Tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám

Pokud hledáte vhodný dárek k čtyřicátým narozeninám pro ženu, pak jste na správném místě. Tento článek je plný tipů na dárky pro ženy k tomu to významnému jubileu.

1. tip na dárek pro ženu k 40. narozeninám :  let balónem

Let balónem je originální dárek na který se nezapomíná. Let balónem to je špetka adrenalinu, velká porce romantiky a zábavy. Je to originální, takže nehrozí, že bude váš dárek zapomenut. Sám jsem balónem letěl i s manželkou a oba na to nemůžeme zapomenout jak se nám to líbilo. Většinou se lítá před západem slunce, kdy ustane vítr a krajina je zalitá krásným světlem slábnoucího slunce. Krásné na letu balónem je i to, že nevíte kde doletíte. Víte odkud poletíte. často s jistotou ani nevíte kdy poletíte (protože pro  nepřízeň počasí se termín letu  může změnit) a to že nevíte kde poletíte je způsobeno tím, že vždy fouká vítr různým směrem a různou intenzitou.

Let balónem doporučuji koupit ZDE.

 

2. tip na dárek pro ženu k 40. narozeninám :  hodinky

Hodinky jsou super dárkem. K čtyřicátým narozeninám většinou člověk kupuje dražší dárek než je tomu u “normálních narozenin”. A trošku kvalitnější hodinky taky něco stojí. Já se o tomto tipu ještě trošku rozepíši. Hodinky nejen ukazují čas, ale jsou i módním doplňkem. A na ruce se nosí nejen hodinky, ale i různé náramky. Co kdyby jste ženě k čtyřicátým narozeninám darovali hodinky, které jsou zároveň náramkem na který může žena navlékat různí korálky (ala Pandora) a tím si náramek svých hodinek upravovat. Existuje totiž značka Moreelato, která dělá přesně takové hodinky a korálky. Viz obrázek.

tip na dárek pro ženu k 40 narozeninám hodinky

tip na dárek pro ženu k 40 narozeninám hodinky

Tyto hodinky i korále na ně doporučuji koupit ZDE.

Tento dárek se dá i pěkně rozvinout v další dárky k čtyřicátinám. Někdo ženě dá jako dárek hodinky. A další gratulanti korálky. Například manžel ženě koupí ony hodinky a děti korálky podle své úvahy a přesvědčení. Ty nejsou tak drahé a určitě udělají mamince radost. Pokud se pro tuto variantu rozhodnete, tak si při gratulaci jen pohlídejte pořadí.

3. tip na dárek pro ženu k 40. narozeninám :  kvalitní parfém

Ženy si za život koupí mnoho parfémů. Většina z žen nakupuje levnější vůně od Avonu, v drogériích atp…  . Co kdyby jste ženě darovali ke kulatým narozeninám kvalitnější vůni od nějaké renomované značky jako je Chanel, Chloe atd… . Já Vám teď nebudu radit konkrétní parfém. Protože každé ženě voní něco jiného. Spíš Vám poradím jak na takový výběr voňavého parfému jít.

Tipy jak vybrat a koupit parfém pro ženu k čtyřicátým narozeninám:

  1. tajně prozkoumejte ženinu poličku s parfémy. Zkuste se podívat na parfémy které vlastní. Neradím Vám aby jste šli kupovat stejný, jen zjistěte zdali má v poličce parfémy květinové, ovocné, orientální
  2. projděte si podrobné recenze na internetu, recenze na dámské parfémy naleznete například na stránce Domluva.cz zde. Pokud jste muž, klidně se poptejte jiných žen jaké vůně doporučují.
  3. nekupujte vůni v kamenných parfumériích. Tam vůni přeplatíte o desítky procent i v případech kdy jsou v akcích. A jestli si myslíte, že si vůni dobře očucháte tak tomu většinou taky nedojde. Protože vůni sice ucítíte, ale ucítíte její úvod a nevíte jak voní za hodinu, dvě a jakou intenzitou. Pokud tedy nebudete mít tu trpělivost a s vůni například na papírku nebudete x hodin chodit po nákupním středisku. V obchodě se taky stává že si vyzkoušíte x vůní a po chvíli v tom máte takový guláš, že nevíte která vůně patří ke kterému flakónu. Zkrátka doporučuji spíš nastudovat recenze, viz  tip číslo 2.
  4. vůni kupte v renomovaném eshopu. Nežeňte se do podezřele levných eshopů, protože vůně se kopírují a prodávají se padělky. Proto nákup vašeho voňavého dárku doporučuji na  Notino.cz, Parfemy.cz, Elnino.cz

4. tip na dárek pro ženu k 40. narozeninám : módní doplněk

Ženy módní doplňky milují a nemají jich nikdy dost. Vždy se jim hodí další kabelka i když jich už ve skříni několik mají. Využijte toho že žena slaví kulaté narozeniny a Vy ji můžete darovat hodnotnější dárek. Takže ji tentokrát budete moci dát dražší kabelku, která ji určitě udělá větší radost. Jako například tato.

tip na dárek pro ženu k 40 narozeninám kabelka

tip na dárek pro ženu k 40 narozeninám kabelka

Tuto kabelku a nejen tuto kabelku doporučuji koupit ZDE.

 

Další tipy na dárky pro ženy k 40. narozeninám:

Dárky pro ženy k 40. narozeninám – článek v kterém naleznete mnoho dalších skvělých tipů na dárky pro ženy

Dárek ke 40 pro ženu – ještě jeden článek podobného ražení. Ten je ale na jiných stránkách a to 40let.cz tyto stránky se věnují výhradně tipům na dárky k čtyřicetinám

Vtipné dárky pro ženu k 40. narozeninám – vtipné dárky vždy bodují. Pokud sháníte dárek například pro kolegyni v práci a nechcete za dárek k čtyřicatinám tolik utrácet, pak právě tento článek by Vám mohl pomoci