Vtipný dárek pro ženu k 20. narozeninám

Kulaté narozeniny se většinou pořádně slaví. Je ukončena jedna dekáda života, začíná nová. Ve dvaceti jsou to vždy pořádné oslavy, ať už v rodinném kruhu, tak hlavně mezi kamarády a kamarádkami. Mladí lidé jsou plni elánu a touhy poznávat nové věci. Většinou jsou tyto oslavy i pěkně bujaré. Vždyť je to nedávno, kdy slavila svou dospělost a dvacetiny jsou další skvělá příležitost k oslavám. V tomto věku si ještě ženy nelámou hlavu s tím, zda jsou staré, co je čeká, zkrátka ve dvaceti se chtějí život užívat a tak je to i s oslavou narozenin. Aby byla oslava povedenější, tak k tomu se hodí nějaký vtipný dárek. Vtipný dárek nejen, že rozesměje obdarovanou ženu a lidi na oslavě, ale taky se s ním většinou dělají super fotky a Ty mohou super vypadat na sociálních sítích.

Vtipný dárek pro ženu k 20. narozeninám

Vtipný dárek pro ženu k 20. narozeninám

Zkrátka vtipné dárky k 20. narozeninám jsou dobrou volbou. Ať už jako hlavní dárek, tak i jako drobnost k nějakému hlavnímu dárku, na který se například skládá víc lidí. Pokud hledáte tip na takový dárek, pak Vás může zaujmout tento článek Dárky pro ženy k 20. narozeninám. Pokud však hledáte vtipný dárek, tak pak čtěte dál.

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 20. narozeninám

Několik tipů na skvělé vtipné dárky které můžete ženě k dvacetinám darovat.

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 20. narozeninám

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 20. narozeninám

Plechová dopravní značka maximální rychlost 20

Určitě znáte dopravní značku maximální povolené rychlosti. V obci je to většinou padesátka atd… . Takovou podobnou značku, ale s dvacítkou můžete darovat mladé ženě. Je to spíš takový symbol, který si může vystavit v pokojíčku. Ale určitě si s touto značkou užijete pěknou srandu. Budou s ní super fotky. Pokud se například skládáte na nějaký velký dárek, tak ji toto můžete dát jako doplněk a na značku se můžete fixou podepsat ti co se na dárek skládáte, nebo účastnici oslav. Na zadní stranu můžete napsat oslavenkyni přáni do nové dekády, co by jste ji přáli, aby se ji do třicítky povedlo. Třeba se za deset let sejdete a zkontrolujete, co vše z přání se povedlo.

Tento vtipný dárek můžete koupit ZDE.

Erotická desková hra

Toto je praktický dárek, který může pobavit při zkoumaní co ve hře je a co bude obdarovanou ženu čekat při hře se svým partnerem. Je to takový praktický vtipný dárek, který při oslavě svých narozenin žena nejspíš nevyzkouší, ale určitě jím pobaví, protože každý se bude chtít kouknout na to co taková hra obsahuje.

Tuto deskovou hru doporučuji koupit ZDE.

 

Kniha s překvapením

Jen si to představte, většina mladých v tomto věku nerada studuje a čte a Vy mladé ženě darujete knihu a to ještě knihu, která se jmenuje například Léčivá kniha – Kniha první pomoci, nebo Léčivá kniha – Jak na revma. To jsou témata, které mladé ženy nejspíš vůbec nezajímají. Určitě již vidíte tvář ženy, když zjistí po rozbalení dárku co to vůbec dostala. O to víc mileji bude překvapena, že ve skutečnosti se nejedná o knihu, ale o maketu knihy a v ní najde malou láhev slivovice, to ji určitě potěší mnohem víc. Při předávaní takového dárku je dobré mít připravený foťák a fotit reakce.

Tento druh vtipného dárku můžete koupit ZDE.

Toaletní papír s potiskem

Pokud hledáte opravdovou vtipnou drobnost, kterou můžete mladé ženě dát. A chcete aby byl dárek zároveň praktický, pak v tom případě je toaletní papír s potiskem vhodným dárkem. Pobaví, využije jej. Co víc si od vtipného dárku přát. Toaleťáky  s potiskem jsou různé, od toaleťák s kamasutrou, sudokem, s bankovkami atp. .

Velký výběr toaleťáků s potiskem naleznete ZDE.

Další vtipné dárky

Vtipných dárků je obrovské množství, takže výše zmíněné tipy jsou jen maličkou ukázkou, jak by mohl váš dárek k dvacetinám vypadat. Velký výběr vtipných dárků naleznete například v eshopu Hubatacernoska.cz . Sám tám rád vtipné dárky nakupuji a jsem vždy spokojený. Mají velký výběr a super ceny. Mají toho hodně skladem, takže zboží je u mě doma brzo.

 

Kde dál za inspirací

Dárky pro ženy k 20. narozeninám – v tomto článku naleznete tipy na klasické, ale originální dárky pro mladou ženu

Vtipné dárky pro ženy – velké množství skvělých tipů na další vtipné dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu, která Vám poradí jaký dárek můžete ženě darovat a odkáže Vás na další skvělé články na tomto webu