Vtipný dárek pro ženu k 18. narozeninám

Někdy je dobrá darovat k narozeninám nějaký dárek, který rozveselí jak obdarovanou ženu, tak i hosty na narozeninové oslavě. A právě za tím účelem se většinou vtipné dárky k narozeninám dávají. S vtipným dárkem si lidé většinou užijí, vtipný dárek umí rozhýbat zábavu na narozeninové oslavě.

Vtipný dárek pro ženu k 18. narozeninám

Vtipný dárek pro ženu k 18. narozeninám

S vtipným dárkem často vznikají super fotky a zážitky na které se pak ještě dlouho vzpomíná. Další výhodou vtipných dárků, je ta, že většinou nejsou tak drahé, takže často po něm sahají lidé, kteří chtějí darovat jen nějakou hloupost, ale nechtějí do odbýt jen nějakým alkoholem, nebo kytkou.

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 18. narozeninám

Pojďme se podívat na ty nejoblíbenější vtipné dárky, které se mladým ženám dávají.

tipy na vtipné dárky pro ženu k 18. narozeninám

tipy na vtipné dárky pro ženu k 18. narozeninám

Plechová značka 18. narozeniny

Plechové značky jsou hodně oblíbeným vtipným dárkem, nejvíc se dávají k padesátým narozeninám, protože padesátka coby omezení dopravní rychlosti v obci je hodně využívaná a padesátka se hodně slaví, ale dají se sehnat i značky  s menším číslem. Dají se sehnat právě i s 18. . Jde o vtipný symbol. Se značkou se určitě pořídí skvělé fotky. Mladá žena bude moci dávat svému okolí i rodičům najevo to, že už ji je 18. Protože nejspíš si tuto značku umístí někde do svého pokojíku. Na ceduli se mohou například podepsat všichni účastnici narozeninových oslav, nebo lidé, kteří se na dárek složili.

Tuto “značku” doporučuji koupit ZDE.

Kniha s tajnou schránkou

Jen si to představte, mladá žena se těší na super dárky ke svým 18. narozeninám a od Vás dostává knihu. Například slovník anglických slov. Pokud není nadšenec do angličtiny, tak bude určitě takovým dárkem ke svým významným narozeninám zklamána. Vždyť školy má určitě plné kecky a už se těší, že je dospělá a bude moci dělat i jiné věci a Vy ji dáte knihu a ještě k tomu takovou nudnou. Nicméně asi ji pookřeje srdce, když knihu otevře, v knize totiž nejsou slovíčka, ale je tam tajná schránka na zámek. Do té schránky můžete schovat nějaký další dárek, z fleku mě napadají kondomy, prázdný deníček, nějaký seriózní dárek, jako je šperk atp … . Sice nejde o velký pevný trezor na cennosti, ale i tato skrýš se může hodit a pomoci. Nemusí jít jen o zloděje, ale i ženino soukromí do skrýše za zámek může skrýt věci před svými rodiči, přítelem, kamarádkami na koleji … .

Tuto knihu doporučuji koupit ZDE.

Kniha s překvapením

Dárek k 18. narozeninám v podobném ražení. Ten úvod s překvapenou a určitě ne nadšenou tváří, když ji tento vtipný dárek budete dávat si můžete přečíst v předchozím tipu. Tentokrát však v maketě knihy nenalezne skrýš na zámek, ale malou láhev kvalitního alkoholu. Knihy jsou různé, obsah je stejný. Obsah je 0,2 l Jelínkovy slivovice a  knihy jsou různé. Oblíbené jsou například Léčivá kniha – Kniha první pomoci, nebo Kniha poslední záchrany servisního technika. Už vidím ten ženin údiv nad tím, co že to od Vás dostala. O to víc ji potěší to, co nalezne uvnitř. Překvapivý obsah knihy se ji bude líbit určitě mnohem víc. Kniha je jen maketou, takže víc než překvapení, údiv a dobrý alkohol od tohoto dárku nečekejte.

Velký výběr těchto knih mají ZDE.

Toaletní papír s potiskem

Pojďme už konečně od “knih” a pojďme se podívat na další vtipné dárky. Pokud sháníte naprostou blbůstku za pár korun, která nebude mladé ženě překážet a nebude to jen lapač prachu, pak ji kupte toaletní papír s vtipným potiskem. Nejlepší v tomto případě bude s 18 s motivačním textem rozjeď to. Vtipný, užitečný dárek.

Tento toaletní papír doporučuji koupit ZDE.

Nebo toaletní papír s kamasutrou.

Erotické vtipné dárky

Posledním tipem jsme se dostali k dalšímu oblíbenému druhu vtipných dárků, které se mladým ženám k jejím 18. narozeninám dávají a tím jsou erotické dárky. Teď nemám na mysli seriózní erotické dárky, jako je luxusní spodní prádlo, nebo nějaké nářadí, ale mám na mysli dárky, které pobaví. Jako jsou různé erotické deskové hry, oblíbená je například Nevinné hrátky.

Tuto erotickou hru pro dva můžete koupit ZDE.

Nebo

Postelové hrátky

Kuchyňské zástěry

Darujte mladé ženě kuchyňskou zástěru s vtipným potiskem. Tento druh vtipného dárku je i praktickým dárkem. I mladé ženy tráví čas v kuchyni a určitě se nechtějí ušpinit.

Kuchyňská  zástěra andělská žena.

Kuchyňská zástěra pokojská.

Další tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám

Pokud hledáte další inspiraci pro váš dárek k osmnáctinám, pak Vám doporučuji začít hledat v článku dárky pro ženy k 18. narozeninám.

Vtipné dárky pro ženy – velké množství skvělých tipů na další vtipné dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat

Tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám – několik dalších tipů na originální dárky pro ženy které budou slavit své 18. narozeniny