Vtipný dárek pro ženu k 40. narozeninám

Vtipné dárky jsou hodně oblíbené dárky, hlavně pokud jde o kulaté narozeniny, které se vždy slaví trošku víc než běžné narozeniny a často oslavenkyně propadám chmurám, protože se ji zdá, že kulatinami končí život, že už je stará. A právě tyto chmury umí dobře zvolený vtipný dárek rozehnat. Vtipný dárek pobaví i další hosty narozeninové oslavy, budou s nim skvělé fotky. Když už jsme u těch výhod, tak ještě jedna. Občas se stává, že se lidé skládají na dražší dárek a k tomu kupují nějakou drobnost, každý sám za sebe a právě pro tento případ se vtipné dárky taky hodí.

Vtipný dárek pro ženu k 40. narozeninám

Vtipný dárek pro ženu k 40. narozeninám

Pojďme se podívat na ty nejlepší vtipné dárky pro ženu k 40. narozeninám.

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 40. narozeninám

Několik tipů na konkrétní vtipný dárek s kterým budete bavit.

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 40. narozeninám

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 40. narozeninám

Dopravní značka s rychlostním omezení 40

Dopravní značky které omezují rychlost určitě dobře znáte. Nejznámější je padesátka v obci. Cokoliv nižší je u řidičů strašně nepopulární. Teď můžete jednu takovou darovat k čtyřicetinám a to s čtyřicítkou. S takovou značkou se dělají super fotky na oslavě. Pokud se s lidmi skládáte na nějaký větší hodnotný dárek, pak se na tento vedlejší vtipný dárek můžete všichni podepsat. Ať Ví od koho dárek dostala a kdo byl na její oslavě narozenin.

Koupit tuto značku můžete ZDE.

Kniha s překvapením

Dobře zvolená kniha může být dobrým dárkem a to hlavně pro ženy které rády čtou. Ale pokud žena není čtenářka, nebo pokud ji darujete knihu která vypadá, že půjde o nudné čtení. Tak s takovým dárkem nejspíš nepochodíte. Určitě si dokážete představit ženin výraz. Nicméně to se může u vašeho vtipného dárku rychle změnit, když zjistí, že vlastně nedostala knížku, ale krabici s malým alkoholickým překvapením uvnitř. Knihy s překvapením může být například Léčivá kniha, jak přežít 40 narozeniny, nebo 40 jsem ještě mladé dřevo.

Tyto knihy a i jiné můžeš koupit ZDE.

Knížka čtyřicítka na krku

U knih ještě na chvíli zůstaneme. Tentokrát u pravé knihy. Tedy nejde o seriózní knihu s příběhem, ale o knížečku s vtipnými citáty, moudry, pohromami, které lidi v středním věku čekají. Myslím že z tohoto dárku se bude během oslav hodně citovat a že si tento dárek užije nejen oslavenkyně.

Koupit tuto knihu můžete ZDE.

A ještě jednu vtipnou knížečku mohu doporučit. Žena 40 + Co už nemusí řešit. Vtipné články s vtipnými obrázky na téma co si již žena která oslavila čtyřicátiny nemusí hlídat a co nemusí dělat.

Koupit tuto knížečku můžete ZDE.

 

TIP: Pokud někomu dáváte vtipný dárek, pak si domluvte s někým, aby předávku, rozbalení dárku a první reakce fotil. Nejlépe někdo se zrcadlovkou, ten totiž může fotit rychle různé reakce. Vtipné dárky totiž vyluzují na lidech úsměv a smějící se lidé jsou ozdobou každé fotky.

Někdy nejsou vtipné dárky vhodné dárky, nebo se nehodí nějaký druh. Někdy totiž můžou ženu zasáhnout v špatném slova smyslu. Nebo se nemusí hodit, například když vtipný erotický dárek rozbalí před svými malými dětmi atp … .

 

Kde dál za inspirací

Dárky pro ženy k 40. narozeninám – pokud hledáte inspiraci pro “normální” dárek k 40. narozeninám, pak právě Vám by se mohl líbit tento článek

Vtipné dárky pro ženy – velké množství skvělých tipů na další vtipné dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat

Dárky pro ženy – nebo můžete začít na úvodní stránce na tomto webu, kromě konkrétních tipů zde naleznete tipy i na další skvělé články