Vtipný dárek pro ženu k 70. narozeninám

Kulaté narozeniny jsou vždy  víc slavené. S přibývajícím věkem už to nejsou takové oslavy, jak například při padesátce. Na druhou stranu často jde o velké rodinné oslavy, na které se sjede celá rodina a protože žena která slaví 70. narozeniny už může být i prapabička, tak většinou má velkou rodinu. A aby zábava při oslavě nestála, pak právě pro to je dobré darovat ženě i nějaký vtipný dárek, který pobaví nejen samotnou ženu, ale i její hosty.

Vtipný dárek pro ženu k 70. narozeninám

Vtipný dárek pro ženu k 70. narozeninám

S dobrým vtipným dárkem se dají dělat super fotky. Pojďme se konečně podívat na vhodné vtipné dárky.

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 70. narozeninám

Pojďme se podívat na pár vtipných dárků.

Plechová dopravní značka k 70. narozeninám

Určitě znáte dopravní značku omezení maximální rychlosti. V obci je nejčastěji s číslem padesát. A Vy můžete takovou značku ženě darovat. Ikonický vtipný dárek s kterým vzniknou super fotky z kterých bude všem jasné o jaké narozeniny šly a co se na nich slavilo. Tuto značku s maximální rychlostí 70 můžete koupit ZDE.

Léčivá kniha jako dárek k 70. narozeninám

Některé ženy v tomto věku rády čtou. Proto mohou být rády, když jim dáte k narozeninám knihu. Ovšem Ty ženy, které moc nečtou, tak budou při rozbalení tohoto dárku rozladěny. Budou si říkat, proč ji dáváte k narozeninám knihu a ještě k tomu s takovým tématem.  Myslím ale, že v obou případech budou při listováni mile překvapeny, protože zjistí, že nedostali knihu, ale jen obal, který vypadá jak kniha a v něm naleznou kvalitní lahvičku slivovice, která jim určitě udělá radost. Toto je vtipný dárek s překvapením, který určitě potěší. Koupit jej můžete ZDE.

Další vtipné dárky pro ženu k 70. narozeninám

Vtipných dárků je obrovské množství, takže výčet tipů by tu mohl být opravdu hodně dlouhý. Jenže nejspíš by jste se v něm ztratily. Tak  jen namátkou ženě můžete darovat různé zástěry a textil s vtipným potiskem. Nebo hrníček vtipným textem atd… . Osobně doporučuji vtipné dárky vybrat a koupit v eshopu, budete mít klid si celou velkou jejich nabídku v klidu projít a vybrat ten nejlepší dárek. Já osobně vtipné dárky nakupuji ZDE.

 

Kde dál hledat inspiraci

Dárky pro ženy k 70. narozeninám – pokud hledáte inspiraci pro dárek k sedmdesátinám a netrváte na vtipném dárku, pak právě Vám by se mohl tento článek hodit

Vtipné dárky pro ženy – velké množství skvělých tipů na další vtipné dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu na které naleznete kromě konkrétních tipů na dárky i odkazy na další skvělé články na tomto webu