Tip na dárek k narozeninám ženě

Dárky k narozeninám vybíráme a kupujeme každou chvíli. Protože narozeniny slaví každou chvíli někdo a ne vždy má člověk čas, nebo nějaký dobrý nápad na narozeninový dárek. Naštěstí v době internetu si můžeme  inspiraci najít zde na internetu a nemusí narozeninový dárek trapně odbýt penězi a slovy, že si má žena koupit něco po čem touží. Sice to na první pohled vypadá jako super dárek, žena dostane peníze a může si koupit co chce, ale na druhý tímto dárkem říkáme, já vlastně o tobě nic nevím, nevím po čem toužíš, co by se ti mohlo líbit. Taky tím říkáte neměl (-a) jsem čas tvůj dárek řešit. Raději si proto dejte práci a na internetu pohledejte článků s tipy na narozeninové dárky. Na internetu jich je opravdu hodně. Jako například tento, nebo třeba dárek pro ženu k narozeninám na stránkách www.k-narozeninam.cz . Nebo jakýkoliv další článek na tomto webu, protože všechny se věnují dárkům pro ženy. Začal by jsem například tímto dárky pro ženy k narozeninám .

Tip na dárek k narozeninám ženě

Tip na dárek k narozeninám ženě

Tipy na narozeninové dárky pro ženy

Konec teorie, pojďme se podívat na konkrétní tipy. Těmito dárky uděláte ženě zaručenou radost.

Tipy na narozeninové dárky pro ženy

Tipy na narozeninové dárky pro ženy

Zážitek jako dárek k narozeninám

Zážitkové dárky jsou čím dál tím víc oblíbenější. Sice nejsou nejlevnější a většinou jejich samotné trvání je jen pár minut, ale na druhou stranu na dobrý netradiční zážitek se nezapomíná. Pojďme se podívat na ty nejlepší zážitkové dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat.

Nejlepší zážitkové dárky jako dárek pro ženu k narozeninám:

  • let balónem – romantický mírně adrenalinový zážitek jenž ženy milují. Není nad to kouknout se na zemi pěkně z ptačí perspektivy. V klidu se nechat unášet větrem a jen tak koukat na zem. V té výšce si mnoho lidí uvědomí, že ty problémy nás všech jsou někdy hodně malé, než aby jsme si s nimi museli lámat hlavu. Velký výběr různých variant letů balónem naleznete ZDE.
  • tandemový seskok padákem – i u druhého zážitku coby dárku k narozeninám zůstaneme ve vzduchu, ale romantiku a pohodu vyměníme za pořádnou porci adrenalinu. Tandemové seskoky s padákem jsou hodně oblíbeným dárkem a to hned z několika důvodů. První důvod je ten, že je to pořádná porce adrenalinu. Takže odvážná žena si tento dárek pořádně užije. Druhý důvod je ten, že tandemový seskok něco stojí, takže běžně si člověk většinou nejde skočit, protože je mu líto peněz. Ale když tandemový seskok dostane jako dárek k narozeninám tak neváhá. A třetí důvod je ten, že kromě krátké počáteční instruktáže a pořádně porci odvahy žena nic k konzumaci vašeho dárku nebude potřebovat (ještě domluvit termín). Některé zážitky totiž vyžadují určitý um a to u některých lidí může být problém. Velký výběr  tandemových seskoků naleznete ZDE.
  • radikální změna účesu –  hodně oblíbený dárek radikální změna účesu, nebo dokonce kompletní změna image se často dává k narozeninám jako dárek ženám, které slaví kulaté narozeniny. Ty totiž často řeší to, že stárnou, že již to nebude to co bývalo. Přitom za deset let budou na tu dobu s radostí vzpomínat. Proto často přicházejí kolem těchto kulatých narozenin se změnami. Vy jim tuto změnu můžete dopřát a to pod taktovkou zkušených profesionálů, kteří se proměnami živí. Koupit tento zážitek můžete ZDE.

