Vtipný dárek pro ženu k 60. narozeninám

Lidé se rádi rádi smějí a vtipné dárky jim v tom pomáhají. A obvzlášť při kulatých nározeninách, kdy mnoho lidí řeší pořád dokola to, zdali již náhodou nejsou staří a že těchto lidí, kteří toto řešili při oslavě každých kulatých narozenin znám. Přitom co by dnes dali za to kdyby slavili třeba třicet a už tehdy si lámali hlavu, zdali náhodou nejsou staří. Ale o psychologii při kulatých narozeninách jsem psát nechtěl. Tento článek se týká tipů na vtipné dárky pro ženy k 60. narozeninám, které pobaví nejen samotnou ženu, ale i další lidi na oslavě s mnohými vtipnými dárky vznikají super fotky, které se potom vyjímají na sociálních sítích, nebo v albech.

Vtipný dárek pro ženu k 60. narozeninám

Vtipný dárek pro ženu k 60. narozeninám

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 60. narozeninám

Několik konkrétních tipů na vtipný dárek pro ženu k 60. narozeninám.

Plechová dopravní značka k 60. narozeninám

Určitě znáte dopravní značky, které přikazují maximální povolenou rychlost. Tak právě takovou značku s maximální rychlostí 60 km/h můžete oslavenkyni darovat. Vtipný dárek s kterým vzniknou super foty. Na značku můžete například napsat nějakou vtipnou básničku. Nebo zezadu. My v práci máme jednu takovou značku v našem případě 50 tku taky. Je to putovní značka. Vždy ji dostane aktuálně slavící kolega. Na značku se většinou podepíšeme ti kdo se skládali na hlavní dárek a za x let putuje značka zase k dalšímu čerstvému padesátníkovi.

Koupit tuto značku doporučuji ZDE.

Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?

Desková hra pro celou rodinu. Žena v 60. v dnešní době ještě nemusí být babičkou, ale už je určitě pamětnicí. A tato hra vybízí k vzpomínkám na dobu minulou. Součástí hry jsou karty s fotkami věcí v minulých let. Dále otázky atd… . Zkrátka tato hra dokáže rozvyprávět všechny. Mohou to hrát jak jen pamětníci, tak rodina i s dětmi kteří se doví nějaké informace o své rodině.

Koupit tuto hru můžete ZDE. 

 

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 60. narozeninám

Tipy na vtipné dárky pro ženu k 60. narozeninám

Kniha s překvapením

Kniha sama o sobě může být vtipná, takže může jít o vtipný dárek sám o sobě. Ale jsou knihy, které na první pohled vypadají jako knihy, ale na druhý obdarovaná zjistí, že nedostala knihu, ale kvalitní láhev slivovice v obalu, který vypadá jak kniha. Pokud tuto knihu darujete ženě která nerada čte, tak určitě bude stát její reakce při prohlížení za zdokumentování. Knihy jsou různé jako například Léčivá kniha – první pomoci, Léčivá kniha – jak na revma což je opravdu krásní kniha ke kulatým narozeninám :). Nebo Čtení pro veselejší život po 60 sátce a mnoho dalších.

Tyto knihy můžete koupit ZDE.

Jen chci připomenout že láhev s alkoholem je spíš lahvička. jen aby jste nečekali že ženě dáváte k narozeninám pořádnou flašku.

Žena 60+ vtipná kniha pro ženu

Jak už jsem zmínil v předchozím tipu knihy mohou být i vtipné a toto je zrovna knížečka, která je vtipná. V knížce se žena doví co již nemusí řešit po šedesátce. Je to trošku s nadsázskou, pár knížek z teto edice jsem už daroval a je to tak o desete let posunuto, takže ženu nenahněváte tímto titulem. Knížečka je to malá, Kapitola na dvě stránky z toho jedna zabírá vtipný obrázek. Tento vtipný dárek vřele doporučuji.

Koupit jej můžete ZDE.

Další vtipné dárky pro ženy k 60. narozeninám

S tipy na vtipné dárky by jsme mohli ještě pěkně dlouho pokračovat. Mohl by jsem zde zmínit různé vtipné dárky s potisky, jako hrníčky, trika, noční košile. Nebo vtipné alkoholické dárky. Ale neudělám to, protože mnohem lepší je se podívat na nabídku do nějakého eshopu a v klidu vybrat vhodný vtipný dárek. Už několikrát jsem Vás zde odkázal ne eshop www.hubatacernoska.cz tam nakupuji vtipné dárky nejraději. Mají velký výběr super ceny a v klidu si dárek vyberu. Oproti kamenným obchodům.

Vtipný dárek k 60. narozeninám doporučuji koupit ZDE.

 

Kde dál hledat inspiraci

Dárky pro ženy k 60. narozeninám – pokud hledáte inspiraci pro dárek k šedesátinám a netrváte na vtipném dárku, pak právě Vám by se mohl tento článek hodit

Tipy na dárky pro ženy k 60. narozeninám – další skvělé tipy

Vtipné dárky pro ženy – velké množství skvělých tipů na další vtipné dárky, které můžete ženě k narozeninám darovat

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu na které naleznete kromě konkrétních tipů na dárky i odkazy na další skvělé články na tomto webu