Dárky pro ženy k 18. narozeninám

Pokud jste již nějakou dobu dospělí, tak určitě na své osmnácté narozeniny rádi vzpomínáte . Pokud Vám ještě osmnáct nebylo, tak se určitě nemůžete dočkat, až Vám bude osmnáct a konečně budete dospělí. Myslím si, že po kulatých výročích jsou tyto narozeniny nejvíc slaveny a i dárky k osmnáctinám jsou nápaditější a  hodnotnější, než ty které dostáváme a dáváme při “běžných” narozeninám.

Ono osmnáctinami se mladé ženě otevírají další možnosti jak nakládat s životem a i u dárků se toto často zohledňuje. Tzn. nově může řídit, nově může oficiálně pít alkohol,  atd… . Ne všechny tyto věci jsou sice veřejnosti pozitivně vnímány, ale k dospělostí patří a mladí mají tendenci si vše vyzkoušet a pokud jste starší, tak to určitě taky znáte z vlastní zkušenosti. Tvrzení, že mladá generace je zkažená určitě neobstojí, protože toto se tvrdí po staletí a kdyby tomu tak bylo opravdu, tak je lidstvo zdegradováno a ničeho nedosáhlo. Ale já tu nechtěl polemizovat nad morálkou. V tomto článku chci přinést tipy na konkrétní dárky pro ženy k jejich 18. narozeninám

Dárky pro ženy k 18. narozeninám

Dárky pro ženy k 18. narozeninám

Tipy na dárky k 18. narozeninám

Několik skvělých tipů na dárek pro ženy k 18. narozeninám. Kdyby Vám tyto tipy nestačili, pak pro Vás máme ještě jeden podobný článek Tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám

Zážitkový dárek

Daruj mladé ženě zážitek na který nezapomene. Dnešní doba na zážitcích stojí, lidé chtějí něco prožít, něco vidět. Často se o tom dělí na sociálních sítích. A pokud je zážitek vhodně zvolený, tak se na něj hned tak nezapomene. Aby byl dobře zvolen, tak musí jít k charakteru a naturelu ženy a taky nesmí být tuctový a něčím v budoucnu nahraditelný. Toto musíme při výběru zážitkového dárku brát obvzlášť na zřetel. Raději zde uvedu pár příkladů. Pokud mladá žena nemá ráda adrenalin, tak ji nekupujte tandemový seskok. Tím nemám na mysli zdravé obavy, které máme před seskokem všichni, ale ne všichni mají rádi takový adrenalin. Na druhou stranu pokud o dívce víte že má ráda wellness a rozhodnete ji darovat k 18. narozeninám wellness, tak  je dosti pravděpodobné, že již brzo bude na dalších a na ten Vás zapomene. Zkrátka tento zážitek určitě coby dárek uvítá a bude za něj ráda, ale brzo na něj zapomene, protože to nebude jedinečný zážitek. Tak to může být i s poukazem na dobré jídlo atd… . Tzn. vybrat ten správný zážitek je jen na Vás, ale když se to povede, tak výsledek bude stát za to.

Na silné zážitky se nezapomíná.Určitě to znáte.

 

Tipy na zážitkové dárky k 18. narozeninám

Tandemový seskok padákem – tento zážitek jsem zde již zmínil a myslím si, že je to přesně ten typ zážitků na který se nezapomíná. Obdarovanou mladou dívku mužou na letiště doprovodit i fandové ať už rodina, tak kamarádi a kamarádky. Osobně tento dárek doporučuji, hlavně pro odvážné dívky.

Tandemový seskok doporučuji koupit ZDE.

Let balónem – pokud si nejste jisti, že je mladá žena tak velkou hrdinkou, aby skočila, ale i tak ji chceš dopřát trošku vzrušení a k tomu přiložit místo adrenalinu romantiku a poznáni něčeho nepoznaného, pak zvaž zdali by neocenila let v balóně. Jde opět o netradiční zážitek, běžně lidé v balóně nelétají. Z vlastní zkušenosti tento dárek musím doporučit. Letěl jsem a moc se mi to líbílo.

Let balónem doporučuji koupit ZDE.

Musherem na vlastní kůži – ženy milují zvířata. Co kdyby jste mladé ženě dali k 18. narozeninám možnost stát se na chvíli musherkou a projet se psím spřežením. I toto je v dnešní době možné darovat a myslím, že tento dárek ocení každá žena. Jak tento zážitek vypadá v realu si můžete prohlédnout v této galerii .

Tento dárek můžete koupit ZDE.

Zážitkových dárků, které můžete mladé ženě darovat je mnohem víc schválně se na nabídku koukněte ZDE.

