Vtipný dárek pro ženu k 30. narozeninám

Třicáté narozeniny jsou krásné kulaté narozeniny, které slaví hodně mladých žen jak s přáteli, tak s rodinou, tak v práci. Pro různé oslavy se hodí různé dárky. V rodinném mladá žena dostane spíš seriózní hodnotnější dárky, ale od kolegů z práce, nebo od kamarádů či kamarádek může dostat i pěkně vtipný dárek. Který nemusí být ani tak praktický, či hodnotný. Ale oproti jiným dárkům ženu a i lidi na oslavě dobře rozesměje a pobaví a to se počítá.

Vtipný dárek pro ženu k 30. narozeninám

Vtipný dárek pro ženu k 30. narozeninám

Kdysi se vtipné dárky prodávaly na každém rohu, dnes v době nákupních středisek už je to o trošku horší, vtipný dárek sehnat. Ale na druhou stranu máme tu eshopy a v nich se dárky vybírají pohodlněji a lépe, než v krámku kde bylo vše natěsnáno a prodavačka na Vás koukala jak na … .

Tipy na vtipné dárky pro ženy k 30. narozeninám

Pojďme se podívat na ty nejlepší vtipné dárky, které můžete ženě k třicetinám darovat.

Plechová dopravní značka k třicetinám

Asi všichni znáte značku omezení dovolené rychlosti v obci je to například 50 km/h. No pokud řídíte, tak určitě znáte to nadšení, když někde vidíte značku 30 km/h. Kromě zpomalení to znamená hodně špatnou cestu, auto které nechce na tuto rychlost jet. A právě takovou značku můžete k třicetinám darovat mladé ženě. My takovou značku v práci máme s číslem padesát, je putovní a vždy se na ni podepisují lidé, kteří se podílí na hlavním dárku pro oslavence. Zkrátka tento vtipný dárek je jako doplněk a je majiteli zapůjčena jen do chvíle, než má další kolega padesát. Pak se podpisy smažou a udělají se nové. Se značkou se dělají super fotky, všem je zpětně jasné o jakou oslavu narozenin šlo. Proto si myslím, že tento vtipný dárek je super dárkem.

Koupit tento vtipný dárek doporučuji ZDE.

Vtipná kniha jako skvělý dárek k 30. narozeninám

Pokud není žena vášnivá čtenářka, pak bude nejspíš tím, že dostane k narozeninám knihu pěkně rozlazena. Přeci jen knih si užila ve škole a vy ji ke kulatým narozeninám dáváte knihu. Ještě s takovým tématem jako je například Léčivá kniha – Manuál jak přežít 30. Určitě bude z takového dárku z počátku rozlazena, ale jen do chvíle, než zjistí že v knize nejsou moudra, ale malá lahvička s alkoholem. U tohoto dárku je dobré mít někoho, kdo bude překvapení pohotově dokumentovat foťákem, nejlíp zrcadlovkou, protože ta fotí rychle. Nakonec uzná, že tento dárek není tak špatný.

Koupit tuto vtipnou knihů doporučuji ZDE.

Vtipná knížečka k 30. narozeninám

U vtipných knih by jsem ještě zůstal, tentokrát opravdu jde o knížku. No spíš knížečku v kterém je několik vtipných kapitol o tom, co už nemusí žena po třicítce dělat. Zkrátka takové správné poohlédnutím, za tím co bylo a že ten věk má taky něco do sebe. Je to dobrá kniha hlavně pro ženy u kterých víte, že s tím, že jim už věk nezačíná dvojkou bude dělat problémy. Vtipné dárky mají právě tu výhodu, že zahánějí chmury.

Tuto vtipnou knížečku můžete koupit ZDE.

Kámasútra desková hra

Asi nemá cenu vysvětlovat co je Kámasútra. Desková hra je vtipné rozšíření seriózní bible. Hra má dvě varianty soft a hard. Soft může hrát pro zábavu až 2-6 hráčů a určitě se při tom všichni pobaví. Hard verzi si nechá mladá žena spíš pro hrátky se svým partnerem či manželem. Myslím, že tento vtipný dárek není špatnou volbou. I kdyby se nehrál a jen se prohlížely herní karty.

Koupit tento dárek doporučuji ZDE.

Pijácké hry, vtipná desková hra

Tohle je přesně ten druh vtipného dárku, který dokáže pobavit všechny na oslavě narozenin. Darujte mladé ženě deskovou hru 51 nejoblíbenějších pijáckých her. Myslím si, že tato desková hra bude slavit úspěch, nejen u ženy  a určitě se nebude hrát jen na oslavách 30. narozeniny. Žena bude ráda, že má hru s kterou zaujme každého. Tento dárek je ale vhodný jen v případě, že na oslavě budou jen dospělí a mají kladný vztah k alkoholu.

Tento vtipný dárek můžete koupit ZDE.

 

Kde dál za inspiraci

Dárky pro ženu k 30. narozeninám – pokud hledáte i klasičtější dárek pro ženu k 30. narozeninám, pak právě Vám by se mohl líbit tento článek, plný úžasných tipů

Tipy na dárky pro ženy k 30. narozeninám – několik tipů na skvělé dárky, které můžete darovat mladé ženě k 30. narozeninám

Vtipné dárky pro ženy – velké množství skvělých tipů na další vtipné dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu na které naleznete kromě konkrétních tipů na dárky i odkazy na další skvělé články na tomto webu