dostala jako dárek úplně rozplývala a pochopil jsem, že jde o originální dárek. Víc si o tomto zážitku můžete přečíst ZDE.

Koupit tento originální zážitek můžete ZDE.

originální dárek pro ženu pasení ovcí

originální dárek pro ženu pasení ovcí

Originální dárek cestovní, sportovní taška

Když začnete přemýšlet nad dárky které by jste mohli ženě dát, tak Vás napadnou takové ty klasické dárky jako je například parfém, kosmetika, nebo kabelka. Ale co kdyby jste byli trošku víc originálnější a dali ženě krásnou cestovní tašku, kterou bude moci používat i jako sportovní. Právě sportovní tašky má mnoho lidí v žalostném stavu. Protože je většinou mají mnoho let a už jsou opotřebené, nejsou módní, ale jsou funkční, tak si novou nekupují. A právě Vy je můžete novou mile překvapit. Jako například touto.

originální dárek cestovní taška

originální dárek cestovní taška

Tuto tašku můžete koupit ZDE.

Originální dárek pro ženu batoh

S batohy je to podobné jak s předchozím tipem na dárek. Každá žena má nějaký batoh. Sportovní, nějaký do města občas má nějaký sportovní. Ale většinou batohy moc neřeší, spíš řeší to že potřebují další kabelku, nebo šaty. Co kdyby jste jim dali coby dárek nějaký pěkný módní batoh? Myslím si že by to mohl být originální dárek, který by ženě udělal velkou radost. Jako například tento.

Originální dárek pro ženu batoh

Originální dárek pro ženu batoh

Tuto tašku můžete koupit ZDE.

Originální dárek pro ženu módní hodinky

Můj poslední tip na originální dárek končí u hodinek či šperku. No nevím co to přesně je, ale je to originální a krásné posuďte sami. Šperky jsou oblíbeným dárkem, který ženy dostávají od mužů. I hodinky často dostávají.V posledních letech ženy často dostávají i Pandora náramek a korálky na něj. Pokud nevíte co je Pandora náramek, pak ve zkratce. Žena dostane náramek na který si může dávat různé korálky, které jsou stříbrné, zlaté, skleněné. Sám korálek je o sobě šperkem. Korálky jsou různé a něco stojí, takže když žena dostane náramek a třeba nějaký ten korálek pro začátek, tak pak v budoucnu může dostávat další. Je to hodně oblíbený dárek a před vánoci či valentýnem se před prodejnou Pandora tvoří velké fronty. Tohoto úspěchu si všimla i firma Morellato a ta navrhla trošku jiný náramek než má Pandora. Tedy taky jde o náramek, ale navíc to jsou i hodinky. Takže žena dostane krásné módní hodinky a jejich náramek může dozdobit korálky. Myslím že jde o hodně originální dárek.

Originální dárek pro ženu módní hodinky

Originální dárek pro ženu módní hodinky

Tuto tašku můžete koupit ZDE.

 

Tipy na další články které se přinášejí tipy na originální dárky pro ženy:

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu. Celý tento web se věnuje dárkům, které se ženám líbí. Proto doporučujeme začít hledat inspiraci na úvodní stránce z ní se dostanete i na další skvělé články.