Dárky pro ženy k 20. narozeninám

Dvacáté narozeniny jsou první kulaté narozeniny, které si mladá žena často dělá poprvé sama ve své režii. Když měla deset, tak to organizovala nejspíš její mamka, ale ve dvaceti, co se chtějí mladé ženy ukázat, že už jsou dospělé a že je třeba s nimi takto jednat. Takže tyto narozeniny budou po dlouhé době trošku jiné a to nejen v rodinném kruhu, ale i když tyto narozeniny slaví vaše kamarádka. Určitě to bude jiné, než slavit 18. narozeniny, kdy část lidí ještě neměla 18. let, kdy málokdo měl peníze. Ve 20 je to už něco jiného a i dárky jsou trošku jiné. Můžete se ještě inspirovat tipy na dárky k 18. narozeninám , ale raději pojďte načerpat úplně novou inspiraci v tomto článku.

Dárky pro ženy k 20. narozeninám

Dárky pro ženy k 20. narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k dvacetinám

Zážitkový dárek

Zážitky hýbou světem a mladí je vyhledávají ještě víc. Protože kromě samotného prožitku se neobvyklými zážitky chlubí na sociálních sítích. Zážitky prožívají se svou partou. Rádi o nich vyprávějí ve společnosti. Jenže kvalitní a nezapomenutelné zážitky nejsou nejlevnější často stojí několik tisíc a mladí na ně nemají. To dělá ze zážikových dárků skvělou volbou. Jen je na Vás vybrat ten správný. My Vám poradíme jak na to.

Jak vybrat správný zážitek?

  1. zážitek by mě vystihovat naturel mladé ženy. Odvážná žena bude mít radost z tandemového seskoku, ale ne všechny po takové adrenalinu touží, zdravě se zážitku obávat je jedna věc, ale mít panickou hrůzu není dobré, mohlo by se stát, že Váš dárek mladá žena nevyužije
  2. zážitek musí být dosti originální. Co je pro někoho originální a neobvyklé, může být pro někoho naprosto všední. Uvedu příklad, někdo bere coby zážitkový dárek i dobré wellness či zajímavý pobyt, jenže pokud to dáte dívce, která na wellness chodí, tak ji nejspíš tímto dárkem uděláte velkou radost. Nicméně nejspíš se brzo stane to, že půjde ještě na lepší wellness a na to, že od Vás dostala takový zážitkový dárek brzo zapomene. Což se u letu v balóně nestane, v balóně se běžně nelítá a díky vyšší ceně, asi hned tak znovu nepoletí. Asi chápete co Vám chci poradit. Musí jít o nevšední zážitek, jinak tento druh dárků nemá význam kupovat
  3. jak si začnete vybírat nějaký zážitek, tak brzo zjistíte, že jsou dražší než jste čekali. Někdy si řeknete, má cenu dávat za například vyhlídkový let několik tisíc? Přitom let bude trvat třeba hodinu? Má odpověď zní jednoznačně ano. Pokud totiž dárek vyberete dobře, tak vězte, že na něj do smrti nezapomene, protože na silné zážitky se nezapomíná. Kdežto na triko, které jste dostali k narozeninám před pěti lety si už asi těžko vzpomenete. Na zážitkový dárek se lidé často skládají. Tzn. darují jej ve skupině

Velký výběr zážitkových dárků k Valentýnu naleznete ZDE.

zážitkový dárek k dvacetinám

zážitkový dárek k dvacetinám je skvělou volbou, je to dárek na který se nezapomíná

Jaké zážitkové dárky mladé ženě darovat?

To že jej budete muset finálně Vy jsme si už řekli. Doporučím Vám i stránky, kde mají skvělý výběr za super ceny, ale i zde zmíním Ty nejoblíbenější

Tandemový seskok – skvělý adrenalinový zážitek, při které není kladen skoro žádný nárok na um mladé ženy. Jen musí mít dostatek odvahy skočit.

Let balónem – romantika na obloze. Sám jsem letěl balónem a mohu tento zážitek vřele doporučit, jsou různé varianty, čím víc lidí letí, tím je to levnější. My jsme letěli velkým balónem v mnoha lidech a vůbec to nevadilo.

Musherem na vlastní kůži – zážitek na který si bude muset mladá žena počkat, až bude správné počasí, ale pokud miluje přírodu, psy, pak si myslím, že je to ta nejlepší volba

Tyto a mnoho dalších zážitků, které můžete k 20. narozeninám darovat naleznete ZDE.

Velký výběr zážitkových dárků k Valentýnu naleznete ZDE.

