Tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám

Vybrat dárek pro mladou ženu bývá většinou jednoduché, protože většina mladých žen ještě v dnešní době ve svých osmnácti nevydělává, takže potřebují hodně i praktických věcí, protože si je ještě nemůže koupit za své. Ale myslím si že 18. narozeniny jsou dost vyjímečné v tom, že tentokrát by jste ji nemuseli k narozeninám dávat novou zimní bundu, kterou potřebuje, ale spíš něco originálnějšího. Pojďme se podívat na tipy na dobré dárky k 18. narozeninám.

Tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám

Tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám

Daruj ženě k 18. narozeninám zážitek na který nezapomene

Mladí lidé se rádi baví a pořád chtějí prožívat něco nového a neobvyklého. Což je super, protože Vám to otvírá cestu k různým zážitkovým dárkům, které můžete mladé ženě darovat. Pokud se pro tento druh dárku rozhodnete, pak jen doporučuji zvolit ten pravý zážitek, hlavně u adrenalinových zážitků, ne všechny ženy touží po velké porci adrenalinu, to že se u adrenalinu bude zdravě bát je naprosto běžné a čeká se to u tohoto druhu zážitků. Ale taky se může stát, že Váš zážitek propadne nevyužit, protože se bude mladá žena hodně bát a raději na něj nepůjde. Tak samo si při výběru tohoto typu dárku dejte pozor aby nebyl moc všední. Masáž, či wellness k narozeninám je super dárek, ale ženy na wellness a masážechodí a za rok dva si už na Váš dárek již nejspíš nevzpomene.

A protože toto je článek s tipy na dárky k 18. narozeninám a já zatím jen teoretizuji, tak zde je několik nejoblíbenějších zážitků na které mladá žena hned tak nezapomene.

Tipy na zážitkové dárky pro ženy:

  • Tandemový seskok s padákem – tímto dárkem darujete ženě pořádnou porci adrenalinu vměstnanou do pár sekund volného pádu a následnému plachtění  s padákem a instruktorem na zádech. Skvělý dárek na který se nezapomíná. Určitý zážitek z tohoto zážitku bude mít i doprovod, vidět plnou oblohu padáků je totiž taky moc krásný zážitek. Koupit tento dárek doporučuji ZDE.
  • Let v horkovzdušném balónu – i tento zážitek probíhá ve vzduchu, jen při tomto nejde o adrenalinovou záležitost (i když žena která se bojí výšek by tvrdila něco jiného) ale o romantickou záležitost. Letět v horkovzdušným balóně je super zážitkem. Sám jsem letěl a vím o čem píši. Kromě sledování krásné české krajiny z ptačí perspektivy a zážitku z letu jsem si z letu odnesl hlavně to, že z vrchu ti lidé dole, domy továrny vypadaly malé a i ty problémy které někdy dole řešíme vypadaly takto jako maličké a člověk si to nahoře právě může dobře uvědomit. Velký výběr různých variant letů s balónem naleznete ZDE. Kamarádi a kamarádky mohou při letu ženy zažít bojovku na zemi a pronásledovat ženu v balóně po zemi k cíli přistání.
  • Musherem na vlastní kůži – ženy většinou milují psy a přírodu. Musherství tyto dvě lásky žen kloubí pěkně dohromady. Darujte ženě hodně netradiční dárek. Umožněte ji na chvíli řídit psí spřežení zasněženou krajinou. Víc se o tomto netradičním zážitku dočtete ZDE.
  • Změna image – mnoho žen jedno za čas změní své image a možná že právě 18. narozeniny mohou být oním impulsem, kdy bude chtít nechat dospívající image a bude chtít trošku poupravit svou image. Pokud o mladé ženě víte, že o něčem takovém uvažuje, pak právě tento dárek při kterém změnu image probere s odborníky může být tím pravým dárkem k 18. narozeninám. Víc se o tomto zážitku dočtete v ZDE.

Daruj ženě k 18. narozeninám kvalitní hodinky

Mnoho mladých žen si k narozeninám přejou nový lepší mobil, notebook atd… . Já osobně tyto dárky moc v lásce nemám, důvod je totiž ten, že super moderní a dobrý mobil bude za nějaký měsíc nahrazen dalším ještě lepším a pak za několik let zase dalším a na ten váš, který žena dostane k narozeninám bude zapomenuto. Schválně pamatujete si ještě na váš mobil, který byl před tím vašim posledním? Nejspíš ne a i když byl drahý, tak je to z dnešního pohledu zastaralá překonaná věc. A k jaké příležitosti jste jej dostali to už asi taky nebudete vědět. Proto si  myslím, že pokud to není akutní, tak elektronické dárky lidem k narozeninám nedávejte. Pokud jim chcete darovat nějaký hodnotnější dárek, tak jim raději darujte kvalitní hodinky. S těmi si sice nezavolá, ale určitě ji vydrží několik let. Hodinky nejen ukazují čas, ale zdobí i zápěstí své majitelky. Schválně … .

netradiční hodinky jako dárek k 18. narozeninám

netradiční hodinky jako dárek k 18. narozeninám

Tyto netradiční hodinky nejsou jen hodinkami, ale i náramkem jako známá Pandora, tzn. na náramek od těchto hodinek si bude moci žena navlékat různé korálky. Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Možná můj předchozí tip byl moc odvážný, možná že by se mladé ženě mohly víc líbit nějaké klasičtější hodinky jako například tyto.

tip na dárek k 18. narozeninám hodinky

tip na dárek k 18. narozeninám hodinky

Tyto hodinky jsou dodávány i s náramky v dárkovém balení. Koupit je můžete ZDE.

Daruj ženě k 18. narozeninám módní doplněk

Už výše zmíněné hodinky jsou i módním doplňkem a nebudeme si nalhávat, módní hodinky jsou jedním z nejčastějších dárků, které ženám dáváme. A kde brát inspiraci na tyto dárky? Já chodím do jednoho obchodu, kde mají rubriku Fashion story, vždy vezmou aktuální módní věci a Ty nafotí s modelkou či s modelem a hned vedle fotek mají odkazy na produkty, které mají na fotkách. Pro mě je to hodně inspirativní když vidím “v reálu”. Jak zboží vypadá a vím i kde je koupit. Posuďte sami , určitě tam naleznete mnoho skvělých tipů na dárek. Tak jak je tam hledám a nacházím já. Opravdu tento tip doporučuji prozkoumat.

Daruj mladé ženě k narozeninám kvalitní dovolenou

Možná to vypadá jak klišé, ale mladí lidé rádi cestují a většinou na cesty ještě nemají dostatek peněz, takže buď cestují hodně budgetově, tzn. co nejlevněji. Nebo jen tak, že jedou s rodiči na dovolenou atd… . Co kdyby jste mladé ženě darovali kvalitní dovolenou ve stylu v jakém to má ráda. Některé ženy baví válet se na slunci u moře, jiné objevovat nové pro ni nepoznané místa, další nakupovat v nějaké světové metropoli. Vy určitě víte jaký druh dovolené mladá žena ocení a i to zdali ještě zvládne jet na dovolenou s rodiči. Nebo ji budete muset darovat dovolenou pro dva a ona si vybere druhou osobu, kterou sebou na dovolenou vezme. Nebo jste přítel ženy pro kterou sháníte dárek k narozeninám a zkrátka ten druhý s kterým žena pojede budete Vy a Vy si svou dovolenou zaplatíte a ji taky. Já osobně by jsem dovolenou vybíral a nakupoval na Invii, mají největší výběr a super ceny.

 

Další tipy na dárky pro ženy k 18. narozeninám: