Valentýnský dárek pro ženu

Svátek zamilovaných na sv. Valentýna se kvapem blíží. A určitě už nějakou dobu přemýšlíte, jakým dárkem k valentýnu potěšíte svou ženu. Než se vrhneme na konkrétní tipy, tak by jsem zde chtěl dát ještě jeden TIP. Mnoho párů chodí na Valentýna někde do restaurace na dobrou romantickou večeři, nebo oběd. Pokud se  rozhodnete že na ni taky půjdete, tak na nic nečekejte a hned domluvte rezervaci ve vaši oblíbené restauraci. Protože na sv. Valentýná bývá beznadějně plno.

Valentýnský dárek pro ženu

Valentýnský dárek pro ženu

Už máte objednáno? Jestli ano, tak se můžeme kouknout na slibované tipy.

Tipy na valentýnské dárky pro ženy

Asi neexistuje univerzální rada kolik by mě dárek k valentýnu stát. Někteří dávají ženám jen drobnost. Jiní jsou rádi za další příležitost kdy mohou ženě darovat další hodnotnější dárek. Takže i tipy na valentýnský dárek pro ženu bude takto koncipován. Nejdůležitější je to, vybrat ten správný dárek. Protože dárkem nejen děláte obdarované osobě radost, ale dáváte jim najevo i to, že znáte její styl, tužby a že ji tedy koupíte dárek, kterým toto dáte najevo. Pro malou ukázku, mnoho mužů na velentýna dá ženě jen nějakou květinu a něco sladkého. Ale už i tou květinou dáváte najevo to jak ženu znáte. Víte jaké barvy má nejraději? Jaký druh květiny? Co když ji darujete lilie a ona přitom má alergii na výraznou vůni atd… . Zkrátka i drobnosti o Vás mohou vypovídat to jak ženě nasloucháte a co o ni vše víte.

Daruj k Valentýnu ženě šperk

Šperky ženy milují a pokud je dostanou od muže, který ji miluje a na Valentýna tak pak budou v sedmém nebi. Šperky nemusí být jen drahé zlaté, ale může jít i drobné náramky, nebo přívěsky. Jako je například tento romantický náhrdelník.

dárek pro ženu k valentýnu náhrdelník

dárek pro ženu k valentýnu náhrdelník

Koupit jej můžete ZDE.

Daruj ženě k valentýnu vůni

Ženy vůně milují. Ale kvalitní vůně něco stojí, takže i kdyby chtěly, tak většinou mají jen pár vůní a až je donosí tak si koupí další. Udělejte ji radost a darujte jim do sbírky, která pomalu mizí další kousek. Tento dárek doporučuji koupit na internetu, oproti kamenným parfumeriím ušetříte desítky procent z ceny. Vůni vybírejte podobného typu, jakou žena ráda nosí. Některé ženy rády nosí květinové, jiné ovocné, jiné sladké atd… . Určitě víte jakým druhem vůně vaše žena voní a když ne mrkněte k ní na poličku na to co tam má a pak na popis toho parfému na internetu. Doporučuji koupit něco nového i kdyby ji vůně na poličce docházela. Sice některé ženy jsou v používání vůně konzervativní a z počátku nemusí být nadšena, ale možná že právě i tuto ženu dárkem můžete popostrčit k objevení nové vůně pro ni.

Podrobné recenze naleznete v naši rubrice Parfémy pro ženy

Já například doporučuji tuto vůni

dárek pro ženu k valentýnu parfém

dárek pro ženu k valentýnu parfém

Chloé je kvalitní romantická květinová vůně, přesně se hodící pro romantický valentýnský dárek.

Koupit ji doporučuji ZDE.

Daruj ženě k valentýnu romantický zážitek

Zážitky jsou ty nejlepší dárky, které můžete někomu darovat. Tedy v případě že jde o příjemný zážitek a zážitek je originální. Ono zážitek může být totiž i nechtěný, nebo proti srsti. Co takhle letos se na valentýna trošku s dárkem rozšoupnout a darovat ženě let v horkovzdušným balóně? Sice nepoletíte na sv. Valentýna, ale o letu si budete určitě ten den dlouze povídat a budete se na něj těšit. Já jsem se svou ženou takto letěl a dokonce i ve velkém balóně s hodně lidmi a oběma se nám to hodně líbilo. Samozřejmě, že zážitek může být i jiného typu. Můžete s ženou vyrazit například do nějakého hodně kvalitního wellness atd… .

Já doporučuji podívat se ZDE, zde nabízejí mnoho zajímavých zážitků.

 

Daruj ženě k valentýnu kvalitní spodní prádlo

Jednou se mi stalo, že jsem koupil mé manželce k valentýnu kvalitní spodní prádlo. Ona mi tehdy nic nedala, protože na valentýna nemyslela a měla jiné starosti. Já jsem to tedy cílil na to, že toto je dárek nejen pro ni, ale i pro mě, že se rád na tento dárek na ní dívám. A tak si myslím že to s kvalitním spodním prádlem je.

 

Kde dál za inspirací

Několik podobných článků kde naleznete další inspiraci

Dárky pro ženy k valentýnu – článek s dalšími skvělými tipy na valentýnské dárky pro ženy

Dárky pro ženy – úvodní stránka tohoto webu, z tohoto web, z této stránky se dostanete na další skvělé stránky plné skvělých tipů