Vánoční dárky pro ženy na poslední chvíli

Někdy se stane, že člověk shání dárek na poslední chvíli. Těch důvodu proč se to stává je několik. Nejčastěji je ten, že neměl čas, protože musel něco naléhavě řešit. Někdy se doví, že o vánocích bude v jeho blízkostí žena s kterou nepočítal a potřebuje na rychlo sehnat dárek. Nebo ho jen nenapadl žádný dobrý dárek a nepomohly mu ani různé tipy na vánoční dárky pro ženy. Ve všech případech musí konat!

vánoční dárky pro ženu na poslední chvíli

vánoční dárky pro ženu na poslední chvíli

Jaké má možnosti když shání vánoční dárek na poslední chvíli:

  • naštěstí v dnešní době velkých nákupních středisek může vyrazit do obchodů vybírat, jen tento nápad má mnoho lidí a zabere poměrně hodně času, pokud jste jej dosud neměl, tak asi nemáte i nadále
  • může dát ženě k vánocům peníze, což je jeden z nejhorších dárků, které můžeme někomu darovat. Penězi dáte druhém najevo, že na výběr jeho dárku nemáte čas, nevíte co mu koupit, že jej neznáte a nevíte co by se mu líbilo. Zkrátka peníze nedávat i když v úplné nouzi
  • můj další tip je tip který doporučuji. Darujte ženě k vánocům na poslední chvíli něco co se bude realizovat později a je jasné, že během štědrého dne nemůže proběhnout. Takže nebude vadit, že danou věc platíte na štědrý den a tisknete narychlo nějaký poukaz. Co tím mám na mysli to si rozvedeme v konkrétních tipech.

Tipy na vánoční dárky pro ženy na poslední chvíli

1. TIP: Daruj ženě k vánocům zážitek

Zážitky jsou dárky na které se nezapomíná a je jasné, že pokud nepůjde o zážitek spjatý s vánocemi, tak se bude realizovat až po vánocích. Termíny se domlouvají až v čase. Co ženě můžete darovat, tak například romantický let v horkovzdušným balóně, nebo adrenalinový tandemový seskok s padákem. Co takhle darovat ženě možnost projet se se psím spřežením zimní krajinou? Nebo vyhlídkový let. Těch zážitků, které můžete ženě darovat je obrovské množství.

Dobrý výběr zážitků pro ženy k vánocům mají ZDE.

Na co si dát při výběru zážitků pozor:

  • Zážitek nesmí být moc běžný. Žena která chodí na masáže bude za další masáže určitě ráda, ale rychle na tento vánoční dárek zapomene. I kdyby byly masáže sebelepší.
  • Zážitek nesmí být proti povaze ženy. Žena která nemá ráda adrenalin, nebo se bojí výšek. Tak tato žena váš s vánočním dárkem v podobě tandemového seskoku pošle někam.

2. TIP : Daruje ženě dovolenou, eurovíkend

Dovolená je taky takový zážitek. Třeba tvá žena již několik let touží po cestě do Paříže, je jasné že na Štědrý den tam nepojede, ale když dostane zájezd do Paříže pod stromeček, tak ji to udělá obrovskou radost. Jen zvažte s kým tam pojede a bude li moci. zájezdy raději kupujte pro dvě osoby. Solo se cestuje těžko. Já osobně doporučuji koupit tento dárek v Invii.

Další skvělé tipy na vánoční dárky naleznete v článku Dárky pro ženy k vánocům