Dárky pro ženy k 30. narozeninám

Žena v třiceti je většinou ve své plné životní síle. Má dostudováno, některé již vychovávají děti. Jiné se na to chystají. Cestují, vydělávají stále větší peníze. Zkrátka užívají si život plnými doušky. Jen ta blížící třicítka ji určitě radost nedělá. Tyto narozeniny se u většiny lidí projevují, tak že se začnou uvědomovat stárnutí. Jsou ještě mladí, ale po třicítce jim už začne táhnout na čtyřicet a to je z pohledu mladých děsivé. Co by za ty léta dali jejich rodiče. Proto si dejte při výběru dárků pořádně záležet, aby jste mladé ženě s tímto dilema nepřitížili.

Dárky pro ženy k 30. narozeninám

Dárky pro ženy k 30. narozeninám

Jaký by měl být dárek k třicetinám?

Dárkem by jste měli podporovat ženin elán do života a její aktivní směřování. Na dárky, které toto nepodporují má žena ještě čas. Proto si dejte s výběrem záležet. Doufám, že Vám v tomto pomůže i tento článek.

Tipy na dárky pro ženy k 30. narozeninám

Pojďme se podívat na několik skvělých dárků, které můžete mladé ženě darovat.

daruj ženě k třicetinám zážitek

daruj ženě k třicetinám zážitek

Tandemový seskok

Tandemový seskok je nejoblíbenějším adrenalinovým dárkem. Oblíben je hned z několika důvodů. Jeden z nich je ten, že jde opravdu o velkou porci adrenalinu, kterou darujete. Další je ten, že tento zážitek je dost neobvyklý na to, aby se hned tak neopakoval, což znamená, že na váš dárek žena jen tak nezapomene. Další výhoda je ta, že není kladen nijaký požadavek na um ženy, vše ji je před skokem vysvětleno a ona musí jen skočit. Tu se dostáváme snad jen jedinému mínusu tohoto skvělého dárku a tím je to, že tento dárek neocení a možná vůbec nevyužije málo odvážná žena, nebo žena která se bojí výšek. Proto to před nákupe zvažte, zdali tento dárek oslavenkyně užije.

Tandemové zážitky doporučuji koupit ZDE.

Let v balóně

Ve vzduchu a u zážitkových dárků ještě zůstaneme. Jen adrenalin vyměníme za romantiku a klid. Let v balóně, totiž je jedna velká romantika, kterou si užije úplně každý, snad jen na naprosté vyjímky a tím jsou ženy, které se bojí výšek. Sám jsem letěl a vím o čem mluvím. Vůbec mi nevadilo to, že jsme letěli velkým balónem a v koši nás bylo hodně. O to víc byl zážitek umocněn. Není nad to koukat se na známou krajinu z ptačí perspektivy.

Let v balóně doporučuji koupit ZDE.

Flyboarding

Ze vzduchu přímo do vody, tedy spíš na a nad hladinu vody. Flyboarding je poměrně nový adrenalinový sport, při kterém se flyboardista vznáší nad hladinou vody jako nějaký superhrdina a to pomoci trysek, které tryskají vodu ploti hladině a vztlačnou silou vynesou flyboardistu až do výšky 9 metrů nad vodní hladinu. Víc se můžete dovědět o flyboardingu zde. Tento zážitek je obvzlášť vhodný pro kamarádku. Během flyboardingu si totiž užijou i diváci a je dost možné, že Vás na flyboarding kamarádka veme a vaše parta zažije povedený víkend u nějaké přehrady.

Flyboarding můžete koupit ZDE.

Kvalitní vůni

Ženy milují vůně a muži zase vůně na ženách. Jenže kvalitní vůně něco stojí. A dárek k třicetinám taky něco stojí. Tak možná právě vůně může být tím správným dárkem. Nebudu teď doporučovat jaká vůně by se k třicetileté ženě hodila, ne že by jsem neměl tipy. Jeden z nich je například na obrázku Chloé Chloé, která navozuje vůni růžové zahrady a mladé ženy ji milují.

vůně k 30. narozeninám

vůně k 30. narozeninám

Ale nedokáži říct, jaká vůně bude u vaši ženy bodovat, protože nevím jaký je tip, jaké vůně má ráda, jaké již má atd… . Zkrátka vybrat tu správnou vůni musíte Vy já Vám jen doporučím obchod, kde vůni doporučuji koupit a tím je eshop Parfemy.cz . Oproti kameným parfumériím ušetříte až desítky procent a zde máte jistotu, že nakoupíte originál a ne nějaký padělek. Což by se Vám u nějakých super levných eshopů stát mohlo. Mám jej odzkoušený. Proto jej doporučuji.

Módní doplňky

Těch není nikdy dost. Módní doplňky se dají koupit kdekoliv, výběr je dnes obrovský. Já mám ale pro Vás doporučení na eshop, kde zase ušetříte oproti kamennému obchodu nemalý peníz. Než jej zmíním tak jen snad, nebudu zde psát co je aktuálně v módě a jaký módní doplně je aktuálně in, důvod je ten, že pokud napíši že v módě je aktuálně to a to, tak za rok dva, kdy můžete tento článek číst už toto nebude aktuální. Já Vás raději odkáži na Fashion story od jednoho eshopu, kde jsou fotky lidí v aktuálně módně oblečeni s odkazy na věci, které máte na sebe. Tyto věci můžete nakoupit. Je to super, na fotkách jsou nejnovější trendy, věci vidíte na reálných lidech. Je to vynikající inspirace až se cítím nic moc, že podobně nevypadají tyto stránky.

Fashion story s možností nákupu módních doplňků nalezenete ZDE.

Euro víkend

Mladí lidé rádi cestují a poznávají nové místa. Jestli je tomu tak i u mladé ženy, pak by možná nebylo do věci ji darovat eurovíkend pro dva. Vím narozeniny má jen žena, ale v jednom se tak dobře necestuje. Eurovíkendy nejsou tak drahé, jak dovolené, takže si je budete moci dovolit. Schválně se koukněte na to co cestovky nabízejí. Nejlíp někde na velkém portálu jako je Invia.

 

Další tipy na dárky pro ženy k 30. narozeninám naleznete v článku tipy na dárky pro ženy k 30. narozeninám .

 

Další články na toto téma:

Vtipný dárek pro ženu k 30. narozeninám – vtipné dárky jsme v tipech na dárky k 30. narozeninám úplně opomněli. Nevadí, nově jsme to napravili v článku, který se věnuje výhradně vtipným dárkům k třicetinám.

Pokud Vám dosavadní inspirace ještě nestačila, tak pro Vás mám následující tipy na podobné články. První je článek Tipy na dárky k 30. narozeninám pro žen  na stránkách www.30let.cz, které se věnují výhradně tipům na dárky k 30. narozeninám , nebo taky skvělý článek Dárky k 30. narozeninám na stránkách www.k-narozeninám.cz