Módní doplňky

Pokud jste bedlivě četli předchozí kapitolu, tak jste si určitě všimli, že kupovat oblečení není nejlepší variantou co se týče dárků. Rychle se na ně zapomíná, protože oblečení si člověk kupuje v průběhu života. Když už jsme u těch nevhodných dárků, tak podobně tomu je například i u mobilů či elektroniky, i když ty jsou často k narozeninám dávány a tyto dárky dělají obdarované velkou radost. Tak i přes to si myslím, že na tyto dárky se brzo zapomíná, protože za dva roky je mobil zastaralý, za pět let už má potřetí nový mobil atp … . Zkrátka elektronika a oblečení jsou dobré dárky, ale jen v případě, že danou věc daná žena potřebuje a nemá finance si je pořídit. Proč tedy doporučuji coby skvělý dárek k 20. narozeninám módní doplňky?

Proč darovat mladé ženě módní doplněk?

  1. módních doplňků není nikdy dostatek, čím víc jich žena má, tím víc je může kombinovat
  2. módní doplněk může stát pár korun, ale i velký peníz, je jen na Vás do jaké cenové relace sáhnete
  3. dobře zvoleným módním doplňkem řeknete ženě, že víte co má ráda, tzn. že jste k ní všímaví
  4. módním doplňkem můžete ženu rozmazlit, ta si často neodváží koupit novou kabelku z důvodu že ji je líto mít dvě, nebo za ní dát hodně peněz i když známe i vyjímky 🙂
  5. kvalitní módní doplněk vydrží ženě na dlouhou dobu, tzn. váš dárek bude s ženou žít dlouze

Kde módní doplněk nakupovat?

Nechtějte teď po mě, aby jsem zde vyjmenoval co zrovna je v módě, tzn. jaký doplněk přesně máte koupit, protože móda se mění každou chvíli a tento článek, ani tyto stránky nejsou módním magazínem, který by trendy sledoval. Takže i když Vám napíši, že skvělé jsou černé šátky a limetkové kabelky, tak za měsíc tomu bude jinak. Ale nebojte poradím Vám. Já vždy pro inspiraci chodím na Vivantis, kde mají rubriku Fashion story, kde jsou fotky lidí s výrobky které jdou koupit na eshopu. Vidím jak věci vypadají na lidech a co je v módě. Doporučuji to i Vám schválně koukněte ZDE.

Pro inspiraci ještě přidávám ukázků možných doplňků které můžete darovat.

daruj k 20 narozeninám peněženku

daruj k 20 narozeninám peněženku

Koukněte se v jakém stavu má peněženku mladá žena. Možná že právě krásnou novou peněženkou můžete ženě udělat radost. Tuto peněženku koupíte ZDE.

deštník skvělý dárek k dvacetinám

deštník skvělý dárek k dvacetinám

Krásný kvalitní deštník určitě potěší každou ženu a určitě bude v dobrém na Vás vzpomínat ve chvíli kdy bude pršet a ona bude mít nad sebou takovou krásu. Tento deštník koupíte ZDE.

Hodinky

Než mobil raději doporučuji darovat k dvacetinám pěkné dámské hodinky. Ty totiž tak rychle nestárnou a jsou ozdobou každého ženského zápěstí. Hodinky zdobí každou ženu. Pokud už například žena hodinky má, tak zvažte, zdali neocení například sportovní.

Hodinky doporučuji koupit ZDE. PROČ? mají velký výběr a super ceny.

Pro inspiraci zde přikládám nějaké fotky hodinek, které se k dvacetileté ženě hodí.

kvalitní ocelová elegance

kvalitní ocelová elegance inspirovná New Yorkem

Tyto hodinky mají ZDE.

oblíbené hodinky u mladých žen

oblíbené hodinky u mladých žen

Nejen muži mohou nosit velké ciferníky, i ženy mají takové hodinky. Jen nejsou tak hrubé, takže se pohodlně nosí a snadněji se schovají pod rukáv. Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Vtipné dárky k 20. narozeninám

Vtipné dárky se nehodí pro každou příležitost. Ne že by se nehodily k mladým ženám to ne. Jen ne vždy jsou vhodné. Zkrátka rozbalení eroticky laděného vtipného dárku před babičkou na rodinné oslavě může přivést nejen obdarovanou ženu do rozpaků. Ale v případě, že jde o oslavu narozenin mezi kamarádkami a kamarády, tak může tento dárek sklidit obrovský úspěch. Různé vtipné dárky jsou oblíbené při focení na samotné oslavě. Takže za mně vtipné dárky doporučuji, je  s nimi legrace a ani moc nestojí. Jen musíte zvážit, zdali bude vhodným dárkem. Nebudu se zde rozepisovat nad tím, jaké vtipné dárky můžete darovat, raději Vás přímo odkáži do jednoho velkého eshopu, který vtipné dárky prodává. Podrobněji se vtipným dárkům pro mladé ženy věnujeme v článku Vtipný dárek pro ženu k 20. narozeninám.

Hodinky doporučuji koupit ZDE. PROČ? mají velký výběr a super ceny.

20 letá žena

20 letá žena

 

Další články na toto téma?

Tipy na dárky pro ženy k 20. narozeninám – článek plný skvělých tipů na originální dárek pro mladé ženy.