Na co si dát při výběru zážitkového dárku pozor:

  • Zážitkový dárek by neměl jít proti naturelu ženy. Žena která nemá ráda adrenalin nebo výšky nejspíš neocení tandemový seskok s padákem a může hrozit i to, že váš dárek nebude využit. To že při tandemovém seskoku bude mít žena zdravý strach je naprosto běžné, ale nesmí mít panickou hrůzu. I když co jsem četl, tak na stránkách na které odkazuji, že je dobré zážitek koupit se dají zážitky vyměnit v případě že se netrefíte do ženina gusta.
  • Zážitek by neměl být moc všední pro danou ženu. Žena která chodí na kvalitní wellness sice bude mít radost z wellness zážitku, ale brzo na něj zapomene, protože bude jen jeden v řadě. Proto různé wellness pobyty, nebo masáže moc nedoporučuji. Vy určitě chcete aby se na váš dárek nezapomnělo.

 

Dárek pro ženu k narozeninám kabelka

Novou kabelkou u ženy nikdy nic nezkazíte. Ještě pokud půjde o kvalitní kabelku od nějaké renomovanější firmy. To že nic nezkazíte je dáno tím, že pokud má žena kabelky ráda a má jich hodně, tak za další kterou dostane jako dárek bude ráda. A pokud si žena kupuje kabelku ve chvíli kdy ta předchozí doslouží. Tak ji možná vaším dárkem k narozeninám vyřešíte časté dilema, že se ji kabelka nehodí k oblečení, které si chce vzít. Zkrátka umožníte ji mnohem větší možnost kombinací.

dárek k narozeninám pro ženu kabelka

dárek k narozeninám pro ženu kabelka

Tuto krásnou kabelku, ale i mnoho jiných můžete koupit ZDE.

Dárek pro ženu k narozeninám peněženka

Koukněte se někdy tajně na to v jakém stavu má žena peněženku a jak moc ji má plnou. Možná že ona to ještě neví, ale vy ji svým dárkem řeknete, že je čas na novou peněženku. Překvapte ji elegantní velkou peněženkou do které ji vleze hodně různých karet. V době věrnostních karet, ale i platebních se bude hodit. Mám na mysli například tuto peněženku.

dárek k narozeninám pro ženu peněženka

dárek k narozeninám pro ženu peněženka

Koupit ji, nebo se podívat jak vypadá uvnitř, tak to se můžete ZDE.

Dárek pro ženu k narozeninám hodinky

Hodinky jsou hodně oblíbeným dárkem k narozeninám. Pokud již žena nějaké hodinky má, pak za další bude ráda. Díky vašemu dárku totiž bude moci víc kombinovat. Hodinky totiž nejen ukazují čas, ale jsou i módním doplňkem. Tyto hodinky jsou jedny z nejoblíbenějších mezi ženami. Takže koupi těchto hodinek neuděláte chybu.

dárek k narozeninám pro ženu hodinky

dárek k narozeninám pro ženu hodinky

Tyto hodinky, ale i mnoho jiných krásných dámských hodinek naleznete ZDE.

Dárek pro ženu k narozeninám dobrá vůně

Ženy vůně milují. S vůněmi je to stejně jak s předešlými tipy na dárky, čím víc jich mají tím líp. Mohou si je aplikovat podle příležitosti, nebo nálady. Nečekejte teď že Vám řeknu která vůně je nejlepší, protože s vůněmi je to jak s čímkoliv jiným. Někomu se líbí to, jinému něco úplně jiného. V kontextu něčeho je nejlepší to, v kontextu něčeho jiného ono.  Ale i tak Vám poradím, na tomto webu je několik podrobných recenzí na dobré dámské vůně, naleznete je v této rubrice.

Osobně by jsem zde chtěl spíš zmínit jinou věc a to tip jak rapidně na vůni ušetřit. Možná to zní banálně, ale vůni nakupujte u renomovaných eshopů. Oproti kamenným parfumériím ušetříte na ceně i desítky procent. A oproti super levným eshopům máte jistotu originálu. Protože vůně se často padělají. Já osobně doporučuji parfémy koupit buď na www.parfemy.cz , nebo na www.notino.cz .

 

Tipů na narozeninové dárky pro ženy by jsem zde mohl napsat ještě mnohem víc, ale myslím že Vás raději odkáži na další skvělé články na tomto webu, které jsou plné tipů.

Tipy na další články které se přinášejí tipy na dárky pro ženy k narozeninám:

Dárky pro ženy k narozeninám – článek který se věnuje dárkům, které můžete ženě darovat k narozeninám. Kromě toho na něm naleznete rozcestník na další články

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu. Na úvodní stránce se dovíte o nejnovějších článcích na tomto webu a taky zde naleznete několik skvělých tipů