Hodinky skvělý dárek k 18. narozeninám

Mladí lidé si často přejí k narozeninám, nebo k vánocům nějaké digitální dárky v podobě mobilů, notebooků, tabletů. Často jsou tyto věci i potřebné k jejich fungování, takže to vypadá, že darovat mladé ženě kvalitní mobil je skvělou věcí. Že bude šťastná. Jenže sebelepší mobil za tři roky technologicky zestárne, žena si koupí nový, za pár let další atd… . A na váš dárek zapomene, tak jak si nejspíš ani vy nevzpomenete na svůj druhý mobil. Proto si nemyslím, že by byly elektronické dárky těmi nejlepšími dárky, proto spíš doporučuji darovat ženě například krásné hodinky. Ty budou zdobit mladou ženu a ještě budou ženě ukazovat čas. Kvalitní hodinky vydrží mnoho let. Určitě s takovým dárkem ženu mile překvapíte. Hodinky doporučuji nakupovat na internetu, protože ušetříte nemalý peníz a pro inspiraci zde přikládám tipy na některé nejprodávanější hodinky pro ženy.

 

elegantní hodinky pro 18. letou

elegantní hodinky pro 18. letou

Hodinky inspirované rušným New Yorkem dají mladé ženě najevo to, že má celý život před sebou. New York je totiž symbolem pohybu a různorodosti, tak samo jako součástný život mladé ženy.

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

 

krásné hodinky pro 18. letou ženu

krásné hodinky pro 18. letou ženu

Další nádherné hodinky, které mladé ženy milují.

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

 

Všeobecně doporučuji koupit hodinky na internetu, eshopy jsou mnohem levnější než kamenné obchody. Já nejraději nakupuji ZDE.

Módní doplňky

Už i výše zmíněné hodinky by se měly správně zahrnout do této kategorie, ale protože si myslím, že jsou jedny z nejlepších dárků k 18. narozeninám, tak jsem je musel zmínit samostatně. A teď už k módním doplňkům. Těch není u ženy nikdy dost. Mladá žena si ještě nevydělává aby jich měla plnou skříň, takže kvalitním módním doplňkem v jejím stylu ji určitě uděláte velkou radost. Nechtějte po mě napsat co je aktuálně trendy, protože to by jsem musel tento článek co čtvrt roku upravovat, protože móda se mění pekelnou rychlostí. Ale nebojte se poradím Vám, kde se dobře sledují módní trendy. Já nejraději sleduji módní trendy na Vivantisu v jejich FashionStory , pěkná ukázka co se nosí a jak to vypadá na člověku v reálu. Doporučuji.

Kvalitní ženská vůně

Ženy chtějí krásně voně, ale kvalitní vůně něco stojí. Proto jsou možná osmnácté narozeniny skvělou příležitostí darovat ženě kvalitní vůni. V dámských se tolik nevyznám, jak v pánských, ale i přes to Vám dám u tohoto tipu dárku radu a dobrý tip. Kvalitní vůně doporučuji koupit na internetu u renomovaných parfumérií důvodů je hned několik. První a ten nejdůležitější je cena. Oproti kamenným parfumériím ušetříte desítky procent na ceně. Chápu že je lepší si vůni v reálu načuchat, ale stejně v parfumérce zjístíte jak voní úvod a to ještě na papírku.  Takže raději doporučuji kouknout pro informace o vůni na stránky jako jsou například http://www.fragrantica.com/ kde se o vůni dovíte vše. Jak dlouze voní, co ve vůni dominuje, jakou intenzitou, jak se lidem líbí. A proč doporučuji u renomovaných eshopů? Důvod je ten, že u nich máte jistotu, že dostanete originální vůni. Sice eshop může být o pár korun dražší, než vůně někde z aukra atd… . Ale za tu jistotu si vždy rád připlatím. Já vůně doporučuji nakupovat v Notino.cz (přejmenovaný Parfums.cz, nebo na Vivantis.cz ( pod které patří i parfemy.cz). Oba eshopy řadí nabídků vůní, od těch nejprodávanějších, takže si můžete udělat dobrý obrázek co se aktuálně nejvíc nosí.

vůně skvělý dárek k 18. narozeninám

vůně je skvělý dárek k 18. narozeninám

Vtipný dárek

Vtipné dárky jsou hodně oblíbené hlavně mezi kamarády a kamarádkami. Ono někdy ani nejsou moc vhodným dárkem. Představte si například jak by se při rodinné oslavě dívala babička na nějaký vtipný dárek, který je na erotické téma. Naopak v partě od mladé ženy může tento dárek slavit úspěchy. S vtipnými dárky mohou vzniknout úžasné fotky z oslav narozenin. Může se s nimi užít hodně srandy a co je hlavní, většinou ani tolik nestojí, takže je to skvělý dárek pro kamarádku, která slaví své 18. narozeniny se svými soukmenovci. Rozepisovat vtipné dárky by zde bylo na dlouho, raději Vás odkáži na jeden z největších eshopů s vtipnými dárky u nás a tam si už určitě svůj dárek vyberete.

Skvělý výběr vtipných dárků naleznete ZDE.

Další tipy na vtipné dárky pro ženu k 18. narozeninám.